NEWS

[IC] Cape Town

  • 208 Replies
  • 67669 Views

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #75 on: <06-14-11/0937:32> »
Pomalu přijíždím a řídím se pokynů strážnýho. Ještě než zastavím auto, rychle postnu Team@: Kdo se ujme vyjednávání?? Já, Sonja - že bys je okouzlila svým tělem? ;) nebo Axis - přece jen za to můžeš ty.
« Last Edit: <06-14-11/0940:00> by Ivo »
Characters: [CZ]Skark

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #76 on: <06-14-11/1327:15> »
ivo: jj koneckonců moje kaše  Mloku už jsem se jednou ptal ale fakt by se hodil nějakej výcuc legislativy at víme co nás eventuelně čeká, ono se blbě ukecává když ani nevíš co se snažíš ukecat. Masking intuice+ mag.+ iniciace 13d6.hits(5)=4 nesnžím se vypadat jako mudla jen maskuji tradici, jako zoroasterian, když si místní budou považovat za hermetika jenom dobře ještě by si mě někdo mohl splíst se zulu šamanem a to by byl teprve problém.shodnem se teda všichni na té verzi že jsme lovci odměn v současnosti pod DeBeer Omnitech, máme sebou svůj úlovek(jerryho) a potřebujem ho porovnat s databází interpolu ve městě, než nám bude vyplacena odměna?   ohledně použití magie toho úředníka, ne nebudem tomu říkat úplatek, ale pokuta za nedodržení přepisů, pointa je stejná nasypu mu dost jenů na to aby nad tím moc nepřemejšlel. jestli jsou všichni pro char+influence+tým+edge(pro jistotu aby si mě fakt nespletly se zulu)11d6.hits(5)=4 ještě 3d6.hits(5)=31d6.hits(5)=1 a

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #77 on: <06-14-11/1334:14> »
sakra zapoměl jsem ješte jednu 6 tak dodatečně1d6.hits(5)=0 takže vlatně nic :(, ale stejně 8 úspěchů pokud si to nehodí stejně tak ho ukecám že venku svítí zelený slunko ;)
doufám že je to tak správně, nebo je taky nějakej vzorec na opakování 6 at je pak nemusím házet znovu dalším hodem

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #78 on: <06-14-11/1339:44> »
ivo@nechme vijednat daxise z tou hystorkou co zminil snad to vijde jinak budem rychle zdrhat a doufam ze nebudu muset vas visekavat z lochu

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #79 on: <06-14-11/1620:54> »
Team@: není problém. Ať si to Axis vyžere. Já bych se je stejně pokusil trošku postrašit , ale pochybuju, že by to vyšlo.
Thor@: Takže plán B je zdrhat??  To se mi moc nelíbí.
« Last Edit: <06-14-11/1623:19> by Ivo »
Characters: [CZ]Skark

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #80 on: <06-14-11/1641:37> »
Team@ pokusim se "opozici " rozptylit zatimco jim Axis bude nasypavat brouka do hlavy.
Plan B, axis jim  ehm vysvetli ze nas nikdy nevideli ? zdrhat muze byt plan mno .... Z. Z jako zdrhat :-)


« Last Edit: <06-14-11/1646:02> by Sheala »

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #81 on: <06-17-11/1637:35> »
Čas, kdy auto přijíždí k celní správě se táhne jako věčnost, každým okamžikem se zdá být ještě delší. Má snad tento okamžik trvat věčnost? Napětí z kterého začíná i lehce jednomu hrabat;
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. ...
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #82 on: <06-19-11/1549:59> »
OK
Axis si prohlíží místní astrál a pak se zaměřuje na týpky čekající na Váš příjezd u zátarasu. Pár poznámek pronesených ostatními, drobnosti, postřehy, a Axisovi nedá než se nezeptat...
Hele...připadají Vám ti týpci jako opravdová armáda? Nejsem žádnej odborník...ale ty jejich výložky...to mi spš připadne jako nějaký válečný barvy gangu...a vůbec...výbava a tak...něco se mi na tom nezdá.
Přesto, že se chlapiska snaží udržovat naprosto neutrální výraz a tvářit se jako opravdoví profíci, všechny tyhle indicie pomaloučku celý obraz rozbíjí. Dokonce i rotordron od Nissanu, který Vás celou cestu provází, vypadá ve světle těch skutečností spíš poskládaný z dílů upravovaných na míru v nějaké lokální dílně, než že by byl přímo z výrobní linky jako je to u bezpečnostních složek normální.
No...jestli ti vojáci patří k nějakýmu gangu, bude nejspíš celý tohle území pod jejich kontrolou.
Možná i Van Sareen dělá pro ně...nebo jim šéfuje?
V takovém případě existuje jistá velmi malá možnost, že týpci při kontrole budou mít přístup do oficiálních databází...např interpolu...
Ovšem asi budou při zjištění podezřelého postupovat jinak než by postupovala opravdová přístavní stráž.
je dost dobře možné, že jim patří i ten Rover ve kterým sedíte...
Co se týče jejich pokrovejch xichtů, Axisovi neunikne že spíš než jako k bezpečnostní prověrce se chystají k vaší celní kontrole přistoupit jako ke škubání kuřete...

