Shadowrun Play > Play-by-Post Non-English

[IC] Cape Town

<< < (42/42)

Sichr:
To je úžasné. Tvůj otec nejspíš brutálně zabil tvou matku, když začala jevit známky goblinizace, a ty jej tak obdivuješ. Lidská mysl je podivuhodná, tak složitá, a přitom tak naivní a zranitelná, vytvářející si tisíce lží, jen aby se udržela pohromadě...jsem zvědavá jak bude ten příběh pokračovat. Víno může jen těžko vysvětlit jak ses ocitl tady, Mahadéví udělá rukou neurčité gesto zahrnující snad celou Jižní Afriku a větší část Indického oceánu, s duší tak rozbitou a plnou utrpení, s krví na rukách...ale vsadila bych se, že v tom všem zhraje obrovskou roli Tvůj otec, nemám pravdu?

Sichr:
dame incku
Máš Restricted alert vyhlášenej v uzlu proti intruderovi, IC jde automaticky do akce:
Iniciativa:
IC http://invisiblecastle.com/roller/view/3247129/ IC 15
Thor http://invisiblecastle.com/roller/view/3247128/ Thor: 11

 INIx2(10)+1 (11d6.hits(5)=2) init 13.
 (hodnoceni ic 6 blackhammer 5 )=11(hits5)=3
http://invisiblecastle.com/roller/view/3247136/

neco asitrosku zaskobrtlo v metrixu a ic jse uplne nepodarilo co melo :)

INI+1(6)+WILL(6) (12d6.hits(5)=3)

Vetřelec očividně překvapený pomalý útok IC odrazil jen s maximálním vypětím sil
Vzápětí jeho ikonu obklopila hustá síť datových vláken:

Tak ja v očekávání toho jak se vše sběhlo neuvěřitelně rychle ohromeně zírám ze největší lama tu budu já a začínám mít strach z toho co se blíží, každý tranzistorek v mém tele se chvěje strachy.

 Compiling(6)+Resonance(6) (12d6.hits(5)=4)
 Sprite(6) (6d6.hits(5)=1)
 Fading: Will(6)+Resonance(6)/DV4 (12d6.hits(5)=1)
+3S=5S=-1 mod

http://invisiblecastle.com/roller/view/3247142/Cybercombat(3)+Blackhammer(5) 11hits(5)=4
 RESP(6)+WILL(6) (12d6.hits(5)=8)

 Fault sprite INIT: Resonance(6)x3 (18d6.hits(5)=6)

2.IP:
Sprite 24/IC 15/ Opooponent 13/ Thor 11
Sprite:
 Cybercombat(6)+Blackout(6) (12d6.hits(5)=6)
:O

T: Já půjdu do FullVR protože jakmile mě napadne ware jsem v prdeli
 14d6.hits(5)=2

T: A jdu do něj  :D pak někdy, teď obrana
4 cisty+6 Utocnej program = 10S ;)

Willpower(3)+biof(3) 6d6.hits(5)=3
;( to neni dobry
7S
-2 postih Thorovi

IC jde do něj 11d6.hits(5)=3 a pořád mu to nejde
Opoponent: RESP(6)+Will(6) (12d6.hits(5)=3)
Hacking(6)+Exploit(6) (12d6.hits(5)=5)
Snaží se ti Crashnout Biofeedback filter

GM: Svaci si te pekne teda

T: System+Firewall 12d6.hits(5)=6

GM: No kdyztak muzes byt klidny, IC bude bojovat dal i kdyz uz budes v panu ;)
Dokud ti nevypne commlink, nebo neshodí uzel.

T: Dum spiro, spero
combat(3)+blackhammer(5)+2-2 8d6.hits(5)=1
Útok brutální ale matrix mě nemá rád hází my pulsy pod nohy ;(

OOp:  RESP(6)+FIREWALL(6) (12d6.hits(5)=2)
GM: Ale jenom hodne tesne :D
T: :D to je v riti

3.IP:
Sprite:
S: Cybercombat(6)+Blackout(6) (12d6.hits(5)=1)
T: 12d6.hits(5)=3
IC: 12d6.hits(5)=3
OOP: RESP(6)+FW(6) (12d6.hits(5)=2)
au
7P
Will(6)+Char(6) (12d6.hits(5)=6)
Trollolo
1P

