NEWS

[OOC]Cape Town

  • 279 Replies
  • 80171 Views

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #225 on: <11-01-11/1114:03> »
Hrajem u nas, zatim nevim proc by to neslo
Kdo bude chtit, hraje, kdo ne, ne :) Cape town bude do te doby hotov, dneska jsem dorazil Toma :) a prubezne se vyporqadam i s Davem a s kaBrnakama (Salw je nejak potichu po mym posledim postu Deví... ;) )

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #226 on: <11-01-11/1420:13> »
Konečně se to trochu pohlo, jen tak dál třeba to do toho 12 stihnem, mimochdem mám taky volno takže není problém počítejte se mnou.   

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #227 on: <11-01-11/1423:43> »
Konečně se to trochu pohlo, jen tak dál třeba to do toho 12 stihnem, mimochdem mám taky volno takže není problém počítejte se mnou.

Stavim se o vikendu, nejak to pokoumem a udelame z toho zapius, stejne jako s Tomem jsem to resil

BTW jeho zkusenost s matrixovym bojem ...kdokoliv si to muze skusit, predevsim ti co maji HotSim :)

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #228 on: <11-01-11/1433:49> »
TAK UPLEN NEDOPORUCU JU  ;D neni fajn boj v metrixu kdyz doufas v IC ze te zachrani ;D ;D ;D ;D

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #229 on: <11-01-11/1533:39> »
Quote
Posted by: Sichr
« on: Today at 01:23:43 PM » Insert Quote
Quote from: Dejff on Today at 01:20:13 PM
Konečně se to trochu pohlo, jen tak dál třeba to do toho 12 stihnem, mimochdem mám taky volno takže není problém počítejte se mnou.

Stavim se o vikendu, nejak to pokoumem a udelame z toho zapius, stejne jako s Tomem jsem to resil

V pátek mám noc tak to leda online, nicméně v sobotu mám volno tak to by asi šlo.

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #230 on: <11-01-11/1844:11> »
12.11.2011 se mnou počítejte.
Ad IC moc práce a málo času odepsat. A nebo Mahádeví vyrazila dech ne jen Jerrymu, ale i jeho loutkaři :D.

EDIT: Zítra se pokusím domů dostat dřív než o půlnoci a něco napsat ;)
« Last Edit: <11-01-11/1846:39> by salwinion »
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #231 on: <11-14-11/0635:17> »
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #232 on: <11-14-11/1545:10> »
mozná by jsme měli dat s mlokem něco dohromady zápis s mýho čajovýho dýchánku, ale nevím jestli je to nutný a po tom víně ( víno je nepočitatelný stejně jako vodka) nevím jestli si pamatujem stejný detaily. :D Nicméně jako hrozně zvědavího elfa by mě zajímalo jak se křestan a katolík vyrovná se služebnicí Kálí jako ally loajájnější než zbytek grupy,. zdá se mi to ještě divočešjí než kdybych jako svou další partnerku otci představil Soňu - zoroasterian a wicca (ortodoxní hermetický mág a čarodějnice) by mě vydědil :(
  Pokračovnání by mohlo klapnout v obou navrhovaných temýnech toho 3. by lo bylo sice trošku hektičtěší se staváním, ale pokud se bude GM i já držet z uctivé vzdálenosti od alkoholu tak by to neměl být problém.  :D

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #233 on: <11-14-11/1601:21> »
ja budu moct až 10.12 nebo vikend po
Characters: [CZ]Skark

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #234 on: <11-14-11/1608:50> »
ten po je pro mě mrtvej

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #235 on: <11-14-11/1617:48> »
btw stahuju skyrim na pitate bay uz je
i s crackem uvidíme jestli funguje ale až zítra :(

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #236 on: <11-14-11/1704:19> »
Já jsem hlavně zvedav kdo mne bude zasvěcovat do tajů magie, jestli Mahádeví ..... :D

Jinak jsem si sepsal v neděli dopoledne pár bodů, kdyby se náhodou hrálo.

Myslím si, že rangers by mohli sledovat kdo je a není v zóně, je to tak trochu jejich lovecký rajon. Minimálně budou mít kontakty na místní lidi, kteří tam "žijí", síť.

Artefakt by mohl hodně zářit, je docela pravděpodobný že z tohoto důvodu se jej pokusí schovat v voidu, to může snížit počet míst kam se dívat.

Team by se měl alespoň 3 hodiny prospat. Jsme aklimatizováni na tropické horka, nevyspalí a máme rozhozený bioritmus. Pak by bylo dobrý kopnout nějakou nakopávací drogu, než se člověk rozjede.

Pašeráci budou mít svoje cestičky, mohli bychom se s nějakým domluvit na době naší extrakce, cesta zpět by pak mohla být o dost snadnější.

Jane může zůstat zde, sledovat jestli náhodou nepude Sonnora na letiště, nebo jednou z 3 dálníc. Taky ji můžem nechat instrukce, že pokud se do nějaké doby nevrátíme, má zajistit vrtulník na konkrétní místo do zóny pro extrakci.

Na Sonnoru je vypsaná odměna. Byla již jednou napadena a neúpěšně. Šla by udělat dohoda s rangerem, on nás k ní dovede, mi ji zajistíme, on dostane část odměny.

Jestli jela na rychlo, mohla za sebou nechat v astrálu stopu. Jestli jela navíc v sněhové bouři, nemyslím si že by měla čas se věnovat uklízení.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #237 on: <11-14-11/1712:35> »
Jen několik dotazů:
Kdo jsou ti Rangers o kterejch mluvis? lol doufam ze sem nevymyslel neco nebo nepopletl milion veci dokopy

Doufám že jsem vá řekl, jak si vás prohlíželi vojáci chránící korporační zónu O`Hare. Nevypadalo to, že by byli úplně naklonění někoho pouštět zpátky dovnitř...takže ani pro Sonoru nejspíš tahle cesta vedla jenom jedním směrem...stejně jako pro Vás...letiště už je +- inaccessible

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #238 on: <11-14-11/1755:03> »
Asi pude o Ramblers. Jsme měli moc popito. Na vojáky si nevzpomínám, ale něco o korporačních budovách okolo si říkal, no možná jsem taky dělal vedle čaj.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #239 on: <11-15-11/0212:27> »
Ramblers..hhh to uz mi vubec nic nerika. Takze bod 1 proste zapomente (mozna si to pletes nebo ja jsem si to pletl s lovcema lidí co campujou v archangelsku)
A co se tech vojaku tyce tak to je proste realita :)