První z nich Vám ukáže Zpomal a navede vás mezi roadblocky.
projedete mezi nimi až na rozšířené stanoviště, kdečeká psovod. Hned za ním je morga s kulometem.
Tři další ozbrojení týpci Vás doprovázejí s připravenýma zbraněma. Jakmile jste na stanovišti, naznačí vám že máte vypnout motor, otebřít kufr i motor a vystoupit s auta s připravenými doklady k osobní prohlídce. Když zahlídnou Soniu, je vidět, že osobní by mohla být ještě trochu osobnější, nicméně není jisté, kdo z nich se jí zůčastní...

Quote from: ooc
Je pravda, že o tom jak vypadá přístav v Kapském městě se sem tam se něco proslýchá a v matrixu se dají najít určité informace...se správnými kontakty, znalostmi, přístupovými právy nebo kombinací těchto faktorů. příště už to vezmem uplně od podlahy, pro tenhle případ to odehrajem bez přípravy.

Můžete začít jednat v kterékoliv fázi průjezdu checkpointem.

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #83 on: <06-19-11/1655:07> »
vystoupím z auta a zapálím si cígo, pokud se na mě dívaj moc hladově tak jim nabídnu taky, teda jen tomu co má nejvíc prímek a vypadá že tomu šéfuje( nebo alespon mluví anglicky) zdravíčko pánové, jsme námezdní zaměstnanci DeBeer Omnitech účel naší návtěvy města je oprava lodi a identifikace podezdřelého na celntrále interpolu, naši identifikaci už odeslal kapitán, podezdřelý žádné doklady nemá, jeho totožnost určí až interpol,  v tomto bodě myslím že nemáme problém a není třeba se jím dále zabývat, ale pojdme se řadši pobavit tom takzvaném neautorizovaném použití magie, myslím že není třeba o tom uvědomovat naše nadřízené a vypisovat bločky, možná by jsme to mohli vyřešit rovnou v hotovosti. Taková pokuta kolik to tak může dělat? tady budou mít asi radši cash, žačnu přepočítavát havala žetony. hody už jsem postoval
Quote
ivo: jj koneckonců moje kaše  Mloku už jsem se jednou ptal ale fakt by se hodil nějakej výcuc legislativy at víme co nás eventuelně čeká, ono se blbě ukecává když ani nevíš co se snažíš ukecat. Masking intuice+ mag.+ iniciace 13d6.hits(5)=4 nesnžím se vypadat jako mudla jen maskuji tradici, jako zoroasterian, když si místní budou považovat za hermetika jenom dobře ještě by si mě někdo mohl splíst se zulu šamanem a to by byl teprve problém.shodnem se teda všichni na té verzi že jsme lovci odměn v současnosti pod DeBeer Omnitech, máme sebou svůj úlovek(jerryho) a potřebujem ho porovnat s databází interpolu ve městě, než nám bude vyplacena odměna?   ohledně použití magie toho úředníka, ne nebudem tomu říkat úplatek, ale pokuta za nedodržení přepisů, pointa je stejná nasypu mu dost jenů na to aby nad tím moc nepřemejšlel. jestli jsou všichni pro char+influence+tým+edge(pro jistotu aby si mě fakt nespletly se zulu)11d6.hits(5)=4 ještě 3d6.hits(5)=3 a  1d6.hits(5)=1
 

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #84 on: <06-19-11/1703:07> »
Vystupuju taky a pozoruju týpky. Řikám si. Sákra co to maj za označení, jako bych to někdy už viděl. Intuition 3 Gang ID 4 (7d6.hits(5)=2)
« Last Edit: <06-20-11/1518:59> by Ivo »
Characters: [CZ]Skark

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #85 on: <06-19-11/1818:23> »
Já zatím zůstanu v autě.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #86 on: <06-20-11/0235:03> »
To by znamelnalo neuposechnutí jasné výzvy k vystoupení a přípravě na osobní prohlídku. Opravdu to chceš skusit?

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #87 on: <06-20-11/0438:36> »
Jakmile Jerry začne být duševně více přitomen vystoupí z vozidla.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #88 on: <06-20-11/1527:22> »
Klidně stojím a čekám co odpoví na Axisovu řeč.
Characters: [CZ]Skark

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #89 on: <06-22-11/1920:41> »
Vylezu z auta. Nasadim lehce sileny vyraz. Behem Axisovy reci se pokusim udelat tzv hvezdu.  (furt mi nejede invisible castle, ale mam Dex 3 a zadnou gymnastic, tj predpokladam ze sebou asi placnu, ale mym cilem je se chovat lehce dusevne nevyrovnane a hlavne rozptylit straz)