NEWS

[IC] Cape Town

  • 208 Replies
  • 67570 Views

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #150 on: <07-21-11/1448:37> »
Zvednu hlavu, ruce se zaklíní do sebe jako v modlitbu, aby to zde již brzo končilo. ”Nepobýval jsem e...” ani neslyší sám sebe, zvýší hlas a spustí lámanou němčinou s strašným přízvukem:
“Nepobýval jsem e... přímo v Hamburgu. Hamburg byl e... po cestě občas. Je tam raketoplán. E... Mnoho konců cest e... v okolí e.. cestovat raketoplán. V německo e... pobýval často. Velká země a e... zde mnoho dít.”
Hlava jde vzhůru, oči se pomalů otáčí směrem nahoru, jako kdyby oči sami chtěli najít slovíčka v mozku.
Velká zamě a zde mnoho dít. A e... zajímavé zvyk. E... pivo dobré. E... A. E... A. E... A pěkné města. E... kultůra dědictví. Vidět moc zajímavý.”
Ruce pozvolna padají na stůl.
Německo pivo e... určitě e... lepší než afrika.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #151 on: <07-21-11/1530:59> »
Az Jeremias domluvi:
@Jeremias:
Sorry,  ja se nechtela  vtirat. Proste, kdybys chtel pokecat jsem tu.

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #152 on: <07-25-11/1538:51> »
Barman se obrátí , opře se rukama o bar a probodne mě přimhouřenýma očima. Zírám mu do očí. Přejede mi mráz po zádech a trhnu sebou. Po chvíli ucuknu pohledem. Barman se narovná, chytne prázdnou skleničku a začne ji vytírat kusem starýho hadru. Celou dobu ze mě nespustí oči. Koukám před sebe na vitrínu s poloprázdnýma flaškama s chlastem. Začínám litovat, že sem se vůbec ptal. Kolem mě graduje hudba a najednou utichne. Začíná novej song. Jako bych se rázem probudil z transu. Barman na mě stále zírá a já otočím hlavu doleva a ruku, ve které držím prachy, nechávám ležet na místě. Potiše písknu. Vedle mě si zrovna přisedla Homo Sapiens Robustus (ani nevím, kde sem ten název slyšel nebo v jaký je to řeči, ale zalíbil se mi) v ženským provedení. Sjedu jí pohledem. Zelený vlasy natužený do špičatýcho páča, rudý oči, nos bambule, hnědá pleť, kulatej obličej, uši plný pírsingu a široký fialový rty. Nabušná postava v koženým oblečku, s kozama přetýkajícíma z hlubokýho výstřihju, řetězama visícíma ze všech možných míst, vysoký boty, velká prdel. U pasu kudla a v ruce boxer, kterej si nespíš nikdy nesundává. Usměju se na ní: Hele kotě, dáš si panáka??
« Last Edit: <07-25-11/1543:03> by Ivo »
Characters: [CZ]Skark

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #153 on: <07-26-11/0951:08> »
"Jasne ze dam"  Sametovej alt, jako ma tahle baba,  bys od mozna od orky necekal, spis skripavej hlas z premiry cigaretivyho koure. 
"Dva Bily blesky, Bunny", otoci se na barmana. Vidis ze barman sebou skubl a sklopil oci, ale potom zas nasadil vyraz straslivyho drsnaka.
 
"Tak to bude deset novejch, kamo" otoci se k zapraseny lahvi, a krhavym okem odmeri dva poctivy (bez ironie) panaky. Bilej blesk rozhodne neni bilej, je to piti tmave a huste konzistence, a v panaku plavou jakesi kousky snad slupek z pistacii. Nez  se stihnes nasrat, ze v panakach rozhodne slupky bejt nemaj, orka svuj panak do sebe preklopi a na obliceji se ji rozlije usmev do rohliku, tak si reknes ze to taky skusis, a vubec to neni spatny, naopak, horky, lehce kysely, ma to riz,  nic pro slaby povahy. (Je to mistni verze Hurglu, orciho piti, citis se sice ponekud nablble, ale byl bys schopnej se hnat do pekla a zpatky, a z barmanovych  radoby drsnackych vyrazu si nic nedelas)