GM: OOPje chycenej a nemuze se ohlasit bez dumpshocku

OOp: Cybercombat(6)+Attack(6)-DMG(1) (11d6.hits(5)=5)
Útočí na ikonu IC, snaží se ho rozbít aby mohl eventuelně utýct
12d6.hits(5)=5
GM kua
T: ja uz jen tukam 6d6.hits(5)=2
OOp: RESP(6)+Firewall(6)-DMG(1)-Předchozí obrana(1) (10d6.hits(5)=3)

Iniciativa:
Fault sprite:
 RES(6)x3 (18d6.hits(5)=7)
OpoOponent:
 INTx2+1(11)-DMG(1) (10d6.hits(5)=4)
Thor 6d6.hits(5)=2
IC 12d6.hits(5)=2

Sprite: 25/ IC 14 / Op 14 / Thor 8
T: (sweat)
 CC(6)+BO(6) (12d6.hits(5)=5)
T: Na mě?
GM: jj
[T: 12d6.hits(5)=4 ja se bojim
8S
6d6.hits(5)=2
T: to nezní dobře
GM: sweet dreams
T: :P

GM: Odteď jede jenom IC, ty jsi v bezvědomí
Valil tě Blackoutem, aby si neponičil případný drahý ware :)
T: ............... tak sprosté byt nemužu
GM: :)
A teď...IC...má vyšší reakci

T: Ma ic edge?
GM: nee, ale spriti maj ;) a technomanceri
T:  To jsem nechtěl vědět ale teď dostaneš na prdel
T: 12d6.hits(5)=4
OOP: RE(6)+FW(6)-WND(1) (11d6.hits(5)=3)
hmm
7P
 WILL(6)+Char(6) (12d6.hits(5)=2)
+5P au

T: Potím se mocně

OOP: 6P / 5S

T: Tak ale už ten sprit by mohl jit papa

OOP: CC(6)+Attack(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=3)
OPO proti IC

T: au au au au au
12d6.hits(5)=1
8
IC: 12d6.hits(5)=3
-5/11

Sprite na svoji incku rozbíhá Attack (komplexní akce running program)

T: :O Takže můze mu IC nějak ublížit, zabránit tomu?
GM: : nee
Sejmout technomancera je jediná cesta
BlackHammer nejde použít na sprity, IC a agenty (proto nahrává attack) pak se uvidí, co sprite udělá ;)
Jestli to zvládneš...jinak
Chopshop ;)

tak IC se do něj zakousne jak hladovej vlk
IC: 12d6.hits(5)=3
tak prej ne
GM: počítej -1 DMG modifikátor
sorry
np
poslední je 2jka to nic nemění

GM: RE(6)+WILL(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=3)
GM: Vedle ;)
T: JJ je to zmetek odolne
GM: Hladovej vlk zustane hladovej

GM: Ale hajzlik se napapká:
T:  (rofl)to nedovolim

OOP CC(6)+ATT(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=5)
T: tak ukecals
IC: 11d6.hits(5)=3
GM: Nemáš korovku ;)
T: mám.
GM: au
IC si musi hodit rezistenci na poskozeni
Jde na ni 8
12d6.hits(5)=5
IC je na -8/11

T: Hajzl jeden

GM 3IP. OOP jde do full defense
Sprite začíná Hackovat tvůj uzel pro admin práva aby mohl vyřadit korovou bombu ;)
S: RES(6)+Exploit(6) (12d6.hits(5)=6)
Uzel si haze System + Firewall a sprite potřebuje thresshold 12 pro admin účet

GM: a ty si hod nejdriv na ten hacking pokus? Tj. Systém + Firewall + 4 protože tě hackuje AcessID o kterým víš že tam nepatří

T: je to luzr url=http://invisiblecastle.com/roller/view/3247242/]16d6.hits(5)=3[/url]
GM: thresshold je 6 pro tebe. potrebujes ho dosahnou driv nez on tech 12ti

Summary:
Opoponent: -6P/ -3S, Sprite je v klidu, IC -8/11
hacking:
Sprite 6/12
Firewall: 3/6
IC jede

T: HURA 16d6.hits(5)=6
GM: moc se neraduj ;)
T: tak malinko hua
OOP: RESP(6)+FW(6)+Hacking(6)-DMG(3) (15d6.hits(5)=5)
full defense je swinstwo
nicmene:
7P
Will(6)+Chr(6)-DMG(3) (9d6.hits(5)=3)
OOP schytal: 4P
T: jo tak uz jsem jse lek ty jo
suma:
OOp: -10P/ -3S
OOp má tělo: 3 tzn. čtverců: 10

Kdybys byl při vědomí, viděl bys, jak v hledišti, pořádnej kus od arény, najednou par lidi vyděšeně vykřiklo a uskakují. Na sedátku sedí malej gnóm, kterej vypadá, že mu v hlavě bouchla fukušima. Mladá slečna si utírá z tváře kapky krve, který mu vystříkly z uší, krvavý slzy a tak.

