NEWS

[IC] Cape Town

  • 208 Replies
  • 67571 Views

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #135 on: <07-05-11/1432:04> »

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #136 on: <07-06-11/0907:06> »
resili sme vcera se salwem jestli se da delat na assensing asistence, tak jestli jo, tak Axisovi asistuju a mel by mit hit navic.

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #137 on: <07-06-11/1307:12> »
resili sme vcera se salwem jestli se da delat na assensing asistence, tak jestli jo, tak Axisovi asistuju a mel by mit hit navic.

Mel by mit jednu kostku navic. Thats all, folks...

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #138 on: <07-06-11/1313:58> »
Mlok@ co ten viderac v pristavu dohodi me za ty prachy nejake ten suche dok?
          a dumam na moznosti prodat tu EPO?(jse to menuje ) ;)
Ivo@napred porezim a zajistim lod a pak jse kvam dokopu do hospi co z bude tak hodka tak jse zatim rozkokete ;)

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #139 on: <07-06-11/1325:25> »
Mlok@ co ten viderac v pristavu dohodi me za ty prachy nejake ten suche dok?
          a dumam na moznosti prodat tu EPO?(jse to menuje ) ;)
Ivo@napred porezim a zajistim lod a pak jse kvam dokopu do hospi co z bude tak hodka tak jse zatim rozkokete ;)

Myslis Tempo? :)
Van Sareen je za ty prach schopen a ochoten pronajmout suchý dok i s personálem zkušenejch loďařů a vybavením...akorát...za jakou castku?

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #140 on: <07-06-11/1829:48> »
MLOK@ mysim tempo  :D
            a dok+ lidi+vibaveni 100 000Y? to by melo stacit i na nahradni dili co budou treba atd.

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #141 on: <07-07-11/1700:19> »
skousim si uvedomit, co vlatsne je to Tempo a jake to ma dobre a spatne efekty :-)
Street Drugs(3)+Intuition(3) 7d6.hits(5)=2
 (sorry omylem sem pouzila sedm kostek, po konzultaci s Mlokem odecitam posledni).


TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #142 on: <07-07-11/1812:50> »
skousim si uvedomit, co vlatsne je to Tempo a jake to ma dobre a spatne efekty :-)
Street Drugs(3)+Intuition(3) 7d6.hits(5)=2
 (sorry omylem sem pouzila sedm kostek, po konzultaci s Mlokem odecitam posledni).
scheala@ otom nastesti nic neviz ze je na lodi to by jse ti nelibylo nespis  ;D
               a tempo je prvotridni material a nebo prvotridni sracka zalezi na uhlu pohledu ;D
               
« Last Edit: <07-08-11/0850:35> by TOM »

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #143 on: <07-08-11/1431:46> »
Vcházím potemělou chodbičkou osvětlelnou jen reklamními poutači na cigára a místní chlast. Hned za dveřmi se hrbí hrouda masa a svalů. Mé oko si během chvilky zvykne na okolní temnotu a poznává v ní trola, který má svaly snad i na víčkách. Tiše hvízdnu, pokynu mu a pokračuju dál k lítacím dveřím na proti. Míjím schodiště a místní hajzly, které mě přivítají svojí nezaměnitelnou vůní. Právě se z nich vypotácel chlápek se značně zeleným xichtem a podlitýma očima. Jak procházíme, zírá na Sonju a náhle se vrací zpět s hlasitým BLéééééé. Rozrážím lítačky. Svět jako by vybuchl. Ocitám se ve velké místnosti s malým pódiem osvětleným barevnými reflekory. Na něm se svíjí tři ženštiny kolem tyčí. Kolem něj je několik stolků a podél stěn jsou boxy rozdělené nízkými zídkami, zpola zaplněnými nejrůznějšími individui. Nad nimi se vznáší téměř nehybný vodorovný pruh kouře. Z repráků rozmístěných na stěnách vyhrává směsice afrických rytmů a jazzu řízlá něčím co nedokážu identifikovat. Potichu si zamumlám: Skoro jako doma. Tady se mi bude líbit. Nasaju místní aroma kouře a alkoholu.To je vzdoušek, ne jak ten Axisův hnůj co furt hulí.;D Napravo zahlídnu bar a zamířím k němu. Jak procházím kolem stolů, zachytím upřený pohled osazenstva jednoho z boxů. Nějak tomu nevěnuju pozornost a sedám na barovou stoličku. Barmane dáme si něco dobrýho k pití. Team: První runda je na mě. Když nám barman rozdá skleničky, opět plácnu doktůrka přez záda. Pij. Mlčky do sebe kopnu prvního panáka.
Characters: [CZ]Skark