"Ja su Lota" ozve se ta orka "mas sedum minut myho casu, kocoure" trochu draha devka pomyslis si  "jestli me stihnes zaujmout, mas u me panaka, jakyho chces ty, a muzem vymyslet neco dalsiho."

efekt Bilyho blesku: (+1 willpower, -1 logic, opijes se z toho na 12- Body hodin, nejmin 1 hodinu)
« Last Edit: <07-26-11/1000:27> by Sheala »

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #154 on: <07-27-11/0553:08> »
@Skark:Pomalu ti dojde, že za barmanovým upřeným pohledem bylo trochu víc než jen profesionální obezřetnost. megapulsy svištící tam a sem mezi jeho Xichtorozeznávacím softwarem a databází fízlů a práskačů byly skoro slyšet. Zatím to vypadá žes prošel...
Lota:Jestli máš na mysli tu kočičku co má na krku ZedrGrup tak můžeš být klidnej, zrovna v tomhle městě by mohla být docela v bezpečí. Na druhou stranu, jestli ti dělá děvku ten pobledlej cifršpíón, tak ti nepomůžou falešný papíry, spíš novej xicht...a nebo se ho prostě zbav, hodí ti to nějaký prachy a jinak s ním budou jen zbytečný problémy. Záhadou jsi pro mě ale ty. Mám pocit že už jsem tě někde zahlídla, ale podle Barracudas jste přistáli teprv dneska. Máš za sebou dlouhou cestu, námořníku?

@Axis: Nos znalce tě dovede přímo k salónku, před nímž stojí dvojice goril. Obvykle by to bylo myšleno jako metafora, ale dnes ne. Obrovské chlupaté pazoury až na zem, krátké nohy, bicepsy jako Thorova stehna, tmavé srst, žádný zátylek, žádné čelo, výrazné nadočnicové oblouky lemující tmavě červené ochranné štíty ve vysokém lesku. Více než dvě třetiny lebky jsou bez kůže, je vidět titanová skořepina chránící obsah mozkovny. Máš pocit, že opravdové šedé kůry bys tam našel pomálu, spíš bys narazil na naprosto nezvrásněnou kůru křemíkovou. Kostěné bodce prodírající se kůží na kloubech po celém těle napovídá, že ani uvnitř těla to nebudou jen tak obyčejní opi. Tyčí se nad tebou jako gorily v opiové mlze sledují každý tvůj pohyb. Trvá to pár okamžiků, máš pocit, že intenzivní pach jejich srsti nasáklém místní atmosférou zůstane uložená někde v podvědomí jako nejvýraznější vzpomínka na tohle místo...když se závěs oddělující salónek od zbytku knajpy odtáhne a nevýrazná, v pracovním overalu oblečená žena ti rukou naznačí abys vešel. Na spánku se jí lesknou výstupy z rigu a set staromódních datajacků a chipjacků...
krátká předsíňka slouží jen k tomu, abys měl kde sundat boty, vidíš, že je zde přítomno aspoň šest dalších hostů. Když po třech schůdcích vystoupíš do salónku a zavře se za tebou závěs, oslovéí tě skoro vůně domova...káva, hašiš, opium a jiné dobroty smíchané v decentním nálevu podávaném s doprovodem dvojice živých muzikantů hrajících na bubínek a kytaru klidné orientální tóny přesně tak hlasitě, aby nerušily konverzaci kolem stolu. Společnosti vévodí postarší širokoplecí ork, podle rysů snad filipínec, v živém hovoru se věnuje různorodé společnosti kolem stolu. Tolikrát omílané a proklínané slovo Multikulturalismus tady získává úplně nový význam, minmálně jeden z přítomných je šaman tradice která nabízí své tělo duchům jako dočastný příbytek a šaman momentálně není přítomen, zatro je tady jeho duch. Zbytek je mix různých metalidí prošlých různými fázemi probuzení či Surge. Stůl je víceméně kulatý a zdá se, že několik míst je volných. Jak vycítíš, vede se tady normální diskuze, podle toho co zaslechneš než si uděláš pohodlí, tématem je současná válka mezi Igbo a Yoruba v Lagosu, koncert Dethlocku, který se má na Lagoském stadiónu odehrát ve čtvrtek, a jestli letět nebo neletět.