Sprite:
RES(6)+Hacking(6) (12d6.hits(5)=2)
T: Firewall
16d6.hits(5)=6
T: a dobre mu tak :D

Sprite se taky snažil...můžeš si vybrat jestli chtěl
a) dokončit úkol a deaktivovat korovou bombu nebo
b) pomstit gnóma a odpálit korovou bombu. Vzhledem k běžícímu IC uzel vyhlásí další alert s náhodnou odezvou:
 Náhodná odezva alertu: (1d6=5)
T: hups
Random alert response:
1d6 roll response
1 Launch IC loaded with Track
2 Launch IC loaded with Attack
3 Launch IC loaded with Blackout or Black Hammer
4 Scramble Spider
5 Terminate Connection
6 Reboot Systém

Sprite se vrátil někam do hajzlu protože ho uzel vykopnul ;)
T: Já žiju?

GM:
 TY
Se probereš na stole o nějakejch 10 minut později
Ddo očí ti sviti malá baterečka a slyšíš rozplizlý hlasy
Máš jeden čtverec(jsi při vědomí):
T: Zasraná bolest hlavy co to bylo které hajzl to zas byl třepe se mi svět

GM: Okamžitě zabere OPO, takže vidíš za baterkou mladou kočenu, která se na tebe kouká s profesionálním zájmem
Jak vidí ze vnímáš, plácne ti na krk ooobrovksej patch, kterej z toho všeho udělá jenom takovej podivnej sen :)
Pomůže ti posadit se...okolo vidíš dalších pár kořenů co na tebe civí, vypadaj jako místní, a zvenku slyšíš staaaašnej rachot...ale straaaašnej

Doktorka pokyne pár orkům u dveří a ti přiskočí a popadnou tě pod rameny. Jelikoz jsi z toho celej zblblej a navíc sjetej ať už tě naprala čímkoli, neublížíš jim, jenom břity poslechnou nějakej podvědoměj povel a vyjedou z pouzder, ostruha na pravé ruce udělá díru do toho plechovýho stolu cos na něm doteď ležel
Pomůžou ti vstát a vedou tě někam tunelem do zářivejch světel a STAAARAAAšlivýho kraválu...
Vynoříte se do arény. tělo obropice leží, kde spadlo, nad ním je na traverzách pověšenej gnóm. zapoměli vypnout elektriku, takže už je docela propečenej
Pomalu si rozpomínáš cože..kdeže...a když k tobě borec s mikrákem, co burcuje davy, kopne uťatou gorilí palici, už jsi doma
Odstrčíš oba orky narazíš lebku na ostruhu a podáš si ji nahoru (nejseš si jistej, jestli bys ustál zohnutí...a navíc to vypadá, že se před nikým neskláníš :) )
Zvedneš ji na hlavu a s triumfálním řevem obcházíš okolo arény.

T: :D to je uplne presný vyjádření pak tu hlavu hodím do davu

GM: Obecenstvo šílí, traverzy netraverzy, a do písku arény lítají bankovky, kusy zlata, diamanty.
T: ;)
a děkuju všem svatejm, že žiju

GM: S bravurou fotbalového brankáře prohodíš hlavu mřížema, kolem místa dopadu trofeje okamžitě propuká krvavá bitka

Říkám si ze takový blbý nápady mět, kam na to chodím
a zeptám se sportovně na soupeře

Týpek s mikrofonem: Je poznat, že královna si vždycky bere jen to nejlepší!!!
T: Tak sráče neberem.

