Shadowrun Play > Play-by-Post Non-English

[IC] Cape Town

<< < (2/42) > >>

Sichr:
Jak už zananamenal Jeremiah, Skark se po přihlášení musí vypořádat s nezvyklým layoutem nodu. Po zadání požadavku Kirke se mu zobrazí víceméně stejným způsobem matoucí request od Kirke:

Otevírám zabezpečený kanál. zadejte požadovaného adresáta:

mrkne vedle, kde se bezradně tváří Jeremiahova ikona, taky neví jak dál.
Možná to bude tím, že kirké je UI zrozená z původního kódu projektu, který byl původně cílen na vytvoření komunikačního rozhraní mezi lidmi a delfíny a získání 100M dotace z Dulkezahnova odkazu. Pravdou je, že Kirke tuto dotaci pro svůj výzkumný tým skutečně zajistila. Problém je, že, ačkoliv je schopná transkripce symbolických řetězců lidské komunikace do jejich protějšků v implantátech v delfíních mozcích, z nějakého důvodu tráví výrazně víc času s delfíny a svět lidí pro ni není až tak zajímavý. Samozřejmě, hlídá si svůj píseček, to znamená veškeré zašifrované kanály, krteré procházejí uzly v jejím satelitu, ale jinak se do lidských záležitostí moc neplete.
Chtít po ní kontakty je tudíž poměrně zbytečná námaha. Asi Vám nezbyde, než se vyrazit zeptat do ulic.

Koneckonců, Skark už tady má pár malých přátel...i když po zkušenostech z Lagosu jsou dětské gangy tím posledním, koho byste chtěli točit do ruda, je možné, že se Vám podaří s nimi navázat rozumnou komunikaci. Samozřejmě jak pro FalseID tak pro cokoliv dalšího je v Cape Townu místa dost...pro člověka zvenčí a bez správných doporučení mohou být tato místa stejně tak dobře vypálená a neviditelná.

Ivo:
Fajn, Kirke háže bobek. Nejspíš budu muset vyrazit na vlastní pěst a trochu to tam vočíhnout. Zatraceně, zpátky mezi ty úlisný fakany se mi vážně nechce, ale co se dá dělat. Tak mňa napadá: Hele doktůrku, nechceš semnou na procházku? Mohl bys mi pomoct nají prima fajnovou nemocnici. Ty se v tomhle směru určitě vyznáš. Pak skočíme do ňákýho baru, ztřískáme se a můžem balit buchty na tvůj xicht. Zavolej tágo, ať nechodíme jen pěšky. Nějak mě bolej hnáty. Beru na sebe bundu (Armor Jacket), do kapsy schovávám svůj teleskop (Extendable Baton) a do boty kudlu (Survival Knife). Zbytek nechávám na místě.
PS: hele Kirke slo by udělat něco s tou CAPCHou ?? Nějak mě to začíná krkat.

salwinion:
Jeremiah chvíli čeká, jestli náhodou se commlink nerozhýbe a layout se přece jen nepřesipe do něčeho srozumitelného. Když to stále vypadá jak u sklepních programátorů, otevře už nějakou dobu blikající zprávu od Skarka a odpoví:
To zní dobře, já ti pomůžu vybrat nějakou nemocnici a ty mi pomůžeš sehnat nějaké informace v hospodě.
Podívá se na dostupné ikony v okolí a hledá nějaký info stánek pro turisty.

Dejff:
uff konešně se mi to povedlo dopsat,  to byl boj.
ješte k Lagosu a mýmu obchodu s Onim. V olblasti má určitě přístup k vzorkům probuzené flory, naše lod nepodlehá celním prohlídkám tak by mohl sehnat zajímavý kusy za lagoskou cenu.   
Domluvím si schúzku s otcem v Istambulu, potřebuju probrat další postup a jestli mě společentvo podpoří v meta bitvě. nemusí to být tendle tejden máme čas. Každo až se nějak dohodnem zavolám na letiště a zabookuju let. do Istambulu na den před naším setkáním.
Rozmzele zmačkám prázdnou krabičku a vyrazím do města doplnit zásoby, cestou o cígo oberu někoho z posádky¨ 
 "Jestli se někam chystáte tak bych se přidal, zas mi došli cíga"

Ivo:
Team: Čím víc, tím líp. Ještě někdo de s náma do města, mimo jiné, na flám? Sraz je před lodí. Doktůrku, co si představuješ za nějaké informace? Jestli chceš znát ceny chlastu, tak se mrkni na lístek. Na to mě snad nepotřebuješ. Ikdyž, po pár pivech bych to přečet i já ;D A co bude s tou károu?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version