Jerry: Změna hudby, nějaká nostalgická vzpomínka z dětství, když jste vyhazovaly dědečkovy stará CDčka protože tenhle formát a hlavně tuhle hudbu už nokdo neposlouchá, ti napoví, že jde o CapeTownský revival kapely Suicidal tendencies. Tvoije blekotání, ať už v němčině ši angličtině, musí na ostatní působit dojmem že trpíš nějakou mentální poruchou, zdaleka to nepřipomíná vzdělaného a zodpovědného člověka jímž jsi kdysi snad i byl. Jsi kriminálník, všichni se k tobě chovají jako bys byl úplnej odpad společnosti a nejhorší bahno a jediný na co ty sezmůžeš je zmatek a sebelítost. Na druhou stranu..
Brouku, jsi nějakej posmutnělej. No ták, přeci nebude tak zle. Můžu se pitulit? Jsem dobrá posluchačka, svěř se mi, uvidíš že se ti uleví.
Sonia: S polootevřenými ústy koukáš, jak se kolem Jerryho naprosto nadrzo omotala jakási cizokrajná kráska...a začíná si ho omotávat...

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #155 on: <07-27-11/0612:20> »
tak zaparkuju lod do doku a rozdelim hlidky po 12 hodinach a 5 lidech a zbytek at jde ziskavat info a bavit jse a pokud narazi na kseft at daj vedet dostano za to zaplaceno

a ja virazim na souradnice restaurace kere mi poslali   ;) vemu tago stopa nebo tak a necham jse tam dopravit 8)

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #156 on: <07-27-11/1510:04> »
S maximalnim usilim se narovnam austa zase zavru.  Tohle se mi vuubec nelibi, ne ze bych komukoliv cokoliv neprala. Ale vsichni vime, ze bezne si exoticke motavaj takle chlapy kolem prstu jen v Playboy tridech, a nevidim tady zadnej filmovej stab takze... NASRAT! Predpokladam ze ho slecna odvede nekam do dza, a pak ho ona nebo jeji komplic, okrade a proda nejvyssi nabidce, prijde mi to podezrely na nejakou nahodnou "holku z klubu"

Assensing na tu slecnu  (assensing 2+ int3) Assensing na slecnu co se omotava kolem jerryho (5d6.hits(5)=1)
vidim akorat ze je to vcelku zdrava slecna, neni awakened, a je tak lehce happy, coz mi moc nepomuze.... a podniknu kroky.
(Kroky popisu pozdeji, asi Mlokovi do posty :=)

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #157 on: <07-27-11/1551:28> »
Dopiju panáka, strčím do prázdné skleničky ty 2stovky co držím v ruce a pošlu ji barmanovy.  Lota: Hahahahaha já a námořník, spíš suchozemská krysa. Ta bárka slouží jen jako dopravní prostředek. Vlastně to byl jedinej možnej dopravní prostředek. Víš, z té díry z které sem vylez - nádherný mírumilovný a čistý městečko na jihovýchodním Madagaskaru, obklopený okouzlujícím pralesem, s obchodama kypícíma zbožím, s rostomilejma ještěrkama pobíjajícíma po ulicích a hospodou na každým rohu-  se jinak dosatat ani nedalo. Tam sem narazil na partu užívající si dovolenou Zasněně se podívám do zdi a potichu si zamumlám: Takhle příjemně strávenou dovolenou bych si zopakoval. a k té sem se přidal. Chtěl sem se podívat po světě, povyrazit se, získat pár kontaktů. A jestli si mě někde nezahlídla? Je to možný. Prý vypadám jako ten známej herec Dakagut. Tak si mě lidé občas pletou. Usměju se A co ty mi o sobě řekneš? Máš celkem dobrý info o tom kde se co šustne. Zkouším si ji zařadit : Intuition (3) + Gang ID (4) = (7d6.hits(5)=2)
« Last Edit: <07-27-11/1555:07> by Ivo »
Characters: [CZ]Skark