Velka chláma a skandování tvýho jména i Juanity

„Co se soupeře týče, nevím, toho skrčka jsem si nikdy nevšiml. Měli jsme za to, že ta opice bojuje sama za sebe, že zdrhla z nějakejch experimentálních laboratoří"

Ještě chvilku hecuješ dav, pak přes tebe přehodí zdobenej plášť a z gorilího těla sundají velkej trofejní pás
Když ti ho předává, povídá majitel...hm...aspoň ho nebudem muset moc zkracovat.
Pak už se tě ujme ta mladá doktorka a odvádí tě zpátky do boxů
Tam tě položí na odpočívadlo...tentokrát už žádnej plech...a když z ní sklouzne ten bílej plášť slyšíš ji říkat...Nejen královny chtějí to nejlepší...
Čertví co za koktejl ti namíchala na bolení hlavy, ale na tělesné funkce to nemá vůůůbec žádnej vliv
jenom se to prostě nechce odejít...zatím.

salwinion:
Chvíli Jerry zaraženě ani nedýchá. “NE, to není pravda!” už dlouho nic v něm nevzbudilo takový výbuch vzteku. “Tak to vůbec není!” hlasité vydechnutí, upuštění páry. “Otec by nikdy, NIKDY, …”. Výdech, nádech, výdech “omlouvám se, nechtěl jsem zvýšit hlas, nemyslela jsi to tak.”

Delší dobu se nic neděje, Jerry je ponořen do sebe. Mahádeví ho trpělivě pozoruje.

Jerry začne pomalu s obtížemi “Otec John a události v Mikulově mne nasměrovali na to kým jsem dnes.” a pozvolna zrychluje na normální tempo mluvi. “Saeder-Krupp poslal svého právníka aby pracoval na případu přímo na místě. Krom právníka, poslali i žoldáky, kteří jej měli napadnout tak, aby to vypadalo jako od místních. Saeder-Krupp chtěl mít důvod poslat víc svých bezpečnostních složek na místo. Stalo se jak rabín chtěl, žoldáci napadli právníka, ale díky otci a Otci Johnovy neměli možnost dokončit svoji práci. Právníka dopravili do klášteřa našeho řádu. Otec John, který se zasvětil jak bohu, tak medicíně udělal co uměl aby dal právníka dohromady. V té době sem nesnes pohled na krev, připomínalo mi to ...”  “... když byl právník zdráv, prohrál spor o smlouvu a to ještě tak špatně, že místní obci nebyla půda jen propujčena, ale stala se jejich vlastnictvím. Po té právník chtěl si se mnou promluvit, poděkoval a já pochopil, že smyslem života může být lidem pomáhat od bolesti a nemocí. To mne nasměrovalo k medicíně.”

Jerry sklopí hlavu, pokrči obočí, zatne pěst, mráz po zádech “Vina za smrt moji matky mi dala povinnost touto cestou jít. Kdyby tehdy nemusel Otec John mne hlídat, nemuselo se to stát.”

Ivo:
Místo pobytu: Letovisko The Mountain , Orange country Los Angeles.
To byly ale pekelný 4 dny. Ještě sem teď zmrzlej, bolí mě celej ork a furt se mi chce chrápat z toho časovýho posunu. Mám pár novejch otvorů v těle a pěkně hnusnou jizvu přes cely záda.
Začalo to nevině, jako obyčejná pohodová prácička, takový rychlý, snadno vydělaný prachy.

Ráno probuzení v náručí sladké Loty. Bliká mi příchozí zpráva. Prej "Vstávej máme práci".

O 24hod. později sedím v letadle přistávajícím v Seatlu. Parta vyráží na domluvenou zchůzku. Rychlá pohodová sledovačka s příplatkem za menší zimu, Max pár hodin - pfff. Zmatenej nákup teplejch spodků a už zase do letadla. Cílová stanice Chicago.

Sněží, fouká jak sfiňa, zima jak cyp. Ubytování v pohodovým hotelu na okraji města (žádný krysy, na záchodě noviny - luxus, jen ten vrchní je nějakej divnej.) . Rychlej průzkum okolí. První pátračka. Výsledek  - nic. "Poptejte se hlouběji ve městě" - na přezdržku. Nasedáme na pronajatý sněžný skůtry. Je mi záhadou kde sehnaly jeden pro Thora - rolba. Všude plno toho bílího svinstva. Mrzne mi xicht sem unavenej a ještě k tomu se doktůrek vyseká a utopí svoje vozítko v řece. Tomu taky něco svěřit do rukou. Cosi je nedaleko. Akce! .......         

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version