Shadowrun Play > Play-by-Post Non-English

[IC] Cape Town

<< < (4/42) > >>

Ivo:
Když Doktor pěknou chvíli neodpovídá, říkám si, že se asi zase někde modlí a napojuju se na městskou síť. Objednávám u místní půjčovny vozítko minimálně pro 4 s úpravou pro Orca, navigací a autopilotem. Nechávám si ho dopravit před dok.
Team: Tak bando nasedat a vyrážíme. Dneska řídím já. Napsali ste si seznam co všecho chcete sehnat? Doktor:Jery, můžu ti říkat Jery že? Už si našel ňáký ty nemocnice kam se mrknem ,nebo ses na to vyprd a budem to řešit až na místě?
Ps: Mloku mohl by s nám na mapě ukázat šipku kde máme loď, kde sme už byli a kde sou ty souřadnice kam mě posílaly ty děcka?

Dejff:
Ivo:No v prvé řadě potřebujem sehnat cigára a pak když nad tím tak přemejšlím koho všechno jsme stihli nasrat, tak by se nějaká false ID zbodla asi celýmu týmu, nejen doktorovi.   
Jerry:Všiml jsem si že se nám někdo zabydlel na ošetřovně, ale nepotkal jsem žádnou flašku za novýho člena posádky :)

Sichr:
Sehnat vozidlo i s ochotným řidičem na veřejně přístupném uzlu přístavní správy není nejmenší problém...samozřejmě bude vyžadovat průchod pasovou kontrolou při vstupu do města. Jak si s tím poradíte je na Vás.
Kromě toho je na uzlu oficiální turistický průvodce městem, který zmiňuje základní pravidla chování a zákony platné v Kapském městě a celé Azanii, administrativu, oficiální instituce typu univerzity, svatyně (oficiální), korporační a nákupní zóny, hotely (alespoň některé), policie, hasiči a nemocnice. Je tady ke stažení mapa města...a k ní i dohledatelné oficiální statistiky co se týče podnikání, zločinnosti, gramotnosti atp, chce to trochu browsit.

--- Quote from: ooc ---podívám se doma jestli bude, a asi bude, použitelná mapa z google earthu, kdyžtak si ji doplníme některými lokalitami dle chuti.

--- End quote ---

Dejff:
Stáhnu si do comlinku mapu cape townu a před tím než nekam vyrazíme si dám ještě rychlou exkurzi z astrálu bych věděl jak moc to tady maj zajištený

Sheala:
Dejff:Jasny ze bydlim u tebe, tohle africky slunce dela nechutny veci s pameti. Kazdopadne jop, potrebujem pro vstup do mesta fake ID, mas nejaky kontakty na lidi co by nam s tim umeli pomoct?
Mlok: Bude prvni kontrola  HNED jak vylezem z lodi ?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version