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #158 on: <07-27-11/1733:54> »
Ivo:
Lota se k tobe otoci a usmiva se.
"Na povyrazeni je tohle misto suchy. Mam  par znamejch, a da se s nima dobre zabavit, pruvodci pro lidi co radi  lezou po skalach, skejtujou po  dunach a lovi velky zvirata. No a pak stara Diamantova mina, hornickej pajzl, maji tam na baru ruzny dobroty.

Bracha by ti mohl pomoct s papirama, ty  jeden herce. Jo a v dunach se obcas taky najdou zajimavy... jesterky."
Identifikace: Holka  ma barvy,satek a kerku Barracud, a je jejich "plnej a vazenej clen", ne jen baba kterou nekdo proste picha. Ma jeste navic  par kerek co neznas, treba zkrizeny krumpac a kladivo. To jak si te prohlizi ona, napovida na taky docela sofistikovanech Xichdetector TM, co ji bezi za kontaknima cockama.
"Tak co,dame jeste jednou tosamy?" (eh to stoji 10 NY, ne stovku, aspon podle pravidel a tohle neni zadny nobl podnik)
« Last Edit: <07-27-11/1740:18> by Sheala »

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #159 on: <07-27-11/1847:19> »
Nerozumím tomu co Sonia říká, tak sáhnu po commlinku a vytáhnu ho na stůl. Částečně průhledná 5'' destička s neprůhledným černým rámem. Na display v latině svítí
"Sonia > Sorry,  ja se nechtěla  vtírat. Prostě, kdybys chtěl pokecat jsem tu."
Než si to ale přečtu, příjde změna hudby. A opět se moje myšlenky obrátí k tomu, že všechno co jsem měl je ztraceno. Jsem vtažen do světa, který mi nic neříká. Svět, který byl jen ozvěnou ve zprávách.
Najednou se objeví cosi, kdosi, jakási kráska. Cože? Ona si mne všímá?
Perception(1) + Intuition(4) + Distracted(-2) + Interfering(-2) (1d6.hits(5)=0)
V tom vytržení se na chvýli zarazím podívám na ní. Ženská, pěkná.
"Eh, co, já? Ano. Klidně."
A dál se zatím zmůžu na otevřená usta a překvapený výraz.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #160 on: <07-28-11/0144:26> »
Cestou do hospůdky pozoruji okolí a kochám se městským životem který nepoznamenán plyne.
Pro jizdim kolem Victoria and Alfred Waterfront jez dava přístavu pocit prastarých pristavnich trhu
Z kořením a vzácnými látkami .
 V soumraku zari neony reklamních poutačů a všudy přítomny ruch ulice nechávám proniknout do auta a
uzivam jsi civilizace
kontrolou projedu bez problému uz mam zaplaceno z prastavu . ;D
v městské časti se lide raduji Chodi transparenty Springboks coz záhy zjistím ze je ragbyoví tým asi oblíbený
pak už jen tak koukám na nebe a  horni patra budov než dorazím k hospodě kde vistoupim a velice jsi odměrím tu gorilu u dveří a vstoupím
« Last Edit: <07-28-11/0227:32> by TOM »