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #144 on: <07-11-11/1723:17> »
Až v momentě kdy procházíme potemělou chodbičkou mne napadlo, že by nebylo od věci se příště podívat jestli budova má okna a jestli nejsou náhodou zamřížovaná. Za dveřmi hora masa, menší ukázka místního bioinženýrství, ty boule na víčkách, asi opravdu budou implantované svaly. Míjíme zeleného chlápka, ještě toho moc nevidím, měl nebo neměl rozšířené zorničky? To je jedno. Skark rozráží lítačky, to je ale zatracený nepříjemný hluk. Uplně mne z toho tepe hlava, to je to hlavní co teď sleduji. Když se přesuneme k baru, začíná mne bolet hlava, všude je nesnesitelný hluk a děsný chaos, šero a cigaretový smrad. Špatně se tady dýchá, k pralesům, na které jsem přivyk, to má hodně daleko.

Po té co mne Skark plácne přez záda, chytnu skleničku, prohodím v latině "ve víně je pravda(in vino veritas)" a kopnu to do sebe. Čím dřív budeme z tohoto pekla pryč, tím lépe.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #145 on: <07-11-11/1812:48> »
Brrr. Tohle mi pripomina jeden opravdu undergroundovy squatt v Hamburku. Dokonce i ten smrad z hajzliku odpovida, a pokud si pamatuju, meli tam i docela dorre zasobenej bar, akorat hudba byla jina, to bylo jeste psychedelic synthcore takovy, jak ma bejt, ne jak ty dnesni sracky. Od ty doby, co beham ve stinech, nevyslo nic co by stalo za poslouchani. Teda, to uz se mi vic libi ta world music co maji tady, a k brku to bude moc vyborna hudbicka. A mavic, kdyz se soustredim na hudbu, nemusim vnimam nektere ne zrovne prijemne aspekty okoli, jako zeleneho typka co pred chvili odkladal sve Boa.  Pote co ke me pristane panak od Skarka, vypiju ho aniz bych hnula brvou.
*To si Sonia jen mysli, vidite ze brvou hnula, a celo ji orosil pot*.
Rozhlednu se po mistnim astralnim prostoru, a zjistim, ze jedna z zenstin je ve skutecnosti takovy zajimavy spirit,  nadherna elfka cernoska, skoro naha, jen kolem kotniku a zapesti je omotana naramky z  bileho peri, na hlave ma perovou celenku, v ruce ostep. Mno a boa, tentokrat ve svem puvodnim vyznamu ma omotane i kolem krku. Dost to kontrastuje s tim, co vypada materializovane. Po baru se astralne poflakuje par "sexy" demonek ? Sukub ? Kazdopadne vyzivave odenych priblizne metalidskych stvoreni, tvari se, jako by se hladove koupali v sexu a drogach.  Barman ma taky docela zajimavou auru, ale za boha nemuzu prijit proc, neprijde mi jako awakened, jen je proste ... zajimava."Pristi runda je na me, Skarku."
« Last Edit: <07-12-11/0813:49> by Sheala »

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #146 on: <07-12-11/1338:44> »
u vchodu se na okamžik zastavím, hledám po kapsách sirky, protože mi opět z neznámych důvodů přestal fungovat zapalovač, marně.  z hajzlů potácející osoba znovu upadla, podle zvuku do vlastních zvratků, hora u dveří se tváří kameně trošku nervozně se rozhlídnu po temné uličcče za sebou a vejdu. Prvních pár nádechů a na chvíli mě přešla chut na cígo, vnímám vůně vhěch těch různých druhů kouře, trocha mito připomýná opiový doupě v Teheránu akorát tam hraje jiná muzika, jestli se tomu dá tak říkat a ženský jsou víc oblečený. Cestou k baru se zeptám kouřící dámy s papouškem jestli má ohen (nebo možná kouřil papoušek), trošku jsem se cestou zamotal mezi rodílností v astrálu a fyzickém světe z principu vyhýbám postavám které jsou vidět jen z astrálu a vrchní vypadá fakt divně jakoby mu kousek chyběl, potlačím svou zvědavost a nezeptám se proč. pozvání napanáka zdvořile odmítnu Ještě moc brzo slunko je furt moc vysoko, možná by tady šlo pár věcí zajistit, se poptám dokud jsem ještě stízlivej, cestou jsem zahlídl salonek s vodní dýmkou kdyžtak budu tam  na vrchního dám si kafe, turka bez cukru a sirky a stratím se v kouři vonícím po hašiši. S dovolením si přisednu k arabsky mluvící společnosti u vodní dýmky. bavím se s nimmi taky arabsky, netahám z nich informace není to zdvřilé, když přisednu k něčímu stolu. během několika káv a dýmek z nich možná vypadne co potřebuju vědět a koho potřebuju znát char(3)+ etiketa(3) (6d6.hits(5)=4) myslím že zrovna nejvíc by se hodil dohazovač.                     

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #147 on: <07-12-11/1441:27> »
Kopu do sebe frťana od Sonji Team@: To Budem chlastat tady?? Rači bych zalezl do některýho boxu dal bych jen pár pivek na žízeň a domluvil bych se co dál. Sonjo vem Jerryho a najdi nám volnýho fleka. Já si tu ještě něco zařídím. Koukám jak ti dva mizí mezi stoly. Otočím se na Barman - človíček tmavé pleti s pokřiveným obličejem, tmavýma krátkýma kudrnatýma vlasama a očima každé jiné těkající po prostoru. Oblečenej do lehce ušpiněné košile a tmavěhnědé kožené vesty. Otočím se na barmana, plácnu rukou, ve které držím 2stovky na stůl, nakloním se k němu a šeptám tak aby mě slyšel: Šéfe, ty to tu máš určitě vočíhlí. Hele potkal sem na cestách pěknou kost a potřeboval bych pro ni sehnat dobrý papíry. Nevíš o něčem?? Etiquette/Street (3/5) + Charisma (2) = (7d6.hits(5)=1)
Characters: [CZ]Skark

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #148 on: <07-12-11/1535:30> »
"Danke schön." Pak do sebe překlopím skleničku. Sonia mne kamsi v tom chaosu tahá. Najednou je okolo box a sedím. Modrá sedačka se táhne podel hran boxu, uprostřed je malí chromovaný stolek. Položím si na něj loky a obličej si opřu do dlaní.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #149 on: <07-13-11/0949:20> »
Protoze bar je plny koure, radeji zustavam koukat do astralu, a vyberu box ktery je prazdny, a nepoflakuji se v nem zadny volny duchove. Jemne chytnu Jeremiase za rameno "Pojd si sednout tamhle to vypada hezky, ostatni dojdou hned za nama". Jeremias me nasleduje, jeho aura je cim dal smutnejsi a zabarvenejsi do modra, az me z toho mrazi, a sedi tam jako by se mel propadnout do sedacky, pokusim se ho z ty depky vytahnout. Radsi se preladim na normalni fyzicky svet, to se Jeremias opira lotky o stul, hlavu v dlanich a nevypada o nic min zoufale. 
"Jeremiasi, nepobyval si nejakou dobu v Nemecku nebo Hamburgu? Docela me to potesilo, slyset nemcinu tady, v Africe." leadership na vytazeni Jeremiase z deprese :D (7d6.hits(5)=1)
Charisma  (5)+ Leadership(2) (asi, na etiquete by to bylo tosamy, a opet mi to nemysli, nemam 3+3 ale 5+2 , ale to je burta uz:) 
« Last Edit: <07-13-11/1004:07> by Sheala »