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #161 on: <07-28-11/0830:59> »
chvíli se zdržím v předsínce, než se mi podaří rozšněrovat těžký vojenský boty vůbec neladící k oděvu high class arabskýho obchodníka, nasávám při tom tolik příjemných a známých vůní, pravá pražená káva, silnej tabák,  nesintetickej hašiš a opium, umělý jsou ve všem stejný kromě vůně tu si jeden nesplete.  Projdu do salonku, někoho kdo nebyl na bazaru v Damašku, nebo Istambulu by tato pestrost kultur asi zarazila, málem mi nad tou vzpomínkou ukápne slzička. přelétnu pohledem společnost u stolu a nakonec si sednu na prázdnou podušku mezi vysokého černovlaseho elfa s orlím nosen a ne moc vřelým výratem ve tváři jehož pokrývka hlavy ho prozrazuje jako věřícího hebrejce a malého podsaditého v prosté žluté toze oděného mužíčka. Počkám než se do hedvábí a zlatých penízků oděná Salome protančí ke mě a obědnám si šálek salepu, při pohledu na ni mě napadají dvě věci: chtěla by taky za tanec něčí hlavu? a kde by se tady dal sehnat stříbrnej tác? Mimochodem převezmu slauch vodní dýmky. Potáhnu. Hmm. Hašiš. Zlehka si odkašlu, páč je to kvalitka po dlouhé době a plyně se zapojím do rozhovoru.   
Mlok: předhozí hod na etiketu bych považoval tak na to že jsem se sem dostal, správně si sedl a nikoho nepozdravil způsobem (jazykem) kterým bych někoho urazil, v multikulturní společnosti je to celkem lehký.    .   .       

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #162 on: <07-28-11/0951:49> »
v proběhu hovoru si prohlédnu společnost z astrálu intuice(4)+assensing(3) 7d6.hits(5)=4
sám maskuju jen sílu a dataily, je každo poznat že jsem hermetik zoroasterian  intuice(4)+mag.(6)+iniciace(3) (13d6.hits(5)=7) Astrál má v salonku je naplněn přijemnou mlhou hašiše v níž se rozpouští spoustu neurčitých nepříjemných vzpomíkek a problémů, které stejně jako kouř odsáty ventilací u stropu někam pryč, aury přísedícíhc jsou lazeny do veselé oranžové a žluté, i zamračený elf jehož aura ho prozrazuje jako ortodaxního kabalistu je tu víc happy něž by byl ochoten připustit. A Salome z astrálu vypadá úchvatně, naprostou dokonalost krásy sukuby hyzdí jen magickými symboly popsaný objek otroka jež jí brání tu začít ten pravej tanec, napadne mě že kdo má v ruce konec toho řetězu, má dobrej vkus a v oblibě hodně nebezpečný mazlíčky, takovej taneček ne nejž jsem měl chut před chvílý by bylo jako kouřit v metanové šachtě. Koutkem oka si ještě všimnu že hašiš hořící ve vodnici má taky žlutooranžovou barvu i ve šlauchu který držím v ruce, další hluboký nádech ze šlauchu a negativní myšlenky mizí ve ventilaci, momentální téma je dethlock a kdy že to letí? daj se ještě sehnat vstupenky? a nebude to moc velkej nářez s těma nepokojema co se tedka dějou v Lagosu?                 

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #163 on: <07-28-11/1706:19> »
Jasně, že dáme dalšího. Nakoplej její přítomností a předchozím panákem se otočím k baru. Hej šéfe dalšího panáka pro mě a Lotu, tentokrát si ten sajrajt vodpusť, nalej nám to do ČISTÝCH skleniček . Strkám mu dalších 30Ą. Barman nalejvá z té samé flašky další dvě sklenky a položí je před nás na pult.Popadnu skleničku,  podívám se proti světlu. Chlast už nevypadá jako obsah mušle na veřejných záchodcích, má mléčně bílou barvu a mě probleskne hlavou odkud asi vytáhl ty předchozí frťany. Tak na naše setkání Cinknem skleničkama vo sebe až to vystříkne. Kopnu to do sebe. Prázdnou položím na stůl a zvednu se z barové stoličky. Vyrazíme?? Mám před vchodem zaparkovanou káru. Lota dopije, pošle sklo barmanovy se slovy naschle Bunny.
Chytnu jí kolem pasu, přitisknu k sobe. Pomalu vyrážíme z místnost. Ve dveřích se ještě rozhlídnu po lokále. Zahlídnu jen doktůrka, kerej sedí jak přilepenej v jednom boxu a se kolem něj omotává jakási vychrtlá houžev. Jen zakroutím hlavou. @Team: Mizím se trochu povirazit. Sonjo postarej se o našeho psance ať se nedostane do dalšího průseru. Ps: Beru si auto.
Jak procházím chodbou narazím na Thora, zabírajícího celou chodbu a právě držícího pod krkem toho vožralu. Po jeho nádherně naleštěným trupu stéká jakási nevábná tekutina. Ušklíbnu se a to už mě Lota táhle ke schodišti dolů se slovy: Pojď půjdem jinudy. Protáhnem se úzkou tmavou chodbičkou s několika dveřmi. Za chvíli sme venku. Stmívá se. Nacházím auto. Tak nasedat a naviguj.
Characters: [CZ]Skark

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #164 on: <07-31-11/1742:12> »
Japanese(2) + Intuition(4) (6d6.hits(5)=1)
Nevím jestli víc z jeji japonských slov, nebo její ...ehm... gest jsem pochopil co chtěla říct. Krásná holka s rysy typickými pro ženy z oblasti mezi indií a novým zélandem se posadila vedle mne. Upřeně se na mne dívá svýma velkýma hnědýma lehce šikmýma očima. Tmavěhnědé vlasy ji padají po opálené šíji. Lehké pestrobarevné veselé šaty laděné do červené zakrývaji drobně prosvítající bikiny. Její ruka, kterou mí natáhne za ramena nemá ani dlouhé, ani příliš krátké nehty s jemným bezbarvým lakem. Opře se o ni a přitiskne bokem ke mne, trup z části otočen ke mne. Jak se opírá o ruku, je v mírném předklonu ke mne. Je to spíš z důvodu pohodlí, než že by mne lákala na prsa, která jsou sympaticky malá a příhodná k její postavě a vzhledu.

Přestáván vnímat Cape Town, bar, hlavu vyvrácenou do prava, kde sedí hnědooká kráska, vidím jen ji a stěnu za ní. Stěna není zajímavá, a moje pozornost se pomalu upíná jen na krásku. Kráska vypadá, že je připravena naslouchat. Zhluboka si oddechnu.
"[japonsky, poklesle]Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.
Proč je svět tak nespravedlivý a krutý?"
"[japonsky, pomalu gradující rozpálení]V Bibli se píše, že bůh je dobrý a vše co stvořil je dobrý. Je nespravedlnost taky dobrá? Bible říká že ano. Co je na nespravedlnosti dobrého? Otec říkával, že nespravedlnost je zkouška ryzího charakteru. Pokud tedy bůh existuje, pak mne musí zkoušet. V takovém případě musím obstát! Ale pokud neexistuje, má smysl usylovat o něco a snažit se? Být neustále útokem nespravedlnosti, kterou nespravedlivý rádi páchají na bezmocných spravedlivých?! Ale my nejsme bezmocní a JÁ budu bojovat dokud budu chýchat a nevzdám se!"
"[japonsky, klidněji]Při zachraňování lidí mne oni dali dar. Úkázku odhodlání žít a přežít, bojovat do posledního konce a nevzdávat se naděje. Mám naději, budu bojovat, a ani zdaleka nejsem v tak strašných podmínkach jako byli oni."
"[japonsky, rozpáleně]Zvládli to jiní, zvládnu to i já, nevzdám se a budu bojovat!"

"[japonsky]Promin, omlouvám se. Doufám že sem tě nevyděsil a děkuji. Mimochodem, říkají mi Jerry."
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink