Shadowrun

Shadowrun Play => Play-by-Post => Play-by-Post Non-English => Topic started by: Sichr on <05-21-11/0503:31>

Title: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <05-21-11/0503:31>
Loď kotví v suchém doku Kapského města, pracuje se na jejích oprvaách. Kapské město je výspou civilizace se vším všudy, bližší průzkum dozajista může odhalit celou řadu zajímavých detailů. Samozřejmě je zde možnost použít raketoplán a navštívit v podstatě kterékoliv místo planety.

Je 27. 3. 2073

Ve zprávách běží záběry z Bogoty, amazonská a aztlanská vláda se navzájem obviňují z genocidy, prosakují zprávy o rozsáhlém použití biologických a ekologických bojových prostředků. V Lagosu zuří nejhorší nepokoje za posledních deset let, v ulicích probíhá otevřená válka mezi kmeny Igbo a Yoruba (součástí zpravodajství je samozřejmě i sekundární kód, ve kterém jsou kontakty na žoldnéřská náborová centra)...Zbytek světa je v podstatě klidný, až na občasné razie proti distributorům Tempa a běžnou korporační politiku...
Pod povrchem se určitě něco děje, nicméně to ve zprávách nenajdete ;)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <05-21-11/1003:09>
Mnoho lidí by uvítalo návrat do civilizace, ale Jeremiah se trápí. Poslední kontakt s civilizací byl důstojník Lone Star. Teď se má vrátit do civilizace, která ho nechce. Zasvětil svůj život pomáháni společnosti, která ho teď zřejmě odmítne. Ne, čas užírat se bude později.
Kirke, mohl bych tě poprosit o bezpečný přístup do sítě. A neznáš nějaký kontakt, který by mi mohl poskytnout Fake ID?
Tak se to začíná. Povzdech nad úskalími, které ho jistě v civilizované společnosti čekají.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <05-23-11/0534:01>
Spojovací terminál Kirké je v podstatě jednou z ikon v uzlu vaší lodi. Už v tomto okamžiku zaznamenáš, že transkripce tvých požadavků se převádi pro tebe do sémanticky naprosto nesrozumitelného řetězce, a to ještě před zašifrováním. Přijetí požadavku na spojení je potvrzeno krátkým zvukem, připomínajícím zpěv mořského savce, v zápětí se na terminálu objevuje log:
Otevírám zabezpečený kanál. zadejte požadovaného adresáta:
..........
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <05-23-11/1438:11>
No nic, čas na lodi se táhne a tak se rozhodnu využít zdejšího města pro nákup nějakýho Waru. Zaloguju se do místní sítě a pokouším se vyhledat vhodnej obchoďák. Po chvíli to vzdávám - moc málo srozumitelnejch a barevnejch ikonek. Hele Kirke mohla bys pro mě najít v téhle díře místo kde bych sehnal slušnej  Attention Coprocessor a nějakej Gear. Prosím vyznač mi to na mapě VELKÝMA šipkama.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <05-24-11/2208:18>
Ještě předtím, než Jeremiah pošle zprávu, spustí vyhledávání.
Vyhledávání:
[ 0 ] "Cape Town" "SINless"
[ 1 ] "Cape Town" "nošení zbraně"
[ 2 ] "Cape Town" levný ubytování

Pak začne zadávat:
Adresát: tým
Předmět: ubytování
Bude potřeba se ubytovat mimo loď kvůli její opravě?

Adresát: tým
Předmět: shadows
Zatím nemám žádné zkušenosti s exitencí mimo zákon v civilizované společnosti. Předpokládám, že budu potřebovat falešnou identifikaci, ale zatím nemám představu kde ji obstarat, poradil by mi prosím někdo z týmu? děkuji.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <05-25-11/0333:54>
Jak už zananamenal Jeremiah, Skark se po přihlášení musí vypořádat s nezvyklým layoutem nodu. Po zadání požadavku Kirke se mu zobrazí víceméně stejným způsobem matoucí request od Kirke:

Otevírám zabezpečený kanál. zadejte požadovaného adresáta:

mrkne vedle, kde se bezradně tváří Jeremiahova ikona, taky neví jak dál.
Možná to bude tím, že kirké je UI zrozená z původního kódu projektu, který byl původně cílen na vytvoření komunikačního rozhraní mezi lidmi a delfíny a získání 100M dotace z Dulkezahnova odkazu. Pravdou je, že Kirke tuto dotaci pro svůj výzkumný tým skutečně zajistila. Problém je, že, ačkoliv je schopná transkripce symbolických řetězců lidské komunikace do jejich protějšků v implantátech v delfíních mozcích, z nějakého důvodu tráví výrazně víc času s delfíny a svět lidí pro ni není až tak zajímavý. Samozřejmě, hlídá si svůj píseček, to znamená veškeré zašifrované kanály, krteré procházejí uzly v jejím satelitu, ale jinak se do lidských záležitostí moc neplete.
Chtít po ní kontakty je tudíž poměrně zbytečná námaha. Asi Vám nezbyde, než se vyrazit zeptat do ulic.

Koneckonců, Skark už tady má pár malých přátel...i když po zkušenostech z Lagosu jsou dětské gangy tím posledním, koho byste chtěli točit do ruda, je možné, že se Vám podaří s nimi navázat rozumnou komunikaci. Samozřejmě jak pro FalseID tak pro cokoliv dalšího je v Cape Townu místa dost...pro člověka zvenčí a bez správných doporučení mohou být tato místa stejně tak dobře vypálená a neviditelná.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <05-25-11/0942:26>
Fajn, Kirke háže bobek. Nejspíš budu muset vyrazit na vlastní pěst a trochu to tam vočíhnout. Zatraceně, zpátky mezi ty úlisný fakany se mi vážně nechce, ale co se dá dělat. Tak mňa napadá: Hele doktůrku, nechceš semnou na procházku? Mohl bys mi pomoct nají prima fajnovou nemocnici. Ty se v tomhle směru určitě vyznáš. Pak skočíme do ňákýho baru, ztřískáme se a můžem balit buchty na tvůj xicht. Zavolej tágo, ať nechodíme jen pěšky. Nějak mě bolej hnáty. Beru na sebe bundu (Armor Jacket), do kapsy schovávám svůj teleskop (Extendable Baton) a do boty kudlu (Survival Knife). Zbytek nechávám na místě.
PS: hele Kirke slo by udělat něco s tou CAPCHou ?? Nějak mě to začíná krkat.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <05-25-11/1818:55>
Jeremiah chvíli čeká, jestli náhodou se commlink nerozhýbe a layout se přece jen nepřesipe do něčeho srozumitelného. Když to stále vypadá jak u sklepních programátorů, otevře už nějakou dobu blikající zprávu od Skarka a odpoví:
To zní dobře, já ti pomůžu vybrat nějakou nemocnici a ty mi pomůžeš sehnat nějaké informace v hospodě.
Podívá se na dostupné ikony v okolí a hledá nějaký info stánek pro turisty.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <05-25-11/2112:30>
uff konešně se mi to povedlo dopsat,  to byl boj.
ješte k Lagosu a mýmu obchodu s Onim. V olblasti má určitě přístup k vzorkům probuzené flory, naše lod nepodlehá celním prohlídkám tak by mohl sehnat zajímavý kusy za lagoskou cenu.   
Domluvím si schúzku s otcem v Istambulu, potřebuju probrat další postup a jestli mě společentvo podpoří v meta bitvě. nemusí to být tendle tejden máme čas. Každo až se nějak dohodnem zavolám na letiště a zabookuju let. do Istambulu na den před naším setkáním.
Rozmzele zmačkám prázdnou krabičku a vyrazím do města doplnit zásoby, cestou o cígo oberu někoho z posádky¨ 
 "Jestli se někam chystáte tak bych se přidal, zas mi došli cíga"
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <05-26-11/0753:09>
Team: Čím víc, tím líp. Ještě někdo de s náma do města, mimo jiné, na flám? Sraz je před lodí. Doktůrku, co si představuješ za nějaké informace? Jestli chceš znát ceny chlastu, tak se mrkni na lístek. Na to mě snad nepotřebuješ. Ikdyž, po pár pivech bych to přečet i já ;D A co bude s tou károu?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <05-26-11/1803:56>
Jsem ve svy kajute a spim. Najednou me do oci prasti skvirou prosvitajici africke slunce, takovy probuzeni bych nikomu neprala.
Rozcuchana  se vyhrabu z kajuty, v jedny ruce hreben, v druhe opalovaci krem. Scheisse. Doufam ze sem neprosvihla nejakej vecirek. Kam presne se jede?
(co si vzit za obleceni? Bude tam k dostani deepweed, stara laska nerezavi) Neco nakoupit by taky neskodilo.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <05-26-11/2210:39>

To už jsi se ode mě odstěhovala? škoda, zrovna jsem si žačínal zvykat, že mi někdo občas vyvětrá a vysype popelníky  :)

" Chcete ve městě řešit nějakou místní bokovku, nebo jdem jenom na pivo, nasát místní klima?"   
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <05-27-11/0551:53>
Axis: Mno doktor mi slíbil, že mi helfne s výběrem nemocnice kvůli Attention Coprocessor, ať neskončím v podobné jako na Madagaskaru a poté chce něco někde řešit a pak zapadnem do první pořádné hospy a uděláme chlastačku. Takže pokud něco máš něco mezi tím, třeba sehnat roční zásobu cigár, tak to spojíme. Sonia: Šmarjá ženská, prostě se vohákni a zapadnem někam hned co vyřešíme pár maličkostí. Team: Může se někdo postarat o mapu nebo navigaci? Nerad bych pak vožralej bloudil po městě.
MMJ: O víkendu jsem taky v tahu. Další post až v neděli.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <05-27-11/0555:53>
Quote from: OOC
jedu na výkend pryč, ale jestli bude signál budu ragovat. Teď jsem v práci post odšlu commlinkem z vlaku.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <05-27-11/1417:01>
Ivo: V cajku, sem pripravena vyrazit
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <05-29-11/1713:23>
Když Doktor pěknou chvíli neodpovídá, říkám si, že se asi zase někde modlí a napojuju se na městskou síť. Objednávám u místní půjčovny vozítko minimálně pro 4 s úpravou pro Orca, navigací a autopilotem. Nechávám si ho dopravit před dok.
Team: Tak bando nasedat a vyrážíme. Dneska řídím já. Napsali ste si seznam co všecho chcete sehnat? Doktor:Jery, můžu ti říkat Jery že? Už si našel ňáký ty nemocnice kam se mrknem ,nebo ses na to vyprd a budem to řešit až na místě?
Ps: Mloku mohl by s nám na mapě ukázat šipku kde máme loď, kde sme už byli a kde sou ty souřadnice kam mě posílaly ty děcka?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <05-30-11/0347:32>
Ivo:No v prvé řadě potřebujem sehnat cigára a pak když nad tím tak přemejšlím koho všechno jsme stihli nasrat, tak by se nějaká false ID zbodla asi celýmu týmu, nejen doktorovi.   
Jerry:Všiml jsem si že se nám někdo zabydlel na ošetřovně, ale nepotkal jsem žádnou flašku za novýho člena posádky :)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <05-30-11/0405:41>
Sehnat vozidlo i s ochotným řidičem na veřejně přístupném uzlu přístavní správy není nejmenší problém...samozřejmě bude vyžadovat průchod pasovou kontrolou při vstupu do města. Jak si s tím poradíte je na Vás.
Kromě toho je na uzlu oficiální turistický průvodce městem, který zmiňuje základní pravidla chování a zákony platné v Kapském městě a celé Azanii, administrativu, oficiální instituce typu univerzity, svatyně (oficiální), korporační a nákupní zóny, hotely (alespoň některé), policie, hasiči a nemocnice. Je tady ke stažení mapa města...a k ní i dohledatelné oficiální statistiky co se týče podnikání, zločinnosti, gramotnosti atp, chce to trochu browsit.
Quote from: ooc
podívám se doma jestli bude, a asi bude, použitelná mapa z google earthu, kdyžtak si ji doplníme některými lokalitami dle chuti.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <05-30-11/0625:06>
Stáhnu si do comlinku mapu cape townu a před tím než nekam vyrazíme si dám ještě rychlou exkurzi z astrálu bych věděl jak moc to tady maj zajištený
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <05-30-11/1638:30>
Dejff:Jasny ze bydlim u tebe, tohle africky slunce dela nechutny veci s pameti. Kazdopadne jop, potrebujem pro vstup do mesta fake ID, mas nejaky kontakty na lidi co by nam s tim umeli pomoct?
Mlok: Bude prvni kontrola  HNED jak vylezem z lodi ?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <05-30-11/1711:29>
Vycházím z lodi do doků a přicházím k autu. Chvíli koukám. Co to má bejt , já nechtěl řidiče, nechci žádnýho řidiče, řidič sem tu JÁ!!! Mě stačí autopilot, kterej nás pak odveze z5 až budem společensky unavení.(zlití jak hovada) Po chvíli se uklidňuju. Team: Tak co je bando, nebuďte poserové, pohyb, pohyb, nasedat, ať už sme na cestě. Nejak mi vysychá v krku.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <05-30-11/2046:01>
Commlink po restartování opět naběhnul.
@Team: Omlouvám se, nějaký drobný problém s technikou, už je to nejspíš v pořádku, jsem na cestě.
@Axis: Flašky alkoholu budou potřeba, dezinfekce, a bude lepší i vnitřní použití.
@Skark: Není slušné se chovat k lidem hrubě. Nerozumný člověk by nemusel nastavit druhou tvář.
Jdu ven, sebou si beru jen commlink a obyč hadry.

Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <05-31-11/0221:06>
pro jistotu ještě sjedu stránky interpolu jesltli nejsme příliž populární a vygooglim zatoupení seader krupu a aztechu v cape townu jestli by jsme si měli dávat noc velkej pozor. Zkusím z kontaktovat Evu Morales (možná přez Toma, ale ten se moc neangažuje)  jestli maj cape townu piráti nejakej kontakt na padělatele Id, příp někoho podmázlího u celníků kdo by se nechal podmáznout jestě víc.   
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <05-31-11/0523:42>
tak jak zajistime posadku a lod v pristavu jdu jse poptat zda by nebyla k sehnani ponorka mysto lodi  ;D a najit jsi kontakty na to ;)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <05-31-11/0812:23>
tomzakotvení v přístavu bude chtít podplatit pobřežní stráž nebo jak si tady říkaj aby nešmejdily po lodi, už jen do své kajuty bych je nerad pouštěl natož tak do skladiště,
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <05-31-11/1725:19>
Je to tak. Thorův první a největší problém bude vypořádat se se čtveřicí ozbrojenců doprovázejích úředníka Přístavní správy...teda ještě jinak...bude se muset vypořádat s tím úředníkem...

Na konci mola, po kterém tahle partička přichází, je vidět přijíždějící dodávku, řřekli byste na tu dálku že je to starej dobre Rover 2062, v neutrální bílé barvě, off road podvozek, pohodlný interiér. Pronájem káry stojí 70Y/hodinu nebo paušál 1000Y na celej den.

Stránky Interpolu se dají prošmejdit dost těžko, kromě zabezpečených vtupních bodů jsou všude tiskové zprávy o úspěchu v boji proti distributorům Tempa a zpravodajství z AZ-AM války. Nicméně v sekci, která obvykle zajímá lovce lidí, hledáš Vaše xichty marně...vypadá to, že Saito splnil svůj slib a vyčistil bezpečnostní databázi ode všech zmínek o jedincích v týmu...
kromě pana doktora. Odměna na něj není nijak závratná, ale je tam. Navíc si je na fotce dost podobnej...

Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-01-11/0117:59>
pujdujim tedy vstric vijednat co nejlepsi podminki  8) ale budu pripraven na to ze jse to muze zvrhnot jako vzdy ::)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-02-11/0833:51>
Takže: Jednací část necháme na Tomovi, berme to jako metaforu, celá procedura se musí odehrát dřív než dostanete povolení ke vstupu do přístavu. Ale protože jsem říkal, že začínáte v přístavu, nic se nezmění, ačkoliv si tom bude muset trochu zavyjednávat a najít způsob jak se vyhnout všem možným kontrolám a prohlídkám
Pozemní tým: Axis, Jerry, Skark a Sonia tedy Roverem (samozřejmě že bez řidiče, jen autopilot ;)) vyrážejí do města.
Quote from: OOC
Mám konecne trochu volna, takze se pokusim dorobit mapu a označit lokace. Všichni povinně doinstalovat Google Earth :)
A přibyde geopolitický komentář ke kapskému městu a Azanii jako takové, ne všichni máte k dispozici 6WA předpokládám.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-02-11/1255:30>
tak kontrolam jse skusime vyhnout jako rybarska lod, ukecat podplatit  ;) ale pokud to nepujde tak jse vlopu z par cleny posadky na pevninu najdu nekoho kdo dela u pobrezni straze a pak zacne jina hystorie 8)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-02-11/1300:28>
Quote from: ooc
trpělivost, chvíli to zabere :)
[/ooc]
Dobře. Takže situace:
Loď kotví na hranici UWB radaru a bezpečnostních senzorů, a ty ses vypravil člunem na pobřeží zařídit pozvánku do doků. Pobřežní tým se svezl s tebou. Člun hlídá Tony, takovej trochu back up kdyby se dělo něco špatně.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-02-11/1344:37>
tak to virazim smer mesto po pristavnich hospodach mezi rybare paserky a pristavni delniky ziskat informace :) o mystnim podsveti a pobrezni strazi a celkovem chodu tohoto mesta (zacnem od spodu) ::)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-02-11/1438:27>
Ne. Zacneme tim urednikem v doprovodu 4 strazi, kterej prichazi po molu...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-02-11/1503:34>
@Pobřežní tým: Z čeho jste vařili včerejší večeři? Ještě předchvílí bych přísahal že sme v sůchém doku. Nespletli jste si někdo mouku s nečím jiným?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-02-11/1542:21>
Mozna Axis testoval nejaky bylinky od Agedokeho.
Nicmene na tom nezalezi. Oblek se venuje pouze Torovi a vas ostatni ani nezkontrolujou, kdyz prochazite kolem smerem k Roveru.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-02-11/1628:27>
Axis: Kurňa, to byl včera pěknej matroš, sem chvílema nevěděl kde sem ;D Nasedám do Roveru. Team: Aaaahh, zase za volantem, tomu se nic nevyrovná. Mno, možná dát někomu přes čuňu jo. Stahuju si z autopilota mapu města s místníma poznámkama (Google Earth - nainstalován) a čekám, až ostatní naskáčou do auta. Team: Má někdo představu kde bude naše první zastávka?? Co ty Jerry. Doufám, žes pořádně udělal domácí (lodní) úkol a mrknul ses mi po těch klinikách.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-02-11/1650:07>
Nasedám a začnu procházet informace o nemocnicích a hledat ty, kde by mohli provést implantaci Attention Coprocessoru.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-02-11/2134:08>
Nasedam
Dejff: napada me, vyznas se ve vyrobe veci, ze kterych by se dali udelat magicky fokusy? Budu radsi kdyz moje penize poputuji k nekomu z teamu nez uplne cizim lidem.
Hledam na commlinku informace o magickych obchodech, a magickych skupinach otevrene pusobicich v Cape Townu a pripadne nejaky diskuzaky a socialne site ohledne tehle magickych skupin, zajimaji me i ruzny drby typu kdo s kym a podobne. Je tam nejaky wiccansky coven?  Taky projedu informace o mistni klubove - hudebni scene, zajima me nejen hudba, ale i co se kde fetuje.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-03-11/0035:48>
clovek vipada jako urednik? ma nejake elektronicke zarizeni s kterym by moh komunikovat z centralou a databazi pobrezni straze? pokud ano skusim ji heknout ;D
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-03-11/0046:42>
Skark: první zastávka bude v nejbližší trafice kde prodávaj tabák a ne místní seno Sonia: Jasně zlato, pokud máš nějakej konkrétní požadavek a pokud budem mít nějakej ten tejden v klidu, abych se mohl věnovat výrobě není problém. Nasedám. Jestli je tady universita, tak zkusím sjet info o tom co se děje na akademické půdě, zvláště pak v magiských kruzích. Jednání s přístavní stáží nechám na torovi, ale kontakt na nějakýho padělatele id by se hodil asi tak na druhým místě hned po těch cigárách. Jerry: Vem si alespon klobouk a černý brejle, at nemusím nemusím říkat každýmu floydovy, kterýho nahodou potkáme, aby nzapoměl že tě kdy viděl.       
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-03-11/0535:01>
@Tor: Vyskočíš ze člunu a vyrazíš v ústrety představiteli přístavní stráže. Ještě než se dostanete k sobě, projedeš si frekvence a pokoušíš se zjistit, jestli vysílá a případně i co.
Hoď si: Electronic Warfare + Scan
Jakmile stojíte tváří v ...ehm...tvář...Mužík se zastaví tak tři metry od tebe aby nemusel moc zaklánět hlavu a spustí plně automatickou úředničinou:
Vítejte v Kapském městě. Musím Vás požádat abyste dodržovali současnou vzdálenost od břehu dokud nebudou vyřešeny veškeré náležitosti. Mé jméno je Joachim Van Sareen a mám na starosti Váš formality týkající se Vašeho pobytu v Kapském městě.
Pro začátek...je velmi neobvyklé, aby o vstup do přístavu žádala loď plující bez vlajky. Rád bych se tudíž zeptal na registraci vašeho plavidla, Její jméno a státní či korporační příslušnost.
Za druhé, je samozřejmě nutné, abyste mi sdělil účel Vaší návštěvy Kapského města.
Za třetí, v případě, že budete žádat o povolení k vykládce a nakládce zboží, či přímo obchodu se zbožím, je nutné, abyste mi poskytl seznam nákladu.
Členové posádky, pokud se budou zdržoat na palubě, nás v celku nezajímají, pouze v případě, že by chtěli opustit loď, budou samozřejmě podrobeni ověření SIN podle platných zákonů Azanijské federace a nařízení korporačního soudu.
Rád bych Vás také upozornil, že pokud nebudete mnoci v jakémkoliv bodě vyhovět požadavkům mezinárodního Námořního práva a samozřejmě zmíněným zákonům, existuje celá řada opatření, k nimž jsme oprávněni přistoupit; od zamítnutí povolení k přistání, poskytnutí ozbrojené eskorty do mezinárodních vod, přes zabavení plavidla a nákladu pro důvodné podezření z pirátství až po okamžité zničení plavidla přístavními bateriemi.
Nuže...čekám...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-03-11/0705:11>
Electronic Warfare + Scan=3 cisty
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-03-11/0714:17>
@Sonia: V jednom z místních obchodů s magickým zbožím sis kupovala materiály na binding:  MAGOGS  (https://www.rapidshare.com/files/1186782200/MAGOGS.kmz)
Dalsi misto vam ukazovali ti kluci na ulici. Jmenuje se to tam Canal Walk vypadá to jako kdysi výstavní obchodní komplex.

@Axis: Univerzita se zde samozřejmě vyskytuje:
 Univerzitní čtvrť (https://www.rapidshare.com/files/2455440122/Univerzitn_____tv___CapeTown.kmz)

@Jerry:
 Nemocnice v Cape Townu - Orientačně (http://www.google.cz/search?q=cape+town+hospitals&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox#q=cape+town+hospitals&hl=cs&client=firefox&hs=nWS&rls=org.mozilla:cs:official&prmd=ivnscm&source=univ&tbm=plcs&tbo=u&ei=UrfoTd2NJYGCOvy-ia8B&sa=X&oi=local_group&ct=more-results&resnum=1&ved=0CFYQtQMwAA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=906ebb4928dcec5c&biw=960&bih=475)

@Skark: Ve spolupráci s Jerrym procházíš seznam místních nemocnic. Přesto, že jsou velmi dobře hodnocené a dokonce dalo by se říct věhlasné v oblasti biotechnologií, co se týče Caberwaru, není nabídka tak ohromující jako na Madagaskaru. Nebude problém sehnat doktora a operační sál, nicméně Ware v požadované kvalitě bude trochu oříšek:
Attention Coprocesor má dostupnost 8, Esence 0,3, standardní cena je 3000/ hodnocení (1-3),
to vše se mění pokud chceš Alfu nebo Betu.
Index ceny je 1.2 pro standard, protože podobný cyberware je zde nedostatkovým zbožím,
1,4 pro alfu a betu, protože na trhu navíc panuje monopolní dodavatel.
Dostupnost 8 znamená
Extended test: Charisma + Negotiation, Thr. 8
Interval podle tabulky na str. 312 -
do 10000Y            2 dny,
nad 10001Y          1 týden.
Je možné použít kontakty...pokud nějaké máš - nejlíp Fixer...
Počet kostek si můžeš i zvýšit 1kostka/+25% ceny
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-03-11/0718:41>
Electronic Warfare + Scan=3 cisty

Na hazeni budem pouzivat
www.invisiblecastle.com
do editačního okna dycky nakopčete BBCode z výsledku hodu.

Pro detekci skrytého uzlu jsou potřeba 4 úspěchy, tudíž se ti Van Sareen jeví jako by neměl ani telefon.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-03-11/0937:55>
WTF co to je za formát kmz? v čem se to otvírá?? 
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-03-11/0942:07>
Jerry přesouvá ikonku kmz na ikonku Google Earth. To málo si ještě od Kirké pamatuje, když vysvětlovala jak používat archaický software.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-03-11/0955:39>
aj tak to budu muset počkat až dom v práci google earth nemam, škoda :(
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-03-11/1052:05>
Axis: Ještě než nasednete do káry, máš čas se trochu rozhlídnout. Tvoje nedostatkem nikotinu vybroušené smysly jsou nyní ostřejší než nejostřejší, když mezi stánky, pohybujícimi se přístavními drony a dělníky, kontejnery a bednami zahlédneš v jednom zaprášeném okně asi 1 cm čtvereční etikety jedné z oblíbených metalových značek:
Dethsmoke...
zavětříš jak loveckej pes a vzápětí z tebe u Roveru zbydou jen a pouze otevřené dveře.

@Skark: Když sleduješ v rozmazanou levitující šmouhu proměnivšího se Axise, vážně si říkáš, že ten koprocesor by v některejch situacích pomohl.

Ukáže se, že zaprášené sklo je čelní panl starého automatu na cigára. Zející port na kreditku sice zavání tisícem a jedním virem, spywarem, vybraným účtem atp...podobné věci tě nicméně v této chvíli naprosto nemohou zastavit.
Popravdě...zastaví tě až to, že v automatu dojdou krabičky.
S plnou náručí a zářícím úsměvem se pomalu loudáš zpět k autu, když za sebou slyšíš:
KŘÁP!!
Kurva! To snad není možný! Člověk si skočí pro kartu a než se vrátí, nějaká svině mu vykoupí všecko kuřivo! Hej!! HEJ!! SKRČKU!! CO TO SKOVÁVÁŠ!! ŽE TYS MI UKRAD MOJE CIGÁRA

@Skark: Pozoruješ přístavního drona, do téhle chvíle nehybně stojícho kousek od automatu, skoro jako by číhajícího na příležitost, jak ramenem zakončeným ocelovým víceúčelovým drapákem na jemnou manipulaci s lodními lany mlátí do automatu na cíga...zvláštní, automat se zdá být úplně metalovej ani se nehne. Pak se kamera uprostřed kovových xichtu třímetrové mrchy na teréním podvozku obezřetně rozlídne kolem a zaměří se na záda odcházejícího Axise.
Řvoucí syntetizovaný hlas už slyšíš i ty. Pohodlně si natáhneš nohy, z ledničky v Roveru vytáhneš orosenou plechovku Cape Lager. Tohle bude zajímavá scénka....ostatní dělníci vyklízí prostor...a snad zahlídneš i nějaký sázky nebo co...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-03-11/1351:39>
Hlavou mi naráz proběhnou dvě myšlenky. 1: že bych si šel taky vsadit? 2: neměl bych vyklidit pole než nás usmaží všechny? Hned je zase zaženu. No co, starejm návykům se těžko odolává.
Otevírám pivo, pomalu usrkávám a s potměšilým úsměvem pozoruju děj.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-03-11/1818:08>
Hm, vypada to ze se situace zacina lehce komplikovat a taky nejspis hned nepojedem. Proto vylezu ven.
(pokud mam ovsem  vyhled na urednika  s ochrankou co se blizi k Tomovi, tak se blizim taky, nahazuji pohled vystresovany lane).
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-04-11/0111:51>
jenom tak pro uplnost reflexy F:4 11d6=41 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3056396/)
odliv 10d6=38 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3056404/)
levitace F:4 10d6=38[/url
odliv[url=http://invisiblecastle.com/roller/view/3056412/]10d6=34 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3056406/)
cca 2 stun za reflexy, takhle jsto myslel s tim BBcodem?
od odletu z auta: 1. akce dolevituju k automatu
2. akce koupim cíga
3. akce zapaluju si první
4. akce vybírám zbytek matu
II.kolo
1. akce poschovávám cíga do kapes
2. akce levitace
3. akce otevírám dverě od rovera ( kovový hlas zní daleko za mnou)
4. akcemůžem jet a asi na to šlápni dosedám
cca 10 vteřin
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-04-11/0119:43>
ups tak uplne se mi to na poprvé nepovedlo, co se tak dívám tak chybí odliv za levitaci 10d6=45 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3056433/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-04-11/1225:27>
Když vidím co se dějě, napíšu teamu @team: Pokud seberete člověku trpícího závyslostí to na čem je závyslí, je velmi pravděpodobné, že nastane situace, kdy ho uchvátí amok. Pak tento rigger bude schopen pokusit se o né příliš racionální jednání. Například napadnout nás všemi jemu dostupnými prostředky. Na základě tohoto bych vás rád poprosil, aby někdo sledoval dění v metrixu, jestli tam náhodou nejsou nepřátelské ikony.
Sám Jerry začne zkoumat co vlastně je jeho commlink zač a co tam má za programy nainstalované.
Quote from: ooc
Ztratil jsem data z Madagaskaru. Commlink by měl být trpasličí speciál, úprava Madagaskar, v povědomí mi lítá 6/6 ale jistý si tim nejsem. A taky od té doby to asi měla v rukách Kirke, která se mohla podívat na softwarové vybavení, o kterých jsem neměl povědomí ani na Madagaskaru.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-05-11/1341:33>
dam echo nasi technomancerce at mu proklepne uzli co ma usebe a napichnemu je a at jse pripravi udelat podklady nasi lodi pro jeho proverku ze jsme od osamele hvezdy ci podobne spolecnosti ktera chyta piraty ;)
a ja zanim dojdu a skusim snim vijednavat
dobry den pane Sareen potrebujeme zakotvit ve vasem pristavu pane pod vlajkou neplujeme protoze neni vhodne pri chitani piratu byt nejak znacen. ;D preposlu mu udaje o nasi lodi a prislusnosti co udelala ucel nasi  oprava plavidla a posadka je proverena a prevazne nebude opostet lod
na vijednavani http://invisiblecastle.com/roller/view/3058764/ (staci odkazem?)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-05-11/1618:21>
Tak. Stravil jsem vikend oprvou auta, uz je vicemen v pohode, takze zitra postnu pokracovani...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-07-11/1046:08>
Co všichni blázníte, jeden vystoupí, pak druhá a další chytá schízu. Tak si otevřu pivo, ani se pořádně nenapiju a hned na to jedem. Nejste trochu na palicu?? Trochu si zanadávám a nastartuju.
Quote
Mloku budeš na Dejffa reagovat nebo jedem do města??
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-07-11/1134:48>
Hm, vypada to ze se situace zacina lehce komplikovat a taky nejspis hned nepojedem. Proto vylezu ven.
(pokud mam ovsem  vyhled na urednika  s ochrankou co se blizi k Tomovi, tak se blizim taky, nahazuji pohled vystresovany lane).

Ne tato situace se te v podstate vubec netyka
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-07-11/1529:10>
Dobře, Axis si hraje na supermana a bezostyšně používá magii. Což v okolí budí zcela zřejmé pobouření. I když jej přístavní dron nemá šanci dostihnout předtím, než nasedne do Rovera, a dron se omezí na vzteklé klení a mlácení do betonu, vidíte, jak se hlavy otáčejí Vaším směrem, lidi si ukazují a mezi sebou si šuškají.
Rover má standardní sadu senzorů: Několik kamer do všech směrů, celé spektrum, ultrazvuk, radar. Hodnocení senzorů: 4.
Když Skark nastartuje, na panelu před volantem naskočí holo HUD mapa nejbližšího okolí. V zápětí se otevře komunikační kanál, ve kterém se točí ikona Přístavní správy:
Bylo zaznamenáno neautorizované použití magie. Prosím, sledujte modrou navigační šipku a připravte se na celní kontrolu.
V zápětí logo pohasne a na hudu svítí jediná modrá šipka vedoucí vás k jednomu z terminálů dělícím přístav od další části města.
Eskortu vám poskytuje malý rotordron, který nenápadně skrývá agresivní obrysy HERF zbraně (Arsenal, 57)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-07-11/1621:46>
No joo. Aby ses Axisi zase nevyznamenal, sotva vylezem z lodi , tak průser. Tos to nemoch vydržet těch pár minut do města? Já ti říkám, ty na ty cíga jednou  (možná teď) dojedeš!!
Používám senzory Roveru k odhalení dalších možných sledovacích zařízení, dronů nebo podezřelých lidí. Perseption 7d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3062332/)
Jinak, pokud někdo nemá jinej nápad, tak pojedu za tou modrou šipkou.
Pomalu vyrážím a pozoruju, kdo další nás sleduje. Shadowing (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3062335/)
Jerry: Asi by ses měl vypařit. Nebo něco rychle vymyslet.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-07-11/1644:33>
No jo...s Axisem se jeden nikdy nenudí...a to tady není Smiley :)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-07-11/1715:39>
jde to i lip...kdyz do Note k hodu pridas popis:

Intuice(5)+Shadowing(3) (8d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3062394/)
Treba takhle. Pisnu zitra. Dobrou.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-07-11/1755:38>
Doktor je bledý, zavolejte doktora.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-08-11/0102:24>
Team sakra my už jsme zpátky v civilizaci, asi bych si měl začít dávat pozor na kouzla, pokud je chvilka (komplexní akce) tak to ještě klensnu 14d6.hits(5)=8 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3063133/) asi si připravím pas a story o tom jak jsem tady na dovolené. oknem vyhodím vajgla a spokojeně si zapálím další
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-08-11/0142:10>
TAK MALINKO KOMPLIKACE JSE OBJEVUJI ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-08-11/1528:45>
@Skark: Sleduje vás povícero očí, ale žádný z nich neupoutají tvou pozornost na dlouho. Vypadá to, že podobný procedury jsou tady na denním pořádku, takže se lidi převážně věnujou svý práci. Nebo mají možná trochu strach dát najevo cokoliv jinýho než nezájem. Taková alternativa se ti zamlouvé ještě míň.

@Tor:
Pro tentokrát vezmu tvůj hod jak je, s tím, že Přesvědčivé důkazy na Vaší straně srovnají jeho podezřivavou povahu...a taky proto, že ve finále chcete fakt jenom opravit loď a eventuelně nechat vydělat přístavní správu na pronájmu suchého doku. Příště ale vezmeme při vyjednávání tabulku modifikátorů vážně a už to nebude taková pohoda ;)
Van Sareen:
Sila vule(5)+Vyjednavani-celní procedury(8) (13d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3063800/)
V tom případě, vítejte v Kapském městě, kapitáne. Uděluji Vám povolení přistát a bude mi potěšením s Vámi poté projednat podrobnosti pronájmu loděnice či suchého doku. Samozřejmě máme veškeré zařízení a zdroje, které Vám mohou být, za dobrou cenu, k dispozici.
S těmito slovy se Van Sareen otáčí a odchází po molu zpět k nábřeží.
Jsi ještě trochu vedle z toho, jak jednoduše to šlo, když se do comlinku ozve technomancerčin hlas:
"Měli byste se tady chovat víc než slušně, napálila jsem jim ID dokazující že jsem svobodná posádka pracující jako ochrana pro DeBeer Omnitech, Vaše kámoše z Lagosu. Možná to vydrží, možná ne, a tenhle Van Sareen nevypadal jako trouba. Každopádně jestli se to DeBeer domákne, bude s náma chtít srovnat účty. nic jinýho mě tak rychle nenapadlo, příště mi dej kurva vědětr trochu dopředu ať dám dohromady solidní backup."
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-08-11/1552:41>
Jelikož nikdo nemá žádnej jinej plán, pokračuju za modrou šipkou a přijíždím k místu jež značí. Doktore měl bys sis příště dát kinedril. Cesta autem ti vyloženě nedělá dobře.  
Na poslední chvíli spouštím commlink @Thor: Sme tak trochu v průseru, nemáš nějakej nápad jak z toho ven?? Jerrymu je z toho zle a já nechci mít poblitý záda.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-08-11/1604:03>
Záleží jak probíhá lov a odevzdávaní hledaných, mohu hrát váš úlovek pokud celní správa nemá v popisu práce přebírat pochytané zločince.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-08-11/1639:08>
Já bych to zkusil. Kdyžtak tě z tama zkusíme vytáhout.  Možná bych mu měl trochu fláknout, ať to vypadá realisticky. :D
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-09-11/0040:50>
 prohlídnu si tu celnici z astrálu sesensing + intuition7d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3064556/)
a projistotu si znovu přečtu místní zákony pro použití magie
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-09-11/0041:54>
jsme tu hura ;D@Ivo:tak zatim me nic nenapda ale skusim zjistit co stim pruserem udelame kolik mame casu do vasi cilove stanice 8)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-09-11/1439:37>
@Thor Mno času moc není. Jsem na dohled a pochybuju, že se tomu dronovy bude líbit když zastavíme. Team: Takže. Já sem lovec pracující pod Thorem. Axisi seš můj parťák a Sonjo klidně se můžeš vydávat za trosečníka, který se vrací do civilizace. Jerry ty budeš náš vězeň a máš jako v sobě zabudovanej nezjistitelnej neurotoxin na dálkový ovládání, proto tě nemusíme nijak zvlášť hlídat. Jinak doktora sme nechytily my, ale třeba Thor jako hlavní kápo a jedem za něj vyřizovat papírování. Pokud nám budou chtít Jerryho sebrat, tak se nesmíme nechat a stát si na svím, že ho musíme dopravit osobě a že nám tu ještě pomůže dopadnout větší rybu po které jdeme a možná se schovává někde v Cape Townu. Že jednáme pro blaho města a takovy ty kydy. Pokud tohle nevyjde tak musíme mít plán B (a né - nebude to kompletní vyvraždění posádky - jasný!!!)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-10-11/0142:40>
@IVO:jeste skusim otuknout sondu co je zac a jestli bych vam nedal treba sekundu dve kdy vas nebude sledovat ale jinak z planem souhlasim ikdyz je tam spousta moznosti na plan B ;D skusim jen porovnat co je to za drona jestli vojencke policejni nebo nejaky jiny zvire a jestli ma cenu ho prudit
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-11-11/2042:12>
Kazdopadne, neni pro me problem zahrat nalezenou trosecnici, ci cokoliv k cemu bude sedet ID, spis bych se drzela te identity co nam poslala technomancerka, a drzela hlavu pri zemi, prilis na nas neupozornovat a rozhodne nikoho nevyvrazdovat. [/color]

/OOC docela me boli pracky, takze sem si dala chvili od pocalu. Doufam ze uz se to zlepsi.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-13-11/1754:13>
Transit z přístavu probíhá širokým průjezdem procházejícím budovu přístavní správy. Kromě automatické obrany vidíte několik stráží, jak se přesunují ke kontrolnímu stanovišti. Jde v podstatě o klasický checkpoint...několik zátarasů, v podstatě trochu bludiště aby se nedalo projet moc rychle, a jeden Morgan s mountlým těžkým kulometem, kdyby někdo nedodržel pokyny.
@Axis: V astrálu je k tomu místu připoutaný duch, podle aury nejspíš mořský. S největší pravděpodobností jej vyvolal nějaký šaman...co tak víš,  v Cape townu dominují šamani kmene Xhosa, kteří patří pod Mujaji, opeřenou dračici sídlící na Stolové hoře nad Kapským městem. Duch se nijak nemaskuje, spíš lelkuje/relaxuje uprostřed domény přizpůsobené právě jemu. Nevidíš link k vyvolávači, přesto, pokud jde o volného ducha, neoplývá nějakou zázračnou silou.

Tři strážní se zbraněma jsou uvnitř kontrolního stanoviště.
Jeden Vám ukazuje že máte spomalit a máváním vás navádí mezi betonové bloky
Jeden čeká na place přet Morganem s Hellhoundem na řetězu
Jeden obsluhuje kulomet na Morganu
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-14-11/0138:44>
kdyz uz jsme u toho trochu objasneni zakonu okolo magie.zbrani.zbroji legalnich nelegalnich veci atd. at vime co nas muze cekat ;) tydle informace najdu v metrixu docela rychle a pritom skusim pohledat dovednostni soft pravnicke pro tudle zemi kdybi to doslo az tak daleko ze bude problem z basou :( a chytnu karu a jedu za nema
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-14-11/0147:00>
Koukám na stráže, jestli se náhodou neťeší na úplatek: Odhad úmyslů: Intuition(4) + Charisma(3) (7d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3071155/), a pohled na jejich poker face mi náladu nezvedl.
Myslím, že zahrát někoho, kdo zde nechce být mi pude přirozeně.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-14-11/0937:32>
Pomalu přijíždím a řídím se pokynů strážnýho. Ještě než zastavím auto, rychle postnu Team@: Kdo se ujme vyjednávání?? Já, Sonja - že bys je okouzlila svým tělem? ;) nebo Axis - přece jen za to můžeš ty.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-14-11/1327:15>
ivo: jj koneckonců moje kaše  Mloku už jsem se jednou ptal ale fakt by se hodil nějakej výcuc legislativy at víme co nás eventuelně čeká, ono se blbě ukecává když ani nevíš co se snažíš ukecat. Masking intuice+ mag.+ iniciace 13d6.hits(5)=4 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3071595/) nesnžím se vypadat jako mudla jen maskuji tradici, jako zoroasterian, když si místní budou považovat za hermetika jenom dobře ještě by si mě někdo mohl splíst se zulu šamanem a to by byl teprve problém.shodnem se teda všichni na té verzi že jsme lovci odměn v současnosti pod DeBeer Omnitech, máme sebou svůj úlovek(jerryho) a potřebujem ho porovnat s databází interpolu ve městě, než nám bude vyplacena odměna?   ohledně použití magie toho úředníka, ne nebudem tomu říkat úplatek, ale pokuta za nedodržení přepisů, pointa je stejná nasypu mu dost jenů na to aby nad tím moc nepřemejšlel. jestli jsou všichni pro char+influence+tým+edge(pro jistotu aby si mě fakt nespletly se zulu)11d6.hits(5)=4 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3071674/) ještě 3d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3071678/) a  1d6.hits(5)=1 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3071679/) a
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-14-11/1334:14>
sakra zapoměl jsem ješte jednu 6 tak dodatečně1d6.hits(5)=0 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3071681/) takže vlatně nic :(, ale stejně 8 úspěchů pokud si to nehodí stejně tak ho ukecám že venku svítí zelený slunko ;)
doufám že je to tak správně, nebo je taky nějakej vzorec na opakování 6 at je pak nemusím házet znovu dalším hodem
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-14-11/1339:44>
ivo@nechme vijednat daxise z tou hystorkou co zminil snad to vijde jinak budem rychle zdrhat a doufam ze nebudu muset vas visekavat z lochu
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-14-11/1620:54>
Team@: není problém. Ať si to Axis vyžere. Já bych se je stejně pokusil trošku postrašit , ale pochybuju, že by to vyšlo.
Thor@: Takže plán B je zdrhat??  To se mi moc nelíbí.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-14-11/1641:37>
Team@ pokusim se "opozici " rozptylit zatimco jim Axis bude nasypavat brouka do hlavy.
Plan B, axis jim  ehm vysvetli ze nas nikdy nevideli ? zdrhat muze byt plan mno .... Z. Z jako zdrhat :-)


Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-17-11/1637:35>
Čas, kdy auto přijíždí k celní správě se táhne jako věčnost, každým okamžikem se zdá být ještě delší. Má snad tento okamžik trvat věčnost? Napětí z kterého začíná i lehce jednomu hrabat;
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. ...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-19-11/1549:59>
OK
Axis si prohlíží místní astrál a pak se zaměřuje na týpky čekající na Váš příjezd u zátarasu. Pár poznámek pronesených ostatními, drobnosti, postřehy, a Axisovi nedá než se nezeptat...
Hele...připadají Vám ti týpci jako opravdová armáda? Nejsem žádnej odborník...ale ty jejich výložky...to mi spš připadne jako nějaký válečný barvy gangu...a vůbec...výbava a tak...něco se mi na tom nezdá.
Přesto, že se chlapiska snaží udržovat naprosto neutrální výraz a tvářit se jako opravdoví profíci, všechny tyhle indicie pomaloučku celý obraz rozbíjí. Dokonce i rotordron od Nissanu, který Vás celou cestu provází, vypadá ve světle těch skutečností spíš poskládaný z dílů upravovaných na míru v nějaké lokální dílně, než že by byl přímo z výrobní linky jako je to u bezpečnostních složek normální.
No...jestli ti vojáci patří k nějakýmu gangu, bude nejspíš celý tohle území pod jejich kontrolou.
Možná i Van Sareen dělá pro ně...nebo jim šéfuje?
V takovém případě existuje jistá velmi malá možnost, že týpci při kontrole budou mít přístup do oficiálních databází...např interpolu...
Ovšem asi budou při zjištění podezřelého postupovat jinak než by postupovala opravdová přístavní stráž.
je dost dobře možné, že jim patří i ten Rover ve kterým sedíte...
Co se týče jejich pokrovejch xichtů, Axisovi neunikne že spíš než jako k bezpečnostní prověrce se chystají k vaší celní kontrole přistoupit jako ke škubání kuřete...

První z nich Vám ukáže Zpomal a navede vás mezi roadblocky.
projedete mezi nimi až na rozšířené stanoviště, kdečeká psovod. Hned za ním je morga s kulometem.
Tři další ozbrojení týpci Vás doprovázejí s připravenýma zbraněma. Jakmile jste na stanovišti, naznačí vám že máte vypnout motor, otebřít kufr i motor a vystoupit s auta s připravenými doklady k osobní prohlídce. Když zahlídnou Soniu, je vidět, že osobní by mohla být ještě trochu osobnější, nicméně není jisté, kdo z nich se jí zůčastní...

Quote from: ooc
Je pravda, že o tom jak vypadá přístav v Kapském městě se sem tam se něco proslýchá a v matrixu se dají najít určité informace...se správnými kontakty, znalostmi, přístupovými právy nebo kombinací těchto faktorů. příště už to vezmem uplně od podlahy, pro tenhle případ to odehrajem bez přípravy.

Můžete začít jednat v kterékoliv fázi průjezdu checkpointem.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-19-11/1655:07>
vystoupím z auta a zapálím si cígo, pokud se na mě dívaj moc hladově tak jim nabídnu taky, teda jen tomu co má nejvíc prímek a vypadá že tomu šéfuje( nebo alespon mluví anglicky) zdravíčko pánové, jsme námezdní zaměstnanci DeBeer Omnitech účel naší návtěvy města je oprava lodi a identifikace podezdřelého na celntrále interpolu, naši identifikaci už odeslal kapitán, podezdřelý žádné doklady nemá, jeho totožnost určí až interpol,  v tomto bodě myslím že nemáme problém a není třeba se jím dále zabývat, ale pojdme se řadši pobavit tom takzvaném neautorizovaném použití magie, myslím že není třeba o tom uvědomovat naše nadřízené a vypisovat bločky, možná by jsme to mohli vyřešit rovnou v hotovosti. Taková pokuta kolik to tak může dělat?  tady budou mít asi radši cash, žačnu přepočítavát havala žetony. hody už jsem postoval
Quote
ivo: jj koneckonců moje kaše  Mloku už jsem se jednou ptal ale fakt by se hodil nějakej výcuc legislativy at víme co nás eventuelně čeká, ono se blbě ukecává když ani nevíš co se snažíš ukecat. Masking intuice+ mag.+ iniciace 13d6.hits(5)=4 nesnžím se vypadat jako mudla jen maskuji tradici, jako zoroasterian, když si místní budou považovat za hermetika jenom dobře ještě by si mě někdo mohl splíst se zulu šamanem a to by byl teprve problém.shodnem se teda všichni na té verzi že jsme lovci odměn v současnosti pod DeBeer Omnitech, máme sebou svůj úlovek(jerryho) a potřebujem ho porovnat s databází interpolu ve městě, než nám bude vyplacena odměna?   ohledně použití magie toho úředníka, ne nebudem tomu říkat úplatek, ale pokuta za nedodržení přepisů, pointa je stejná nasypu mu dost jenů na to aby nad tím moc nepřemejšlel. jestli jsou všichni pro char+influence+tým+edge(pro jistotu aby si mě fakt nespletly se zulu)11d6.hits(5)=4 ještě 3d6.hits(5)=3 a  1d6.hits(5)=1
 
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-19-11/1703:07>
Vystupuju taky a pozoruju týpky. Řikám si. Sákra co to maj za označení, jako bych to někdy už viděl. Intuition 3 Gang ID 4 (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3077718/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-19-11/1818:23>
Já zatím zůstanu v autě.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-20-11/0235:03>
To by znamelnalo neuposechnutí jasné výzvy k vystoupení a přípravě na osobní prohlídku. Opravdu to chceš skusit?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-20-11/0438:36>
Jakmile Jerry začne být duševně více přitomen vystoupí z vozidla.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-20-11/1527:22>
Klidně stojím a čekám co odpoví na Axisovu řeč.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-22-11/1920:41>
Vylezu z auta. Nasadim lehce sileny vyraz. Behem Axisovy reci se pokusim udelat tzv hvezdu.  (furt mi nejede invisible castle, ale mam Dex 3 a zadnou gymnastic, tj predpokladam ze sebou asi placnu, ale mym cilem je se chovat lehce dusevne nevyrovnane a hlavne rozptylit straz)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-23-11/1413:18>
Najednou vidím jak Sonia vyskakuje z auta a říkám si: Ona snad zešílela, nejdřív dělá takový caviky s oblíkáním  a teď v těch hadrech snad flákne na zem.
Quote
Shealo prosím hoď si na tu hvězdu PROSÍM  ;D.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-23-11/1548:49>
Najednou vidím jak Sonia vyskakuje z auta a říkám si: Ona snad zešílela, nejdřív dělá takový caviky s oblíkáním  a teď v těch hadrech snad flákne na zem.
Quote
Shealo prosím hoď si na tu hvězdu PROSÍM  ;D.
Hvězda: Agility(3) + Defaulting(-1) (2d6.hits(5)=0) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3083551/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-23-11/1635:43>
No fakt sebou řízla, no co to do ní vjelo?? Jen nevěřícně kroutím hlavou. 
Quote
Dík  :D jen škoda že tam nebyl glitch, byla by větší sranda 8)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-25-11/0906:08>
@Ivo: podaří se ti identifikovat gang, ke kterému tihle hošos patří. Jde o gang Barracudas, který dobře znáš i z dob svého pobytu na Madagaskaru. Původně to byla skupina organizovaná kolem loďařskejch odborů, dneska víceméně banda suchozemskejch pirátů. dalo by se říct. Roztahujou se po celým jižním pobřeží Afriky od Angoly až po Kenyu. Přestože jsou dost roztříštění co se teritoria týče, je jich poměrně velké množství a jsou dobře zakopaní v každém větším přístavu odsud až do Mombasy. Mají pod kontrolou také něktreré pobřežní osady na Madagaskaru. Jako všichni v tomhle koutě světa, bojují o přežití ve stínu lokálních mocipánů a korporací.
Jejich taktika počítá s ovládnutím alespoň části přístavu, doků, loděnic.  Dřou pro ně otroci kupovaní od pirátů nebo místní námezdní síly, ne každý kdo pro ně pracuje musí být členem gangu. Vyprofilovali se pod poměrně osvíceným vedením v sílu, se kterou je potřeba počítat. Mají pod kontrolou celou řadu tržiěť, opraváren a přístavních čtvrtí s lehkejma holkama a těžkým pitím.
Jsou to především obchodníci, ze zabíjeníá jim neplyne žádný zisk. Maximálně když k nim zabloudí nějaká kořist, může se stát že z přístavu zmizí jachta...nebo tanker...záleží na tom. Těm, kdo jim platí, poskytují špičkové krytí, bezpečný přístav a technologickou podporu zkušených loďařů.
Co se týče bojovejch operací, nechávají je na námezdných silách, runerech a pirátech, nebo využívají převahu domovského prostředí s podporou  těžkých přístavních zbraní.

Z Roveru vysedáš s pocitem, že by nemělo jít o komplikované= setkání, samozřejmě rozhoduje nabídnutá částka a případné reference.

Z Axisovy řeči je cítit tatáž sebedůvěra,. Cigáro sice strážní odmítnou, a týpek z kulometem zůstává pořád ve střehu, ale zbývající borci se uvolnili, možná i trochu pousmáli, když zjistili, že mluvíte stejnou řečí...řečí čísel. V okamžiku kdy jim zrak padne na Hawala žetony, jejich úsměv se ještě trochu rozšíří, přecejen, z takovéhle hromádky se bude líp "dávat bokem" než z matrixové transakce.
Vše vypadá dobře, i když je trochu znervózní Jerry, který se vzadu trchu klepe a houstnoucí atmosféry si všimne na poslední chvíli, když už hlavně pomalu zase míří nahoru. Neobratně se protáhne ven a opře se o auto, přesně podle pokynů, no Axisovo vysvětlení je přijato jako dostatečné. Horší je to se Soniou. Když se začne motat z auta, Barakudy zbystří, pěkná, zrzavá kost, to se tady nevidí. V okamžiku kdy se rozhlídne kolem jako splašená laň a pokusí se o stojku...a zamotá se rukama mezi nohy a upadne, jim sice trochu cukne sval, a určitě se ještě hodně posmějou později, nicméně rychlý pohyby při kontrole to je to poslední co by měl člověk...omluva všem metalidem a ženám...zkoušet. Celé stanoviště okamžitě přejde do plné bojové pohotovosti a hlavně zbraní, doteď skloněné k zemi, Vám rázem míři do obličeje.
Sonia se pokouší vyhrabat na nohy, což vyvpolá ostrou reakci ze strany hlídky:
"Na zemi zůstaň ležet! Ksichtem do země! Ruce za hlavu! Nohy od sebe! Ani hnout! Nezvedej oči!"
Řve na tebe urostlý ork v uniformě ze vzdálenosti cca půl metru. skoro cítíš hlaveň jak ti míří na hlavu.
Všichni! Ruce nad hlavu! Opřít o vozidlo! Ani hnout! Dívat se před sebe!
Očividně se připravují na osobní prohlídku a prohlídku vozidla. Helhoundovi temně bublá v hrdle výstražné vrčení, když se psovod vydává směrem k Vám...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-25-11/1438:14>
Jerry sebou lehce cukne, když se lekne. Zůstává opřený o auto a čeká.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-25-11/1614:03>
udelam to co po me chce.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-25-11/1624:34>
krome toho ze se nehybam a nemluvim, skoro se i snazim nedychat...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-26-11/1208:40>
Zvedám ruce nad hlavu a promluvím na velitele. Nemusíme to hned takhle hrotit. Víte ona tak trochu na palici a občas jí v ní trošku rupne. Už se to nebude opakovat. Vraťme se zpátky k urovnání té předchozí věci. Etiquette/Street (3/5) + Charisma (2) (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3086968/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-26-11/1254:37>
Do prázdna před sebe, ale dost nahlas. On to snad nikdy nepochopí. Není mentálně nemocná, ale je to vedlejší efekt léků. Lék vyvolává pocit štěstí, místy eufórii a používá se u pacientů, kteří prošli traumatem. 
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-26-11/1318:39>
Charisma(3) + Con(-1) + Edge(6) (8d6.hitsopen(5,6)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3087040/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-26-11/1353:54>
jdu sehnat scuche dok po nabrezi po hospodach atd.  charisma(2) + etiketaú(3)5d6(hits)5=2
http://invisiblecastle.com/roller/view/3087079/">1d6=1, 1d6=2, 1d6=2, 1d6=5, 1d6=5</a>
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-26-11/1629:40>
Otočím hlavu na Jerryho a hlasitým sikotem na něj zavrčím Drž pysk ty malej drzej. Na tvůj názor se nikdo neptal.  Intimidation 3 + Charisma 2 = (5d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3087189/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-26-11/1645:43>
Willpower(5) + Intimidation(-1) (4d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3087202/)
Jerry se pod řevem skrčí a jak stojí u auta, ruce na něm, trochu se uhodí hlavou o rover.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-26-11/1721:51>
Zvedám ruce nad hlavu a promluvím na velitele. Nemusíme to hned takhle hrotit. Víte ona tak trochu na palici a občas jí v ní trošku rupne. Už se to nebude opakovat. Vraťme se zpátky k urovnání té předchozí věci. Etiquette/Street (3/5) + Charisma (2) (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3086968/)

Quote from: ooc
Ivo, na etiketu bys měl -2 modifikátor protože jsou vůči vám zaujatí, nicméně tebou zamýšlený výsledek je pro ně příznivý a máš kostku navíc za Davea (zbytek nepočítám) takže tvůj hod sedí

Perception(3)+Charisma(2)+tým(4) (9d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3087246/)

Will(3)+Intimidation(3)+Tým(4) (10d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3087253/)

Stráže na Skarkův pokus vyjednávat zareagovaly velmi váhavě, nicméně následující "demostrace autority" i je zviklala natolik, aby si dvakrát rozmysleli, že jim tvůj návrh vlastně může ušetřit spoustu zbytečných trablů

will(3)+Intimidation(3) (6d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3087259/)

jedinej kdo se Skarkova nasraného výbuchu nelekl je ten Hell hound, kterej má naježenej hřbet a výstražně vrčí...to sice týpkům na stanovišti dodává odvahu...nicméně okamžik krize byl pohotovou reakcí zažehnán.

Quote from: ooc
Axis může dokončit původně zamýšlené vyjednávání...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-26-11/1729:17>
Dovolim si opatrne dychat.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-27-11/1304:41>
s Rukama nad hlavou nepřestávám mluvit " ale pánové netřeba jednat ukvapěně, jeden z členů posádky by asi potřebovat lékařskou pomoc, moc dlouho na sluníčku znáte to, ale to není důvod se k sobě chovat hrubě, na přestřelce nikdo nevydělá  pomalu skláním ruce a snažím se jejich potornost upotat na ruku s balíčkem žetonů která se polaličku nabízí séfíkovy  char(3)+ intimidation(3) + tým (v podstatě jen Ivo)7d6.hits(5)=5 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3088342/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-27-11/1311:44>
sorry dovednost kterou používám je influence ne to co jssem psal :)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <06-28-11/1725:09>
Týpci se na sebe kouknou, jeden z nich kývne a pomalu spustí mířidla dolů.
Dobrá tedy. Je vidět, že máte svoje opičky pod kontrolou, a Váš návrh zní přijatelně. Takže. Turistické vízum pro Kapské město Vás bude stát 2500 Y per capita, pokud budete chtít vízum rozšířit na celou Azanijskou konfederaci, cena je 10000 Y. Součítí této dohody je samozřejmě instalace bezpečnostních tegů, které nám umožní sledovat Vaši polohu...a tyto tegy jsou obecně uznávány jako označení lidí, kteří prošli celní kontrolou a tudíž Vás mohou uchránit od celé řady problémů s místními. Nebudeme se bavit o možnosti vzít si ssebou své osobní zbraně, nikdo z nás není tak naivní aby si myslel, že může být na ulici v bezpečí bez pořádné bouchačky, pokud ovšem budete iniciovat jakékoliv střetnutí, budete souzeni a odsouzeni podle platných Azanijských zákonů k pokutě, ztrátě majetku či zdravých orgánů, případně k nuceným pracím či smrti. Co se magie týče, naše vládkyně je poměrně schovívavá, ovšem oblast je podřízena dohledu jejích následovníků a ti si každou situaci mohou interpretovat po svém...v takovém případě je jejich slovo zákonem. Podrobnosti v tomto ohledu s vámi dohodne přímo její zástupce pro tuto oblast.

Quote from: ooc
Astrál
Force(4)+Doména(4)+Assensing(4)+Edge(4)(působíte dojmem nevšední návštěvy a proto si Vás pořádně proklepnu) (16d6.hitsopen(5,6)=9) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3090302/)
Vítej v našich končinách, Magi, i ty, čarodějko. Předpokládám podle toho, co vidím, že s Vámi budou problémy, nicméně stejně tak je možné, že ve Vás můžeme získat cenné spojence. Budete pod neustálým dohledem a o Vaší návštěvě bude zpravena Mujaji, která s touto informací naloží podle svého uvážení. Je samozřejmě vhodné poskytnout Nám nějakou úlitbu, její výši nechám na Vás, nicméně podle toho, jak velkorysí se rozhodnete být, budeme Vás dále posuzovat.

Quote from: ooc
Mluví o  platbě Karmou
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-29-11/0003:39>
Spoštím ruce dolů a vytahuju svůj váček s prašulema a začínám se usívat (pokud ten škleb můžu nazývat úsměvem). Tak když už máme nejhorší za sebou šla by domluvit obchodní schůzka s vaší vládkyní??
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-29-11/1401:45>
@Thore můžeš prosím od své chlebodárkyně zjistit jaký vztah mají piráti ke gangu Barracudas a Mujaji a co všechno nich ví. Jestli je třeba náhodou nenávidí a podobě?? Určitě by nám to pomohlo.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <06-30-11/0302:01>
Van helena@hej pane mysim ze mi muzete pomoct za za drobnou provizi potrebujem pronajmout suchej dok plus techniku k oprave a rekonstrukci vedel byjse o nejakem a byl by jste schopen ho zaridit nejakej tichej schovanej poklidnej ;D zamavam mu 5000Y pred nosem virtualne
MLOK@co vim o tomdle meste jako pirat a logick(3)+black market(7)=hits 3
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <06-30-11/0839:30>
dám ruce dolů a začnu počítat těch 10000 dostane v havala.
v astrálu:
když mě tak pěkně prokoukl tak schodím to trapný maskování zdravím tě služebníku a rovněž zdravím tvou paní jež je známá svou pohostiností a schovívavostí, jako výraz respektu a dobrých úmyslů bych si dovolil  zajiskří mi ruka a oběví se v ní malá oktarínová kulička (2 body karmy) a podám ji duchovy 
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <06-30-11/1211:50>
postavim se na nohy, dostane ode me tech 10000 (v yenech).
na ducha: Radeji bych takove veci jako ulitbu mocnemu duchovi a Kralovne Destu provedla nekde jinde nez na ulici. Nicmene, dovolila bych si navrhnout ze vam predam jednu cast zde a ted, a druhou cast na nejakem prijemnem miste, kde nam bude priroda bliz ? Zde prosim prijmete prvni cast. Ze sveho "astralniho tela" utrhnu kousek co vypada jako batikovany satek (2 body karmy) a predam ho duchovi  
Mloku, jak ten duch vypada? Nezajima me jen sila ducha, ale proste jak vypada :-))
kdyz tak Assensing (2)+Intuice(3) = http://invisiblecastle.com/roller/view/3092454 5d6.hits(5)=3
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-30-11/1600:56>
Platím 10000Ą. Jen ještě dvě otázečky. Jsou tu nějaké místa, kerým se máme vyhnout abychom se nedostaly do zbytečných problémů a můžete nám doporučit prima hospu někde poblíž?? Myslím, že bude potřeba několik panáků něčeho tvrdšího. Hahahaha     
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <06-30-11/1839:22>
Jerry zatím zůstane opřený o auto.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <07-03-11/0901:37>
ivo: jak mlok spávně podotknul to vyhrožování se týká všech tzn.will(6)+con(3) =2 asi mi zaskočilo cígo z toho jak zařval a rozkašlu se na celý kolo(možná i na dvě) prosím tě mohl bys přestat hulákat, málem jsem se udusil.
ke strážným náš pasažér propustku potřebovat nebude koneckonců nepojede s námi dlouho, v pokud již nic nemáte je naše jednání u konce, těšilo mě, na schledanou. Nasedat bando
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-04-11/0706:17>
Otočím se na Axise a potichu říkám: Ještě si mě neviděl řvát. 8) A už sem ti to říkal párkrát. Přestaň furt hulit. Štípou mě z toho smradu oči .
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <07-04-11/0820:04>
@Sheala: Duch...jak vypada ten duch...dobre...videlas Piraty z Karibiku 3? Jak tam přijdou na začátku vyjednávat se Sao Fangem... Jak tam mel takovy ty obrovsky bachraty cinany obrostly skeblem v kadich s morskou vodou...no...tak skoro stejne, akorat je to obrovskej bachratej negr.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-04-11/0823:40>
Pomalu nasedám do auta.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <07-04-11/0828:08>
@Tom: Přestože se Mujaji snažila jeden čas dostat město úplně pod kontrolu, její snah se zasekla na hranicích přístavní zóny a z nějakých důvodů v ní nepokračovala, Přístavní zóna je tudíž okupována víceméně pololegálními organizacemi typu Barracudas, kteří to pochopili tak, že dokud se problémy nebudou přenášet do vnitřního města, nebudou mít oni problémy s Mujaji. Ať už to byl záměr nebo ne, podailo se tak vytvořit kvalitní nárazníkovou zónu pro kriminalitu a další rizika přicházející od moře. Zbytek Cape townu je poměrně civilizovaným kouskem země, ne že by tě nějak zvlášť zajímal systém sociálního zabezpečení atp. Mnohem spíš se zajímáš o průmysl, který zde vskutku vzkvétá: BIOTECHNOLOGIE
Od genetických štěpů po bioware, kliniky asistované reprodikce, farmaceutický průmysl atp...toho je zde hojnost...včetně celé řady experimentálních technologií, laboratoří na pokraji etiky a vědy...nebo za touto hranicí...
Místní pašeráci byli vždycky cenění pro vysoký profesionální přehled a pro schopnost zajistit požadované zboží v dobrém množství, kvalitě i čase...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-04-11/1022:16>
ma smysl psat ze taky nasedam do auta?
@Skark: Mas u me panaka. Velkyho.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <07-04-11/1211:25>
Ti co už zaplatili, i ti, co teprve zaplatí (Sonio ;)) musí nastavit ruku, bude jim nastřelen RFID chip. Jak říkali pánové už předtím, je to opatření pro Vaši vlastní bezpečnost. Stejněj čip dostane i Jerry. Poté je Vám umožněno nasednou do auta a vyrazit do města.
@IVO: Co se barů a tak týče, nejlepší tady poblíž je špeluňka U Rýžožrpouta. Ten podnik má svým způsobem úroveň...možná i víc úrovní...Pár dalších knajp vám ani nebudu představovat, nedají se minout. chodí tak sebranka z doků, mariňáci, piráti a normální námořníci, takže si dokážete představit že tam moc bezpečno není...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <07-04-11/1228:32>
skarkto je zajímavý, tak měl jsis měl pořídit oční stíty jak má Miagi, a máš pravdu neviděl, ale slyšet tě muselo být přes celej madagaskar. No nic necháme toho, kam napřed?   
nastavil jsem ruku když jsem jim platil at mám s krku všechny formality
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-04-11/1232:24>
Díky chlapy. Nasedám do auta. Počkám až naskáče zbytek a odjíždím směrem k hospě U Rýžožrpouta. Team: Tak to bylo zatraceně těsný, ale dopadlo to celkem dobře.
Jerry vzmuž se, už je povšem  (lehce zvýším hlas) a !!přestaň se klepat strachy!!
Asi do něj budem muset nalít flašku nebo dvě aby se vzpamatoval.
Thore@ razíme do téhle hospy  Posílám souřadnice.
Team:Mohly bychom tam navázat konečně nějaký kontakty a sehnat někoho, kdo si pohraje s Jerryho IDčkem. Přinejhorším mu trošku zmarastím xicht, aby ho nikdo nepoznal  ;D
A taky chtěl bych vědět jaký info ti šmejdi nahrály do toho čipu.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <07-04-11/1238:13>
jo taky mi vyschlo, ale zas taková hrůza to nebyla, nic divnýho se nestalo, gremln taky nikde, sice bejt něma tak si ted zkontroluju stav techniky  ;D
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-04-11/1255:13>
zaplatim a necham se teda ocipovat. Taky by me zajimalo, co na tom cipu je :-) kdyz tak casem.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-04-11/1341:34>
Přijíždím k hospodě a zaparkuju. Kůrňa to je kára, dokonce to i brzdí a zatáčí když má. Né jak ty vergly v Taolagnar. Tak bando vystupovat. Sonjo tošku se vopucuj od toho sajrajtu na kterým si ležela. Drapněte Jerryho a dem. Zastavím se před vchodem a rozhlídnu se. Intuition 3 + Shadowing 4 = (7d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3096872/)   
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-04-11/1348:26>
Prosím řekněte mu někdo, že by nemusel mluvit o místech, která jsou ve zprávách jako masakr. Prosím.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-04-11/1352:14>
Roztřesený slabý hlas, studený pot na čele.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-04-11/1401:34>
Urban Brawl Statistics 3 + Intuition 3 = (6d6.hits(5)=0) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3096893/) Co se furt bojíš tenhle pajzl vypadá v klidu. :D
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-04-11/1421:18>
Nevím, tady by se mohli prodávat i drogy a taková místa přitahují nebezpečí.
Intuition(4) + Street Drugs(2) (6d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3096900/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-04-11/1443:57>
posílám přes commlink@ A kde si jako MYSLÍŠ, že ti seženem nový ID chytráku. V nějakým luxusním hotýlku, nebo třeba na policejní stanici?? Klidně si tam vejdi a vybal to na ně : Dobrý den, já sem Doktor Jeremiah Cornelius, ten hledanej vrah a chtěl bych pro sebe nové ID a poté bych si dal šálek dobé kávy. Klidně to zkus, nebudu ti bránit.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-04-11/1521:26>
Sklopím hlavu Já vím, omlovám se.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-04-11/1539:46>
Jerry: No problemo amigo. plácnu ho po zádech Tak poď, koupím ti panáka. Vcházíme dovnitř.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-04-11/1718:38>
spis pro sebe To bude dneska v alejich nablito  
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <07-05-11/1432:04>
omrknu to z astrálu asensing3+intuition4 (7d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3097978/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-06-11/0907:06>
resili sme vcera se salwem jestli se da delat na assensing asistence, tak jestli jo, tak Axisovi asistuju a mel by mit hit navic.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <07-06-11/1307:12>
resili sme vcera se salwem jestli se da delat na assensing asistence, tak jestli jo, tak Axisovi asistuju a mel by mit hit navic.

Mel by mit jednu kostku navic. Thats all, folks...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <07-06-11/1313:58>
Mlok@ co ten viderac v pristavu dohodi me za ty prachy nejake ten suche dok?
          a dumam na moznosti prodat tu EPO?(jse to menuje ) ;)
Ivo@napred porezim a zajistim lod a pak jse kvam dokopu do hospi co z bude tak hodka tak jse zatim rozkokete ;)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <07-06-11/1325:25>
Mlok@ co ten viderac v pristavu dohodi me za ty prachy nejake ten suche dok?
          a dumam na moznosti prodat tu EPO?(jse to menuje ) ;)
Ivo@napred porezim a zajistim lod a pak jse kvam dokopu do hospi co z bude tak hodka tak jse zatim rozkokete ;)

Myslis Tempo? :)
Van Sareen je za ty prach schopen a ochoten pronajmout suchý dok i s personálem zkušenejch loďařů a vybavením...akorát...za jakou castku?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <07-06-11/1829:48>
MLOK@ mysim tempo  :D
            a dok+ lidi+vibaveni 100 000Y? to by melo stacit i na nahradni dili co budou treba atd.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-07-11/1700:19>
skousim si uvedomit, co vlatsne je to Tempo a jake to ma dobre a spatne efekty :-)
Street Drugs(3)+Intuition(3) 7d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3100611/)
 (sorry omylem sem pouzila sedm kostek, po konzultaci s Mlokem odecitam posledni).

Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <07-07-11/1812:50>
skousim si uvedomit, co vlatsne je to Tempo a jake to ma dobre a spatne efekty :-)
Street Drugs(3)+Intuition(3) 7d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3100611/)
 (sorry omylem sem pouzila sedm kostek, po konzultaci s Mlokem odecitam posledni).
scheala@ otom nastesti nic neviz ze je na lodi to by jse ti nelibylo nespis  ;D
               a tempo je prvotridni material a nebo prvotridni sracka zalezi na uhlu pohledu ;D
               
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-08-11/1431:46>
Vcházím potemělou chodbičkou osvětlelnou jen reklamními poutači na cigára a místní chlast. Hned za dveřmi se hrbí hrouda masa a svalů. Mé oko si během chvilky zvykne na okolní temnotu a poznává v ní trola, který má svaly snad i na víčkách. Tiše hvízdnu, pokynu mu a pokračuju dál k lítacím dveřím na proti. Míjím schodiště a místní hajzly, které mě přivítají svojí nezaměnitelnou vůní. Právě se z nich vypotácel chlápek se značně zeleným xichtem a podlitýma očima. Jak procházíme, zírá na Sonju a náhle se vrací zpět s hlasitým BLéééééé. Rozrážím lítačky. Svět jako by vybuchl. Ocitám se ve velké místnosti s malým pódiem osvětleným barevnými reflekory. Na něm se svíjí tři ženštiny kolem tyčí. Kolem něj je několik stolků a podél stěn jsou boxy rozdělené nízkými zídkami, zpola zaplněnými nejrůznějšími individui. Nad nimi se vznáší téměř nehybný vodorovný pruh kouře. Z repráků rozmístěných na stěnách vyhrává směsice afrických rytmů a jazzu řízlá něčím co nedokážu identifikovat. Potichu si zamumlám: Skoro jako doma. Tady se mi bude líbit. Nasaju místní aroma kouře a alkoholu.To je vzdoušek, ne jak ten Axisův hnůj co furt hulí.;D  Napravo zahlídnu bar a zamířím k němu. Jak procházím kolem stolů, zachytím upřený pohled osazenstva jednoho z boxů. Nějak tomu nevěnuju pozornost a sedám na barovou stoličku. Barmane dáme si něco dobrýho k pití. Team: První runda je na mě. Když nám barman rozdá skleničky, opět plácnu doktůrka přez záda. Pij. Mlčky do sebe kopnu prvního panáka.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-11-11/1723:17>
Až v momentě kdy procházíme potemělou chodbičkou mne napadlo, že by nebylo od věci se příště podívat jestli budova má okna a jestli nejsou náhodou zamřížovaná. Za dveřmi hora masa, menší ukázka místního bioinženýrství, ty boule na víčkách, asi opravdu budou implantované svaly. Míjíme zeleného chlápka, ještě toho moc nevidím, měl nebo neměl rozšířené zorničky? To je jedno. Skark rozráží lítačky, to je ale zatracený nepříjemný hluk. Uplně mne z toho tepe hlava, to je to hlavní co teď sleduji. Když se přesuneme k baru, začíná mne bolet hlava, všude je nesnesitelný hluk a děsný chaos, šero a cigaretový smrad. Špatně se tady dýchá, k pralesům, na které jsem přivyk, to má hodně daleko.

Po té co mne Skark plácne přez záda, chytnu skleničku, prohodím v latině "ve víně je pravda(in vino veritas)" a kopnu to do sebe. Čím dřív budeme z tohoto pekla pryč, tím lépe.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-11-11/1812:48>
Brrr. Tohle mi pripomina jeden opravdu undergroundovy squatt v Hamburku. Dokonce i ten smrad z hajzliku odpovida, a pokud si pamatuju, meli tam i docela dorre zasobenej bar, akorat hudba byla jina, to bylo jeste psychedelic synthcore takovy, jak ma bejt, ne jak ty dnesni sracky. Od ty doby, co beham ve stinech, nevyslo nic co by stalo za poslouchani. Teda, to uz se mi vic libi ta world music co maji tady, a k brku to bude moc vyborna hudbicka. A mavic, kdyz se soustredim na hudbu, nemusim vnimam nektere ne zrovne prijemne aspekty okoli, jako zeleneho typka co pred chvili odkladal sve Boa.  Pote co ke me pristane panak od Skarka, vypiju ho aniz bych hnula brvou.
*To si Sonia jen mysli, vidite ze brvou hnula, a celo ji orosil pot*.
Rozhlednu se po mistnim astralnim prostoru, a zjistim, ze jedna z zenstin je ve skutecnosti takovy zajimavy spirit,  nadherna elfka cernoska, skoro naha, jen kolem kotniku a zapesti je omotana naramky z  bileho peri, na hlave ma perovou celenku, v ruce ostep. Mno a boa, tentokrat ve svem puvodnim vyznamu ma omotane i kolem krku. Dost to kontrastuje s tim, co vypada materializovane. Po baru se astralne poflakuje par "sexy" demonek ? Sukub ? Kazdopadne vyzivave odenych priblizne metalidskych stvoreni, tvari se, jako by se hladove koupali v sexu a drogach.  Barman ma taky docela zajimavou auru, ale za boha nemuzu prijit proc, neprijde mi jako awakened, jen je proste ... zajimava."Pristi runda je na me, Skarku."
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <07-12-11/1338:44>
u vchodu se na okamžik zastavím, hledám po kapsách sirky, protože mi opět z neznámych důvodů přestal fungovat zapalovač, marně.  z hajzlů potácející osoba znovu upadla, podle zvuku do vlastních zvratků, hora u dveří se tváří kameně trošku nervozně se rozhlídnu po temné uličcče za sebou a vejdu. Prvních pár nádechů a na chvíli mě přešla chut na cígo, vnímám vůně vhěch těch různých druhů kouře, trocha mito připomýná opiový doupě v Teheránu akorát tam hraje jiná muzika, jestli se tomu dá tak říkat a ženský jsou víc oblečený. Cestou k baru se zeptám kouřící dámy s papouškem jestli má ohen (nebo možná kouřil papoušek), trošku jsem se cestou zamotal mezi rodílností v astrálu a fyzickém světe z principu vyhýbám postavám které jsou vidět jen z astrálu a vrchní vypadá fakt divně jakoby mu kousek chyběl, potlačím svou zvědavost a nezeptám se proč. pozvání napanáka zdvořile odmítnu Ještě moc brzo slunko je furt moc vysoko, možná by tady šlo pár věcí zajistit, se poptám dokud jsem ještě stízlivej, cestou jsem zahlídl salonek s vodní dýmkou kdyžtak budu tam  na vrchního dám si kafe, turka bez cukru a sirky  a stratím se v kouři vonícím po hašiši. S dovolením si přisednu k arabsky mluvící společnosti u vodní dýmky. bavím se s nimmi taky arabsky, netahám z nich informace není to zdvřilé, když přisednu k něčímu stolu. během několika káv a dýmek z nich možná vypadne co potřebuju vědět a koho potřebuju znát char(3)+ etiketa(3) (6d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3106245/) myslím že zrovna nejvíc by se hodil dohazovač.                     
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-12-11/1441:27>
Kopu do sebe frťana od Sonji Team@: To Budem chlastat tady?? Rači bych zalezl do některýho boxu dal bych jen pár pivek na žízeň a domluvil bych se co dál. Sonjo vem Jerryho a najdi nám volnýho fleka. Já si tu ještě něco zařídím.  Koukám jak ti dva mizí mezi stoly. Otočím se na Barman - človíček tmavé pleti s pokřiveným obličejem, tmavýma krátkýma kudrnatýma vlasama a očima každé jiné těkající po prostoru. Oblečenej do lehce ušpiněné košile a tmavěhnědé kožené vesty. Otočím se na barmana, plácnu rukou, ve které držím 2stovky na stůl, nakloním se k němu a šeptám tak aby mě slyšel: Šéfe, ty to tu máš určitě vočíhlí. Hele potkal sem na cestách pěknou kost a potřeboval bych pro ni sehnat dobrý papíry. Nevíš o něčem?? Etiquette/Street (3/5) + Charisma (2) = (7d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3106302/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-12-11/1535:30>
"Danke schön." Pak do sebe překlopím skleničku. Sonia mne kamsi v tom chaosu tahá. Najednou je okolo box a sedím. Modrá sedačka se táhne podel hran boxu, uprostřed je malí chromovaný stolek. Položím si na něj loky a obličej si opřu do dlaní.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-13-11/0949:20>
Protoze bar je plny koure, radeji zustavam koukat do astralu, a vyberu box ktery je prazdny, a nepoflakuji se v nem zadny volny duchove. Jemne chytnu Jeremiase za rameno "Pojd si sednout tamhle to vypada hezky, ostatni dojdou hned za nama". Jeremias me nasleduje, jeho aura je cim dal smutnejsi a zabarvenejsi do modra, az me z toho mrazi, a sedi tam jako by se mel propadnout do sedacky, pokusim se ho z ty depky vytahnout. Radsi se preladim na normalni fyzicky svet, to se Jeremias opira lotky o stul, hlavu v dlanich a nevypada o nic min zoufale. 
"Jeremiasi, nepobyval si nejakou dobu v Nemecku nebo Hamburgu? Docela me to potesilo, slyset nemcinu tady, v Africe." leadership na vytazeni Jeremiase z deprese :D (7d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3107247/)
Charisma  (5)+ Leadership(2) (asi, na etiquete by to bylo tosamy, a opet mi to nemysli, nemam 3+3 ale 5+2 , ale to je burta uz:) 
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-21-11/1448:37>
Zvednu hlavu, ruce se zaklíní do sebe jako v modlitbu, aby to zde již brzo končilo. ”Nepobýval jsem e...” ani neslyší sám sebe, zvýší hlas a spustí lámanou němčinou s strašným přízvukem:
“Nepobýval jsem e... přímo v Hamburgu. Hamburg byl e... po cestě občas. Je tam raketoplán. E... Mnoho konců cest e... v okolí e.. cestovat raketoplán. V německo e... pobýval často. Velká země a e... zde mnoho dít.”
Hlava jde vzhůru, oči se pomalů otáčí směrem nahoru, jako kdyby oči sami chtěli najít slovíčka v mozku.
Velká zamě a zde mnoho dít. A e... zajímavé zvyk. E... pivo dobré. E... A. E... A. E... A pěkné města. E... kultůra dědictví. Vidět moc zajímavý.”
Ruce pozvolna padají na stůl.
​Německo pivo e... určitě e... lepší než afrika.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-21-11/1530:59>
Az Jeremias domluvi:
@Jeremias:
Sorry,  ja se nechtela  vtirat. Proste, kdybys chtel pokecat jsem tu.  
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-25-11/1538:51>
Barman se obrátí , opře se rukama o bar a probodne mě přimhouřenýma očima. Zírám mu do očí. Přejede mi mráz po zádech a trhnu sebou. Po chvíli ucuknu pohledem. Barman se narovná, chytne prázdnou skleničku a začne ji vytírat kusem starýho hadru. Celou dobu ze mě nespustí oči. Koukám před sebe na vitrínu s poloprázdnýma flaškama s chlastem. Začínám litovat, že sem se vůbec ptal. Kolem mě graduje hudba a najednou utichne. Začíná novej song. Jako bych se rázem probudil z transu. Barman na mě stále zírá a já otočím hlavu doleva a ruku, ve které držím prachy, nechávám ležet na místě. Potiše písknu. Vedle mě si zrovna přisedla Homo Sapiens Robustus (ani nevím, kde sem ten název slyšel nebo v jaký je to řeči, ale zalíbil se mi) v ženským provedení. Sjedu jí pohledem. Zelený vlasy natužený do špičatýcho páča, rudý oči, nos bambule, hnědá pleť, kulatej obličej, uši plný pírsingu a široký fialový rty. Nabušná postava v koženým oblečku, s kozama přetýkajícíma z hlubokýho výstřihju, řetězama visícíma ze všech možných míst, vysoký boty, velká prdel. U pasu kudla a v ruce boxer, kterej si nespíš nikdy nesundává. Usměju se na ní: Hele kotě, dáš si panáka??
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-26-11/0951:08>
"Jasne ze dam"  Sametovej alt, jako ma tahle baba,  bys od mozna od orky necekal, spis skripavej hlas z premiry cigaretivyho koure. 
"Dva Bily blesky, Bunny", otoci se na barmana. Vidis ze barman sebou skubl a sklopil oci, ale potom zas nasadil vyraz straslivyho drsnaka.
 
"Tak to bude deset novejch, kamo" otoci se k zapraseny lahvi, a krhavym okem odmeri dva poctivy (bez ironie) panaky. Bilej blesk rozhodne neni bilej, je to piti tmave a huste konzistence, a v panaku plavou jakesi kousky snad slupek z pistacii. Nez  se stihnes nasrat, ze v panakach rozhodne slupky bejt nemaj, orka svuj panak do sebe preklopi a na obliceji se ji rozlije usmev do rohliku, tak si reknes ze to taky skusis, a vubec to neni spatny, naopak, horky, lehce kysely, ma to riz,  nic pro slaby povahy. (Je to mistni verze Hurglu, orciho piti, citis se sice ponekud nablble, ale byl bys schopnej se hnat do pekla a zpatky, a z barmanovych  radoby drsnackych vyrazu si nic nedelas)

"Ja su Lota" ozve se ta orka "mas sedum minut myho casu, kocoure" trochu draha devka pomyslis si  "jestli me stihnes zaujmout, mas u me panaka, jakyho chces ty, a muzem vymyslet neco dalsiho."

efekt Bilyho blesku: (+1 willpower, -1 logic, opijes se z toho na 12- Body hodin, nejmin 1 hodinu)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <07-27-11/0553:08>
@Skark:Pomalu ti dojde, že za barmanovým upřeným pohledem bylo trochu víc než jen profesionální obezřetnost. megapulsy svištící tam a sem mezi jeho Xichtorozeznávacím softwarem a databází fízlů a práskačů byly skoro slyšet. Zatím to vypadá žes prošel...
Lota:Jestli máš na mysli tu kočičku co má na krku ZedrGrup tak můžeš být klidnej, zrovna v tomhle městě by mohla být docela v bezpečí. Na druhou stranu, jestli ti dělá děvku ten pobledlej cifršpíón, tak ti nepomůžou falešný papíry, spíš novej xicht...a nebo se ho prostě zbav, hodí ti to nějaký prachy a jinak s ním budou jen zbytečný problémy. Záhadou jsi pro mě ale ty. Mám pocit že už jsem tě někde zahlídla, ale podle Barracudas jste přistáli teprv dneska. Máš za sebou dlouhou cestu, námořníku?

@Axis: Nos znalce tě dovede přímo k salónku, před nímž stojí dvojice goril. Obvykle by to bylo myšleno jako metafora, ale dnes ne. Obrovské chlupaté pazoury až na zem, krátké nohy, bicepsy jako Thorova stehna, tmavé srst, žádný zátylek, žádné čelo, výrazné nadočnicové oblouky lemující tmavě červené ochranné štíty ve vysokém lesku. Více než dvě třetiny lebky jsou bez kůže, je vidět titanová skořepina chránící obsah mozkovny. Máš pocit, že opravdové šedé kůry bys tam našel pomálu, spíš bys narazil na naprosto nezvrásněnou kůru křemíkovou. Kostěné bodce prodírající se kůží na kloubech po celém těle napovídá, že ani uvnitř těla to nebudou jen tak obyčejní opi. Tyčí se nad tebou jako gorily v opiové mlze sledují každý tvůj pohyb. Trvá to pár okamžiků, máš pocit, že intenzivní pach jejich srsti nasáklém místní atmosférou zůstane uložená někde v podvědomí jako nejvýraznější vzpomínka na tohle místo...když se závěs oddělující salónek od zbytku knajpy odtáhne a nevýrazná, v pracovním overalu oblečená žena ti rukou naznačí abys vešel. Na spánku se jí lesknou výstupy z rigu a set staromódních datajacků a chipjacků...
krátká předsíňka slouží jen k tomu, abys měl kde sundat boty, vidíš, že je zde přítomno aspoň šest dalších hostů. Když po třech schůdcích vystoupíš do salónku a zavře se za tebou závěs, oslovéí tě skoro vůně domova...káva, hašiš, opium a jiné dobroty smíchané v decentním nálevu podávaném s doprovodem dvojice živých muzikantů hrajících na bubínek a kytaru klidné orientální tóny přesně tak hlasitě, aby nerušily konverzaci kolem stolu. Společnosti vévodí postarší širokoplecí ork, podle rysů snad filipínec, v živém hovoru se věnuje různorodé společnosti kolem stolu. Tolikrát omílané a proklínané slovo Multikulturalismus tady získává úplně nový význam, minmálně jeden z přítomných je šaman tradice která nabízí své tělo duchům jako dočastný příbytek a šaman momentálně není přítomen, zatro je tady jeho duch. Zbytek je mix různých metalidí prošlých různými fázemi probuzení či Surge. Stůl je víceméně kulatý a zdá se, že několik míst je volných. Jak vycítíš, vede se tady normální diskuze, podle toho co zaslechneš než si uděláš pohodlí, tématem je současná válka mezi Igbo a Yoruba v Lagosu, koncert Dethlocku, který se má na Lagoském stadiónu odehrát ve čtvrtek, a jestli letět nebo neletět.

Jerry: Změna hudby, nějaká nostalgická vzpomínka z dětství, když jste vyhazovaly dědečkovy stará CDčka protože tenhle formát a hlavně tuhle hudbu už nokdo neposlouchá, ti napoví, že jde o CapeTownský revival kapely Suicidal tendencies. Tvoije blekotání, ať už v němčině ši angličtině, musí na ostatní působit dojmem že trpíš nějakou mentální poruchou, zdaleka to nepřipomíná vzdělaného a zodpovědného člověka jímž jsi kdysi snad i byl. Jsi kriminálník, všichni se k tobě chovají jako bys byl úplnej odpad společnosti a nejhorší bahno a jediný na co ty sezmůžeš je zmatek a sebelítost. Na druhou stranu..
Brouku, jsi nějakej posmutnělej. No ták, přeci nebude tak zle. Můžu se pitulit? Jsem dobrá posluchačka, svěř se mi, uvidíš že se ti uleví.
Sonia: S polootevřenými ústy koukáš, jak se kolem Jerryho naprosto nadrzo omotala jakási cizokrajná kráska...a začíná si ho omotávat...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <07-27-11/0612:20>
tak zaparkuju lod do doku a rozdelim hlidky po 12 hodinach a 5 lidech a zbytek at jde ziskavat info a bavit jse a pokud narazi na kseft at daj vedet dostano za to zaplaceno

a ja virazim na souradnice restaurace kere mi poslali   ;) vemu tago stopa nebo tak a necham jse tam dopravit 8)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-27-11/1510:04>
S maximalnim usilim se narovnam austa zase zavru.  Tohle se mi vuubec nelibi, ne ze bych komukoliv cokoliv neprala. Ale vsichni vime, ze bezne si exoticke motavaj takle chlapy kolem prstu jen v Playboy tridech, a nevidim tady zadnej filmovej stab takze... NASRAT! Predpokladam ze ho slecna odvede nekam do dza, a pak ho ona nebo jeji komplic, okrade a proda nejvyssi nabidce, prijde mi to podezrely na nejakou nahodnou "holku z klubu"

Assensing na tu slecnu  (assensing 2+ int3) Assensing na slecnu co se omotava kolem jerryho (5d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3126574/)
vidim akorat ze je to vcelku zdrava slecna, neni awakened, a je tak lehce happy, coz mi moc nepomuze.... a podniknu kroky.
(Kroky popisu pozdeji, asi Mlokovi do posty :=)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-27-11/1551:28>
Dopiju panáka, strčím do prázdné skleničky ty 2stovky co držím v ruce a pošlu ji barmanovy.  Lota: Hahahahaha já a námořník, spíš suchozemská krysa. Ta bárka slouží jen jako dopravní prostředek. Vlastně to byl jedinej možnej dopravní prostředek. Víš, z té díry z které sem vylez - nádherný mírumilovný a čistý městečko na jihovýchodním Madagaskaru, obklopený okouzlujícím pralesem, s obchodama kypícíma zbožím, s rostomilejma ještěrkama pobíjajícíma po ulicích a hospodou na každým rohu-  se jinak dosatat ani nedalo. Tam sem narazil na partu užívající si dovolenou Zasněně se podívám do zdi a potichu si zamumlám: Takhle příjemně strávenou dovolenou bych si zopakoval. a k té sem se přidal. Chtěl sem se podívat po světě, povyrazit se, získat pár kontaktů. A jestli si mě někde nezahlídla? Je to možný. Prý vypadám jako ten známej herec Dakagut. Tak si mě lidé občas pletou. Usměju se A co ty mi o sobě řekneš? Máš celkem dobrý info o tom kde se co šustne. Zkouším si ji zařadit : Intuition (3) + Gang ID (4) = (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3126616/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-27-11/1733:54>
Ivo:
Lota se k tobe otoci a usmiva se.
"Na povyrazeni je tohle misto suchy. Mam  par znamejch, a da se s nima dobre zabavit, pruvodci pro lidi co radi  lezou po skalach, skejtujou po  dunach a lovi velky zvirata. No a pak stara Diamantova mina, hornickej pajzl, maji tam na baru ruzny dobroty.

Bracha by ti mohl pomoct s papirama, ty  jeden herce. Jo a v dunach se obcas taky najdou zajimavy... jesterky."
Identifikace: Holka  ma barvy,satek a kerku Barracud, a je jejich "plnej a vazenej clen", ne jen baba kterou nekdo proste picha. Ma jeste navic  par kerek co neznas, treba zkrizeny krumpac a kladivo. To jak si te prohlizi ona, napovida na taky docela sofistikovanech Xichdetector TM, co ji bezi za kontaknima cockama.
"Tak co,dame jeste jednou tosamy?" (eh to stoji 10 NY, ne stovku, aspon podle pravidel a tohle neni zadny nobl podnik)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-27-11/1847:19>
Nerozumím tomu co Sonia říká, tak sáhnu po commlinku a vytáhnu ho na stůl. Částečně průhledná 5'' destička s neprůhledným černým rámem. Na display v latině svítí
"Sonia > Sorry,  ja se nechtěla  vtírat. Prostě, kdybys chtěl pokecat jsem tu."
Než si to ale přečtu, příjde změna hudby. A opět se moje myšlenky obrátí k tomu, že všechno co jsem měl je ztraceno. Jsem vtažen do světa, který mi nic neříká. Svět, který byl jen ozvěnou ve zprávách.
Najednou se objeví cosi, kdosi, jakási kráska. Cože? Ona si mne všímá?
Perception(1) + Intuition(4) + Distracted(-2) + Interfering(-2) (1d6.hits(5)=0) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3126835/)
V tom vytržení se na chvýli zarazím podívám na ní. Ženská, pěkná.
"Eh, co, já? Ano. Klidně."
A dál se zatím zmůžu na otevřená usta a překvapený výraz.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <07-28-11/0144:26>
Cestou do hospůdky pozoruji okolí a kochám se městským životem který nepoznamenán plyne.
Pro jizdim kolem Victoria and Alfred Waterfront jez dava přístavu pocit prastarých pristavnich trhu
Z kořením a vzácnými látkami .
 V soumraku zari neony reklamních poutačů a všudy přítomny ruch ulice nechávám proniknout do auta a
uzivam jsi civilizace
kontrolou projedu bez problému uz mam zaplaceno z prastavu . ;D
v městské časti se lide raduji Chodi transparenty Springboks coz záhy zjistím ze je ragbyoví tým asi oblíbený
pak už jen tak koukám na nebe a  horni patra budov než dorazím k hospodě kde vistoupim a velice jsi odměrím tu gorilu u dveří a vstoupím
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <07-28-11/0830:59>
chvíli se zdržím v předsínce, než se mi podaří rozšněrovat těžký vojenský boty vůbec neladící k oděvu high class arabskýho obchodníka, nasávám při tom tolik příjemných a známých vůní, pravá pražená káva, silnej tabák,  nesintetickej hašiš a opium, umělý jsou ve všem stejný kromě vůně tu si jeden nesplete.  Projdu do salonku, někoho kdo nebyl na bazaru v Damašku, nebo Istambulu by tato pestrost kultur asi zarazila, málem mi nad tou vzpomínkou ukápne slzička. přelétnu pohledem společnost u stolu a nakonec si sednu na prázdnou podušku mezi vysokého černovlaseho elfa s orlím nosen a ne moc vřelým výratem ve tváři jehož pokrývka hlavy ho prozrazuje jako věřícího hebrejce a malého podsaditého v prosté žluté toze oděného mužíčka. Počkám než se do hedvábí a zlatých penízků oděná Salome protančí ke mě a obědnám si šálek salepu, při pohledu na ni mě napadají dvě věci: chtěla by taky za tanec něčí hlavu? a kde by se tady dal sehnat stříbrnej tác? Mimochodem převezmu slauch vodní dýmky. Potáhnu. Hmm. Hašiš. Zlehka si odkašlu, páč je to kvalitka po dlouhé době a plyně se zapojím do rozhovoru.   
Mlok: předhozí hod na etiketu bych považoval tak na to že jsem se sem dostal, správně si sedl a nikoho nepozdravil způsobem (jazykem) kterým bych někoho urazil, v multikulturní společnosti je to celkem lehký.    .   .       
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <07-28-11/0951:49>
v proběhu hovoru si prohlédnu společnost z astrálu intuice(4)+assensing(3) 7d6.hits(5)=4 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3127782/)
sám maskuju jen sílu a dataily, je každo poznat že jsem hermetik zoroasterian  intuice(4)+mag.(6)+iniciace(3) (13d6.hits(5)=7) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3127788/) Astrál má v salonku je naplněn přijemnou mlhou hašiše v níž se rozpouští spoustu neurčitých nepříjemných vzpomíkek a problémů, které stejně jako kouř odsáty ventilací u stropu někam pryč, aury přísedícíhc jsou lazeny do veselé oranžové a žluté, i zamračený elf jehož aura ho prozrazuje jako ortodaxního kabalistu je tu víc happy něž by byl ochoten připustit. A Salome z astrálu vypadá úchvatně, naprostou dokonalost krásy sukuby hyzdí jen magickými symboly popsaný objek otroka jež jí brání tu začít ten pravej tanec, napadne mě že kdo má v ruce konec toho řetězu, má dobrej vkus a v oblibě hodně nebezpečný mazlíčky, takovej taneček ne nejž jsem měl chut před chvílý by bylo jako kouřit v metanové šachtě. Koutkem oka si ještě všimnu že hašiš hořící ve vodnici má taky žlutooranžovou barvu i ve šlauchu který držím v ruce, další hluboký nádech ze šlauchu a negativní myšlenky mizí ve ventilaci, momentální téma je dethlock a kdy že to letí? daj se ještě sehnat vstupenky? a nebude to moc velkej nářez s těma nepokojema co se tedka dějou v Lagosu?                 
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <07-28-11/1706:19>
Jasně, že dáme dalšího. Nakoplej její přítomností a předchozím panákem se otočím k baru. Hej šéfe dalšího panáka pro mě a Lotu, tentokrát si ten sajrajt vodpusť, nalej nám to do ČISTÝCH skleniček .  Strkám mu dalších 30Ą. Barman nalejvá z té samé flašky další dvě sklenky a položí je před nás na pult.Popadnu skleničku,  podívám se proti světlu. Chlast už nevypadá jako obsah mušle na veřejných záchodcích, má mléčně bílou barvu a mě probleskne hlavou odkud asi vytáhl ty předchozí frťany. Tak na naše setkání Cinknem skleničkama vo sebe až to vystříkne. Kopnu to do sebe. Prázdnou položím na stůl a zvednu se z barové stoličky. Vyrazíme?? Mám před vchodem zaparkovanou káru.  Lota dopije, pošle sklo barmanovy se slovy naschle Bunny.
Chytnu jí kolem pasu, přitisknu k sobe. Pomalu vyrážíme z místnost. Ve dveřích se ještě rozhlídnu po lokále. Zahlídnu jen doktůrka, kerej sedí jak přilepenej v jednom boxu a se kolem něj omotává jakási vychrtlá houžev. Jen zakroutím hlavou. @Team: Mizím se trochu povirazit. Sonjo postarej se o našeho psance ať se nedostane do dalšího průseru. Ps: Beru si auto.
Jak procházím chodbou narazím na Thora, zabírajícího celou chodbu a právě držícího pod krkem toho vožralu. Po jeho nádherně naleštěným trupu stéká jakási nevábná tekutina. Ušklíbnu se a to už mě Lota táhle ke schodišti dolů se slovy: Pojď půjdem jinudy. Protáhnem se úzkou tmavou chodbičkou s několika dveřmi. Za chvíli sme venku. Stmívá se. Nacházím auto. Tak nasedat a naviguj.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <07-31-11/1742:12>
Japanese(2) + Intuition(4) (6d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3132019/)
Nevím jestli víc z jeji japonských slov, nebo její ...ehm... gest jsem pochopil co chtěla říct. Krásná holka s rysy typickými pro ženy z oblasti mezi indií a novým zélandem se posadila vedle mne. Upřeně se na mne dívá svýma velkýma hnědýma lehce šikmýma očima. Tmavěhnědé vlasy ji padají po opálené šíji. Lehké pestrobarevné veselé šaty laděné do červené zakrývaji drobně prosvítající bikiny. Její ruka, kterou mí natáhne za ramena nemá ani dlouhé, ani příliš krátké nehty s jemným bezbarvým lakem. Opře se o ni a přitiskne bokem ke mne, trup z části otočen ke mne. Jak se opírá o ruku, je v mírném předklonu ke mne. Je to spíš z důvodu pohodlí, než že by mne lákala na prsa, která jsou sympaticky malá a příhodná k její postavě a vzhledu.

Přestáván vnímat Cape Town, bar, hlavu vyvrácenou do prava, kde sedí hnědooká kráska, vidím jen ji a stěnu za ní. Stěna není zajímavá, a moje pozornost se pomalu upíná jen na krásku. Kráska vypadá, že je připravena naslouchat. Zhluboka si oddechnu.
"[japonsky, poklesle]Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.
Proč je svět tak nespravedlivý a krutý?"
"[japonsky, pomalu gradující rozpálení]V Bibli se píše, že bůh je dobrý a vše co stvořil je dobrý. Je nespravedlnost taky dobrá? Bible říká že ano. Co je na nespravedlnosti dobrého? Otec říkával, že nespravedlnost je zkouška ryzího charakteru. Pokud tedy bůh existuje, pak mne musí zkoušet. V takovém případě musím obstát! Ale pokud neexistuje, má smysl usylovat o něco a snažit se? Být neustále útokem nespravedlnosti, kterou nespravedlivý rádi páchají na bezmocných spravedlivých?! Ale my nejsme bezmocní a JÁ budu bojovat dokud budu chýchat a nevzdám se!"
"[japonsky, klidněji]Při zachraňování lidí mne oni dali dar. Úkázku odhodlání žít a přežít, bojovat do posledního konce a nevzdávat se naděje. Mám naději, budu bojovat, a ani zdaleka nejsem v tak strašných podmínkach jako byli oni."
"[japonsky, rozpáleně]Zvládli to jiní, zvládnu to i já, nevzdám se a budu bojovat!"

"[japonsky]Promin, omlouvám se. Doufám že sem tě nevyděsil a děkuji. Mimochodem, říkají mi Jerry."
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <07-31-11/1845:59>
Sonia:
Pote co jsem podnikla kroky, a dozvim se vysledek, hrkne ve me jako ve starych mechanickych Schwazrwaldskych kukackovych hodinach. Scheisse, Scheisse, Scheisse.
Pokusim se ovladat comlink z lodi, je to sice spickove zarizeni, ale vim co v me pritomnosti dela technika. Proto sme meli doma mechanicky hodiny, a diky bohu za to ze mi fakulta nenauctovala tu rozbitou 3D tiskarnu,
Mezitim do me huci Skark, zaveseny do dalsi baby, neco at dam na doktora pozor, tak na nej neurcite zamumlam "hmm jo, budu muset"
Pokousim se vyhledat v Matrixu  "jak poslat co nejhlasitejsi message".  logic (5)+data search (defaulting (-1)) Sonia se snazi zjistit jak poslat Jerrymu message hlasite (4d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3132282/)
Takze ano, zjistim jak poslat message ktere Jerrymu urve usni bubinky, ale muj link se mi prepnul do hebrejstiny nebo ceho si, takze mam vsechno obracene a vzhuru nohama. Po pameti napisu pro Jerryho message a synteticky hlas mu z comlinku zarve "Achtung Achtung".
Na commlinku ma zpravu
"Ta kocicka s tebou je spirit, jsi v ohrozeni zivota a nebo zdravi " (anglicky)
Zaroven vsak muj link k me velke radosti zacne hrat klasickou nemeckou pisen, jednu z mala ze kterych zvracim, je to "Biene Maia" od Karla Gotta, a vzpomenu si na trapny okamzik v materske, kde me za zvuku teto pisne bil muj do te doby nejlepsi kamarad robotickym konikem po hlave.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <08-01-11/1707:08>
Nasedáme do Roweru. Lota zadává souřadnice. Na mapě, která se v zápětí objeví, se mi rozsvítí červenej bod s naplánovanou optimální cestou. Přitulí se ke mě a zašeptá Nech to na autopilotovy. Věnuj se mě. a začne mi olizovat ucho. Celej vzušenej se na ni otočím, přidržím jí hlavu pravačkou, začnu jí okusovat nos. Druhou rukou šátrám po ovládání, až konečně nahmatám ten spřávnej čudl. Rower se zavrněním naskočí a už si to hrne mezi domy cestou, kterou já pro jiné starosti nevnímám. Dostávám se do víru vášně posílené alkoholem. Naneštěstí pro mne, dřív než stačím udělat něco víc, auto zastaví a autopilot zahlásí, že sme na místě. Lota se mi jemně vytrhne a se slovy vystupovat zlato, sme tu. Téměř vypadnu ze dveří. Se zabouchnutím dveří holomapa zmizí aniž se stihnu na ni podívat. Nemám tušení kam sem se to dostal. Mávnu na to rukou, však se neztratím ne? Následuju Lotu, která energicky vykročí. Táhne mě různými uličkami až ke schodům mířícím dolů nad nimiž bliká malý nápis Diamantova mina. Scházím po schodišti za ní. Podle toho co říkala o tomhle místě sem čekal rozhodně něco jinýho. Po projití dveřmi se nacházím v dlouhé uličce jejíž stěny jsou pokryty chromem a zrcadly odrážející v sobe leštěné kachlíky podlahy světlounce modré barvy. Po pár krocích se ocitáme u masivních skleněných dveří po pravé straně se mezi chromem vyloupne okno, přez něž na mě kouká postarší člověk. Prosím odložte do přihrádky všechny zbraně. Budou vám při odchodu vráceny.  Podívám se na Lotu, vytáhnu nůž z boty a dávám ho do přihrádky. Vrátnej se na mě znovu podívá Říkal sem všechny zbraně. Všimnu si za oknem malého hola, ve kterém se otáčí moje postava s označeným teleskopem v mé kapse. Nejspíš to musejí mít někde schovaný senzory, pomyslím si. Když vytahuju z kapsy můj milovaný teleskop, Lota mě zadrží a otočí se vrátnýho a medovým hlásem. Ale Harvy, ta kudla ti musí stačit. Je tu přece semnou. Nebude dělat potíže. O to se postarám.   Harvy si mě prohlídne od hora dolů. Tak dobrá Loto, že seš to ty. A otvírá dveře. Přitisknu se k ní a pošeptám jí. Co to mělo znamenat ?? Lota:Ále, před pár lety to tu byla samá rvačka a několik lidí tu i chcíplo, tak se majitel rozhodl to tu předělat a zakázal tu zbraně. Kupodivu to odradilo jen pár zákazníků a naopak přitáhlo mnoho dalších, kteří se díky tomu tady cítí bezpečnějc.  Vcházíme do místnosti.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <08-02-11/1618:04>
To co jsem uviděl mi totálně rozbilo mé představy o tomto místě. Žádná zaplivaná putika plná špinavých smradlavých horníků. Podlouhlá místnost. Vše vyrobené z chromu a skla, stěny pokryté pomalum se měnícími obrazci v odstínech modré barvy, které zároveň osvětlují celou místnost. Mezi stoly, které jsou z větčí části plné hostů, občas prolétne dron s občerstvením. Jen co vstoupím za dveře, mi v commlinku zašumí a ukáže se mi ikona No Signal. Lota mě chytne za bundu a táhne k baru. Zasedne jednu ze stoliček, dotkne se malého blikajícího bodu vznášejícího se ve vzduchu před ní. Z bodu se vyrolují 3d obrazy nápojů. Chvíli na ně zírám. Hele vyber něco ty.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <08-03-11/1448:43>
Po vstupu do restaurace zjistím ze je to poněkud standardní  spelunka sudici moci zvratky a vším co je jen možné najit zamíchat a vylit. Oči se okamžitě prispusobí  na šero a  kráčím chodbou dal když tu najednou někdo je mihne v mém zorném poli vlákna reaguji rychleji  jak já držím chlapa za klopí kousek nad zemi vypadá nemyty smrdí pomočeny a má hodně v krvi a kdyby po mě zrovna neblil asi by byl hodně vyděšen .
  Začal jsem drtit kovové zuby o sebe a mu do tvare pronikla šedivá barva strachu a smrti jako by věděl co ho čeká v budoucích okamžicích. Kroky v chodbě odvedli mou pozornost od mrtvoli v mých rukou (pokud ho nezabiju já tak životní styl brzo) a tam stoji Skark z nějakou buchtou docela kus mrknu na něj potutelně.
 Natahnu se ke smrdutemu chlapovi v mích rukou a za septem mudnes přestaneš pit věř mi
Pak sním rozrazím dveře které jsou za nim ,hodím ho o zeď a praví hák Vislu primo na solar nacoz se zhroutí a pokouší ze sebe vydolovat obsah žaludku. Dam mu ránu z milosti a nechám ho zhroutit na zem (minim ze žije ještě ale ne zjišťuji to to)umyji se a odcházím tohohle bordela chytám auto které nestihlo odjet ještě
Kouknu na řidiče vem nás někam kde je vetší zábava než v tedle díře a kde se dá pobavit poradny zápasem  určité je tady něco takového
Dam mu 500y na což Rais dupne na plyn a jede ulici jak kdyby policajti nás honili nevím s čeho mel takoví strach možná mu nedělala nejlépe kapajcí krev z pěsti. Po chvilce jízdy a motáni se městem mě visti v docela luxusní čtvrti a úkaze jen na dveře u nichž stoji dva droni jako komornici vypadnu z auta a jdu k nim cítím jak mě  skenuji zapnu rusicky atd. a nastrčím jim signal.(viresime z mlokem)
Sluhové otevrou dveře vstoupím do chodby kde duní vzdáleně nějaká techno brutální skladba u velikého Orka nechám mu brokovnic a po te co mu úkazu ze můj účet má hodnotu víc jak 10 000 Y pustí mě i dovnitř bez něčích problému jdu chodbou projdu dveřmi na konci ni a jsem v jiném světě všude přítmí kravatami spousta krásných zen ve svůdných šatech pohybujcich se ladně před podiem z DJ všude blikají lasery hostesky roznasejci piti hloučky lidi v neogotik stylu a lidi co máj viditelné implantáty a samozdrejme propletajci se goril tohohle podniku poznáte vždy , to nej úžasnější uprostřed tohoto ruchu drátěná klec kde stoji dva Orkové proti sobe už znih teče krev a cim víc ji teče tím víc lide rvou šili skanduji .jen se usměju tady to není špatný a jdu jsi dat drink
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <08-03-11/1912:07>
Vypadá to, že tajemná kráska se k něčemu nadechovala, když jsem říkal poslední slova. Skoro jsem je nestihl ani říct, než mi začal hulákat commlink.

Směsice různých zvuků, spousta blikajících barevných ikon. Rychle chytám commlink abych ho mohl umlčet.
[ja]Omlouvám se, moment.
Nakláním commlink k sobě. Ikony blikají jedna přez druhou.
Máte novou zprávu.
Zmeškaný hovor.
Nový příspěvek v místnosti Hrajeme na varhany.
Uživatel se vám pokouší poslat soubor, přejete si jej přijmout?
Nevyžádaný gremlin.
Uživatel Sonia si vás odebral z přátel.
Uživatel Sonia si vás přidal do přátel.
Uživatel Sonia vás vyzval na souboj v Tekken.
...
Každé upozornění má svoji ikonu a mnoho z nich i svůj zvuk pro upozornění. Zběsile klikám na ikony a snažím se je pozavírat.
[en]Sonia prosímtě, vypni si commlink, zase ti to blbne.

Konečně v tom bordelu ikon uvidím i text zprávy varující na nebezpečí. Commlink ještě stále bliká a huláka. Když se podívám doprava, tak se nám kráska škodolibě usmívá. Za to po mé levici se začíná také něco dít, hosté se nepříjemně dívají naším směrem. Vzdávám konečně boj s ikonami a v nastavění spouštím tichý režim. Commlink konečně mlčí, obrazovka dál bliká ikonami. Vsunu link do kapsy.
Po právé straně se usmívá kráska, na levé se mračí trojice chlapů. Lehce zašlí a potrhaní, holé paže zdobené různými kerkami. Jeden ork, jeden člověk a ten třetí něco mezi.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <08-03-11/1954:07>
Pro Iva:
Lota: "Tahle noc bude dlouha", vybere lehce oranzovy drink "ma to 3 G, guaranu, ginko a gotu kola"  Droni cisnik priletne  s tackem a dvema tridecovyma sklenicema, co se lesknou jako nejaka hodne leskla vec.
Usrnkes, jasny, je to alkoholicky, ale citis se spis nakoplej nez opilej.
"To je Tristatrojka" povida Lota. Divnejsi nazev piti si asi jeste neslysel a nejses si zrovna jistej, jetsli si to zapamatujes, ale nevadi, takze popijis dal.
Vidis jak k se k vam blizi osoba. Nebo spis OSOBA. 
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <08-04-11/0733:17>
Když ti comlink začně blikat a vyřvávat v různějch jazycích něco jako attention v několika jazycích,kráska se k tobě nakloní a opře si hlavu o rameno,(její vlasy krásně voní, snad umbra, něbo jasmín,  připomíná ti to orient) a pohladí po ruce( tak jemná kůže tyhle ruce nikdy manuálně nepracovaly), něco ti pošeptá (má velice podmanivý a uklidnující hlas), .co jsme si ji vymyslel hodil by se hod u jerryho religion u shealy magical background
Jerry: hod na will  "uklidnující hláška" (12d6.hits(5)=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3137232/) podrbnosti má mlok v poště
V případě že to nedáš:  jazyku jsi nerozuměl, ale ani to nebylo potřeba, byla to nějaká nesmrtelná hláška z nějakýho asi náboženskýho textu vyjadřující souhlad a porozumění s tvou předchozí tirádou, možná zahrnovala i východisko, ale tím jsi nejšeš jistej, každo máš nezlomnej pocit že to že právě tahle žena sedí vedle tebe je naprosto v pořádku a ani tomu nemohlo být jinak, koněčně ti připadá že je všechmo v nejlepším pořádku, jakoby z tebe spadl obrovký balvan po uzlíčku nervů jež ještě před chvílý blekotal něco německy ani stopy, aniž by jsi si to uvědomil držíš ji kolem pasu a přitáhl blíž k sobě, nějaká varovná sms to asi zas gremlin, toto pomalu bžský stvoření ti přece nijak nemůže oblížit, nebo sheala žárlí?
pokud to dáš: necítíš se nepříjemně, ale něco tam vzadu vhlavě ti říká že je něco v nepořádkku sice nevíš co přesně to je, ale asi bys měl být ve střehu, koneckonců scénář co se tu ted odehrává by byl nepravděpodobný i v tom nejrůžovějším romantickým filmu co jsi kdy viděl.
Ráda tě poznávám Jerry, je vzácností potkat v téhle žumpě někoho tak citlivého a nezkaženého zvráceností dnešního světa. říkají mi Mahádéví   
Sheala pokud jerry neuspěl: nechápavě a s otevřenou pusou sleduješ jak si kočenka omotává klem prstu, to se celkem dalo cěkat, ale po zkroušeným a vydeptaným Dr. Jeremiahovy ani stopy toho kdo tědka sedí před tebou pomalu nepoznáváš, kromě toho že se přestal klepat mu narostly ramena( nebo je prostě jenom narovnal) a  úsměv na jeho táři si už ani nepamatuješ kdys viděla naposled. Jesli tohle bylo(ne nebylo) kouzlo nebylo vůbec poznat že kouzlí. A co ti ještě dělá starosti Jerry hodil comlink do kapsy a snad to ani nečet, navíc co ta ženština promluvila se na tebe ani nepodíval, jako bys tam ani nebyla.
         
 
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <08-04-11/0925:46>
Sonia:
hod magical background, konfrontace s exotickou kraskou co se omotava kolem jerryho. (7d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3137361/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <08-04-11/1456:08>
Willpower(5) + Edge(6) (11d6.hitsopen(5,6)=6) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3137608/)
Intuition(4) + Religion(2) (6d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3137614/)
Opětuji pohlazení po ruce.
[ja]Těší mne Mahádéví. Je příjemné na cestách jednou potkat někoho, kdo cítí empatii k druhým. Svět je dnes plný zvráceností a je vzácné potkat někoho, kdo by ...

Ork promluví ke svým kumpánům "Podívejte se na něj, to je drzost." Chytne mne za rameno a snaží se mne přitáhnout "Pojď ven, máme něco nevyřízeného." Podivně vypadající ork do něj lehce strčí "Tondo, dnes měla být řada na mne, nezapomeň." Člověk se mezi ně vloží "Vyříkat si to můžete venku."
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <08-04-11/1530:17>
Jerry: podle různých drobností, jako je třeba tvar naušnic a drobných šperků s hindskými motivy , červená, nebo když se tak díváš to co má na krku vypadá jako Shiva, ale kdo ví tihle hindstí bohové maj skoro všichni víc jak jeden pár ruk. O dhnarmě a védách jsi na hodinách něco zaslech, sice že to "nábožentví" má spousty různých výkladů a spostou různejch božstev. Nejprofláklejšími větvemi jsou tantra a budhizmus, ale nějak se ti nezdá že by tě zvala na noc plnou tantrickýho sexu a jako budhistický mnich ti s těmi šperky taky nepříjde. tolik k religion

.         
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <08-04-11/1639:40>
Tonda:  Garaku (půlork), nejdřív si to vyřídíme tady s tím cucákem a pak si dělej co chceš. Petersi (člověk) ty se zatím postarej tady o slečnu než se vrátíme. Tonda chytne Jerryho pevně za paži. Téměř jej vyhodí z boxu. Než se stačí Jerry , který přitom narazil do prázdného stolu naproti, vůbec vzpamatovat, už je strkán Tondou ke dveřím o které se v zápětí rozplácne. Lítačky povolí a Jerry se z nich vyvalí na podlahu. Celé divadlo zaujme jen pár diváků, kteří mlčky otočí hlavu a ocení hlasitým smíchem ten průlet dveřmi. Tonda rozrazí zavírající se dveře, drapne Jerryho za košili, zvedne ho a přirazí ke zdi.  Žádnej cucák se nám tady nebude srát do NAŠICH věcí. Teďka z tebe uděláme příklad pro ostatní pakáž, která sem leze. Jerry se snaží něco zažblekotat. Tonda se napřáhne levačkou...
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <08-04-11/1726:34>
Peters v roztrhaných ryflích a ryflové bundě s různými cvočky si přisedne k Mahádéví. "Ahoj kočičko, mi dva se ještě neznáme, říkají mi Peters. Máme chvilku než se ti dva vrátí, co kdybychom si povídali." Začíná se na ni dost nepříjemně lepit. "Ty určitě potřebuješ pořádného chlapa, né takovou zdechlinu. Nechceš cígo?" Z kapsy voloví krabku a nabídne Mahádéví.

Initiative(7) (7d6.hits(5) + 7=8) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3137875/) (Nějak nefunguje to +X v hodu jak sem čekal.)
Pokusím se orka obejmout "[en]Děkuji ti, tebe mi seslalo samo nebe."

V ten okamžik lítačkama projde orc poser Garak a je poněkud zaražen z toho co vidí.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <08-04-11/1731:48>
Pro Iva (pokracovani ze vcera)
Ta OSOBA co se k vam blizi, je zena v bussines obleku, africanka, a je viditelne vysoka, asi dva metry tricet. Je vysoka i na orku, a takze to asi bude trolli dama... nebo ne? Kazdopadne, vypada na trollku velmi civilizovane, a je to jedna z nejhezcich trollek co si kdy videl.
(http://us.123rf.com/400wm/400/400/seannel/seannel0511/seannel051100216/277616-african-business-woman-dressed-in-black-jacket--pointing-finger--shallow-dof--finger-out-of-focus-fa.jpg)  takle vypada, ale na hlave ma zatocene rohy.
Doprovazi ji sverepy ork v obleku, ovsem dama vypada o neco... sverepeji.
Jak prisla, mas pocit ze hudba hraje o neco pomaleji, tiseji ....
"Zase testujes trpelivost mejch vyhazovacu, Loty?" Usmeje se trolli dama na tvoji orci damu
"Znas me, Barbaro, ty mas svoje lovecky guny,  ja zas... " Potrese pacem.
Kazdopadne, ty zenske se dobre znaji, trolli dama se predstavi jako Barbara Bush, a chvilku popijite, holky drbou, pochopils ze Lota v mladi chvilku i pracovala jako hornice! Hospoda vznikla puvodne opravdu jako hornicky pajzl, ale Barbara pak zbohatla a trosku ji upgradeovala. Pokud by nekdo vedel o kseftech, tak krome Loty Barabara urcite taky.
Dal si z plku pochopil ze bratr Loty je hacker, ale desny magor, nevyliza z bytu, cpe se soyopizzou a soycafem. Vubec ma celkove takovej malo cool a malo orci zivotni styl, a jeste nikdy nejspis nemel zenskou a je to desnej nudar a  gooder a uci maly orcatka programovat (ale ma kontakty a schopnosti na  fejky a vyrobu licecni a ID.)
Poslouchas jednim uchem, druhy ti stiha olizovat Lota, je to umeni zenskyho multitaskingu, jakoby nahodou te mezi reci ojizdi, kouse do ucha a stiha reagovat na to co  delas ty  a resi Barbara. Jo jeste si pochopil ze Barbara je fomorianka, trolli metavarianta, v africe totalne neobvykla. A taky dost tvrde nesnasi Zuluy. 
(To bylo vsecko za lotu a ted see zdovolenim vratim k situaci v prvnim baru :))
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <08-09-11/1549:28>
Když, ty dvě konečně na chvíli ztichnou, přitulím se víc k Lotě. Hele mělas pravdu. Fakt sháním novou identitu pro toho pobledlýho cifršpíóna. Šlo by to nějak zařídit??
Lota se na mě zamračí :proč si chceš přidělávat problémy s tím moulou?? Už sem ti říkala, ať se ho zbavíš.
Vezmu další skleničku. Tebe neberu jako problém. Usměju se a kopnu její obsah do sebe. Už sem s ním zažil nějakou tu akci. Zvykl sem si na něj. Sice mě občas nehorázně krká s těma jeho náboženskýma kydama a tou jeho uhlazenou mluvou, ale to se chlastem časem zpraví. A navíc, je dobré mít sebou schopnýho medika, kterej ví co a jak. Teda občas.... Možná.......... . Objednám další pití a ponořím se do slastí jejího těla.

Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <08-10-11/1645:15>
Iniciativa Tondy (8d6.hits(5)+8=12) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3145330/)
Quote
Hmm máš pravdu to + nefunguje tak jak sme si myslely
A už Tondova levačka letí vpřed přímo za svým cílem - břicho. Ještě si všimne Jerryho pokusu o prudký pohyb a koutkem oka zaregistruje pohyb ve dveřích.
Tonda - Agility 4 + Unarmed Combat 3 (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3145340/)
Pěst dopadá na přímo kam má. Jerryho pokus o obejmutí dodává celému obrazu komický ráz když se silou rány i svým pokusem vysmekne, s rozpřaženýma rukama se ohýbá v pase a končí svojí hlavou v Tondově rozkroku.
Quote
pokud sem v tom boji něco pozapoměl tak mě opravte - už je to doba :D
Garak ode dveří hvízdne. Tondo nevěděl sem, že seš až takhle ujetej. Tahle hláška Tondu úplně rozhodí a uskočí dozadu.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <08-10-11/1804:34>
Reaction(3) + Dodge(Melee)(4) (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3145436/)
Tonda sice břicho zasáhnul, ale pěst mu sklouzla stranou, když se Jerry lehce natočil a téměř veškerá síla šla stranou.
Quote
Asi si hoď, jestli se vyhneš obětí  ;).
Agility(3) + Unarmed Combat(1) (4d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3145449/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <08-10-11/1835:49>
Mahádéví která zjevně není spokojena z vývojem situace a společnost Peterse, ktrerý slintá i během toho co si zapoluje cigáro, ji není příjemná se na něj oboří přestan se na mě lepit a radši vypadnichar + force (12d6.hits(5)=8) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3145447/)( pro ty co viděli otce prasátek "GO AWAY AND STOP BOTHERING ME")
Sonia: trošku to možná znělo jako syčení.
peters:will(3) + edge(3) (k takovédle buchtě ho kluci zas jen tak nepustí) (6d6.hitsopen(5,6)=6) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3145454/) zapálit cígo se mu zrovna nepovedlo a málem kromě balenky spolkl i zapalovač, vyskočil ze sedačky jako by vedle něj byl had a s rukou pod křivákem, zpoceným a bledým kxichtem couvá směrem ke dveřím jemiž před okamžikem vyšel Garak. agi(1)+ re(4) (8d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3145502/) aniž by se podíval že Garak ještě stojí za dveřmi a nevěří vlastním očím, vrazí zády do dveří a ::
Quote
Garak by si měl hodit asi reakce a agility jestli si to dobře pamatuju, nebo možná oba iniciativu?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <08-11-11/1537:51>
Tonda bránící se objetí - Reaction 4 + Unarmed Combat 3 = (7d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3146536/)  Dostává se od Jerryho a v tom šoku vykřikne: Di ode mě ty ...  ty úchyle!!!
Garak proti sražení - Body 4 + Síla 5 = (9d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3146603/) X Peters vráží do dveří - Body 3 + Síla 3 = (6d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3146607/) Garaka zezadu praští lítačky do zad, zakřičí a spolu s Petersem se rozplácnou na zem.
Chodbou se rozlehne hlasitý dupot. Přiřítí se vyhazovač od hlavního vchodu.  Co se to tu děje!!!! Přehlédne celou scénu. Tak a všichni ven. Tohle je slušnej podnik a nikdo tady z něj nebude dělat BORDEL!!!
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <08-11-11/1751:24>
Otočím se směrem k vyhazovači a pokusím se to uklidnit maximálně co je v mých silách.
[en]Ano s tím souhlasím. Bordel, nebo též jinými slovy nevěstinec, z toho tohoto slušného podniku dělat nechceme, to opravdu neni v souladu s našimi cíly, v tom vás mohu ujistit pane.
Charisma(3) + Etiquette(-1) + Prejudiced(-2) = automaticky neúspěch. (#post_)
V okamžiku kdy to dořeknu, si uvědomím, že sem nikdy neuměl urovnávat situace a vždy bylo lepší mlčet.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <08-11-11/1816:41>
Přesně tak...
Jerry si ani nevšiml jak se tajemná kráska ocitla mezi nm a vyhazovačem.
Tohohle póvlu se zbav, ale tohohle cukrouše, toho mi tady nech...
jemně a šikovně se kolem Jeremiáše znovu omotá a pomaloučku ho odvádí zpět k sedačce. Její hlas, když mluvila s vyhazovačem, byl jemnej a hladkej...asi jako hedvábí...tkaný z monovlákna...přejedeš po něm dlaní a ta se ani nezadrhne...ani kostí...
Když se za nima zavírají lítačky, Jerry se naposled ohlédne a vidí po zvuku tupých ran a vidí jak vyhazovač zručnými kopy těžkých bot do odkrytých...i zakrytých částí těla...lifruje týpky v jedné velké hromadě směrem k hajzlům...pro tyhle chlapce teda večírek skončil...teda skoro.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <08-12-11/1212:33>
mezitím v salonku: posílám slauch vodnice hebrejskýmu exorcistovi, jež má zrovna nepřítonmý výraz, asi sleduje dění jinde, otočím se na druhou stranu k mnichovi, levituje asi deset čísel nad zemí, nevnímá. assenging7d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3147742/) A nemá seslanou leviteci, wtf co to je telekineze? No nic dám si ještě práska. žid vedle mě se pohnul zavrtěl hlavou ach jo, volným duchům by němelo být dovoleno se po švěte volně procházet nechápu co tím chtěl říct a podám mu šlauch, který přijme se slovy ale angažovat se nebudu, už jednou mi bylo velice rázně vysvětleno že nemůžu banishnout platící hosty a potáhne si, furt nechápu o čem to mluví, ale začíná mě to zajímat, dám si ještě jeden salep.     
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <08-12-11/1713:07>
Sonia: podnikam dalsi kroky, posilam sms dejvovi:
@dejff budu potrebovat pichnout
Aktivuji focus na increased reflexes: s force 2
aktivace increased reflexes, nacpani do focusu :D (11d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3147970/)
mam 2 pasy za kolo, plus 1 do incky, ted 7.
Drain increased reflexes ma    F/2+2, tedy 3
Na drain hazim     Will(5)+Logic(5) proti drainu na increased reflexes (10d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3147989/) takze sem chytla jeden stun,

Reknu elementalovi, at se zjevi, zatim jen preventivne, co kdyby si to Mahadevi rozmyslela. Nepravdepodobne, nicmene predpokladam ze Mahadevi v nasem svete nebude tak silna jako v astralnim svete. Elemental je vodni, tedy je to ona, elementalka "najada" stihla az atleticka zenska postava, ovsem vytvorena z vody, sem tam nejaka ta morska pena, sem tam nejaka rasa, v ruce trojzubec. Najada ma stale ten samy ukol. 
A reknu Mahadevi, sarkasticky: "Nelibi se mi tvuj pristup"

To ze se mi obrati oci v sloup, toho si ani nevsimnu... resp vsimnu si toho nekdy posleze, protoze sem omylem na comlinku "neco mackla" a cela scena se nejspis  lehce rozmazane nataci.
Moje dalsi iniciativa je iniciartiva pokud Mahadevi neco bude pachat. (7d6.hits(5).each(5)=8) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3148017/)
a 2 pasy.
incka najady incka najady (5*2)+2 (12d6.hits(5).each(5)=16) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3148023/), 2 pasy

---------
Lota:  nakonec neochotne pripusti, ze by vam tedy pres bratra zaridila i to fejk ID pro dochtora.
" Bylo dobry, kdybys proste, no ukazal brachovi ten spravnej orci spusob zivota."
 Mno a taky se vyjadri ze by se rada se Skarkem  nekam zasila, pricemz Diamantova mina funguje obcas i jako ehm love hotel, a neni pro Lotu problem ziskat ten pokoj s vyrivkou, ze ktereho je vyhozen  kravatak a "modelka".  Posleze na pokojik obedna jeste par tristatrojek mno jo a nasleduje CENSORED, CENSORED  ve virivce a taky CENSORED. Poskoitalni zvanivosti se meze nekladou ....
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <08-12-11/1826:09>
Nevím čím to je, ale nějak se mi neulevilo, když jistota nakládačky se změnila v randevu s Mahádéví. Aha už to mám, ta krásná žena je ve skutečnosti nějaká stvůra z jiného světa. Dost nepředstavitelné aby takto krásné stvoření mohlo být špatné. Cesta na sedačku už nebyla tak chaotická, celá má pozornost patří obavám z ducha, který mne táhne zpět. Ještě než se vrátíme, tak jsem se stihnl omluvit [ja]"Omlouvám se za ty nepříjemnosti, jsi v pořádku Mahádéví?"

V okamžiku, když se vedle mne objeví i druhá "žena", pro změnu z vody a s trojzubcem, tak nevím co si mám myslet. Tolik zájmu o mne, a to jsem si myslel, že na mne všichni zanevřou. [en]"Zdravím, jmenuji se Jeremiah, jsem již zadaný. Ale jistě tak krásná bytost jako jsi ty někoho najde, jsem o tom přesvědčen."

A kdo se objeví teď?

Initiative(6) (6d6.hits(5).each(5)=8) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3148094/)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <08-16-11/1606:55>
@Axis
Levitující mnich:
Poslední koncert Dethklok odehrál v Bogotě a říká se, že minimálně tři čtvrtě lidí co tam byli se na tu show sjelo Tempem. Nedivil bych se, kdyby to místo mělo pozadí málem jako Velký tanec duchů. Už si ani nepamatuji, kdy byli geomaceři Wuxingu tak vyčerpaní prací, jak se snažili odvádět manu z toho místa pryč. Ještě že stihli připravit vzor dopředu, jinak by asi nebylo tak těžké oponu protrhnout...z druhé strany.

Rejžožrout:
Pravda, byla to jíza na hodně tenkém ledě. Přesto, z tamjšího kruhu se nám podařilo otevřít bránu pěkně hluboko a když jsme tam vlítli v plné síle, místní proti nám nebyli v takové výhodě jako obvykle. Dokonce se mi podařilo si odtama přitáhnout mazlíčka.
říká s pohledem upřeným na obsluhující Sukubu s řetězem na krku. Ta mu opětuje pohledem plným pekelné a démonické nenávisti...a překvapivé bezmoci.

Hebrejec:
Slyšel jsem, že koncert využil i tým Interpolu, aby se dostal na kobylku Yajé jeho vlastní doméně...nicméně o výsledku nic nevím.


Rejžožrout:
Tempo je Tempo, ať to dopadlo jak chce, je to jen malá hrozba. Mě by zajímalo, kdo se chopí příležitosti v Lagosu?

Britský gentleman, který stejně jako umí nenápadně zmizet, tak dokáže i sedět aniž by mu někdo věnoval pozornost:
Vzhledem ke krvavé lázni v uloicích si myslím, že si velcí hráči tentokrát spíš budou dávat pozor, aby se Azíci nepokusili o něco podobnýho jako před pár lety Juan Atzapoalco u nich doma.

Hebrejský exorcista...Jichaak:
Tehdy byl ve hře Locust a byla to dlouho trvající řízená krvavá kampaň. Tyhle podmínky se v Lagosu neopakují. I když Lagos byl a vždycky bude sud s prachem, tohle je dočasná záležitost jakých už tady byly desítky. Nedivil bych se, kdyby to byl vedeljší efekt nějaké akce zvenčí ktereá neměla s Igbo a Yoruba žádnou souvislost.

Levitující mnich:
Můj známý u Apep Consorcia zmínil, že doktor Abelev se vrátil z tropů s příšernou kocovinou a zuřivostí buvola a přeorganizoval sbírky takovým způsobem, že pár vzácných kousků už nedá dokopy ani šikovně vyvolanej Řemeslník. Mezi prskáním na adresiu nějaké elfské čubky proklínal skupinku runnerů, co se mu připletli pod nohy a svolával zkázu na jejich hlavy, jen co se mu povede je identifikovat a najít. Vypadá to, že mu i jemu bodyguardům nějaký hacker z Festac townu přepsal vizuální záznamy a doktor je teď tak indoktrinovanej, že si nedokáže vybavit jejich pravou podobu...což samozřejmě svádí na Agedokeho.

Mr. Sandwise:
Zajímavá informace. Gratuluji k Vašim zdrojům. Je pravdou, že rozbuškou tentokrát podle všeho byla jakási velmi osobní záležitost mezi vůdci kmenů. Čekal bych ale, že o celé situaci bude mít lepší informace Jichaak.
(tohle znělo trochu jako popíchnutí)

Jichaak:
Ale no tak, Není potřeba naznačovat, že každý obyvatel blízkého a středního východu se je automaticky agentem Saeder-Kruppu. Jako takový by těžko hledal útočiště právě v tomto městě, nemyslíte?

Mr. Sandwise:
Omlouvám se, nechtěl jsem nic naznačovat. Samozřejmě Lawfyrovi by se hodilo získat silnější pozici v Lagosské oblasti, zvlášť poté, co ho DeBeer vypráskal z ropných kontraktů. Nedivil bych se, kdyby za současnými potížemi stál právě Wyrm.

Rejžožrout:
Samozřejmě...stejně jako kdokoliv jiný, pokud je to pravda a ve vnitřním Kongu je skutečně urytý další Locust, může být pro jeho ovládnutí silná pozice v Lagosu nespornou výhodou...o to lépe, pokud šlo skutečně o akci nezávislého týmu. Což napovídají i mé informace

Mr. Sandwise
Skutečností nicméně je, že SK aktivně podporuje piráty v oblasti. Slyšel jsem dokonce o novém Bludném holanďanovi, nemrtvé posádce operující v ústí Konga.

Jichaak
Pevně věřím, že ani Wyrm není tak zaslepený mocí, aby vědomě pracoval se Shedim. Oni jsou jen prázdnota a neukojitelný hlad, nemají co nabídnout.

Levitující Mnich
V tomto ohledu nemám žádné informace, ale v dnešní době lze těžko odepsat jakoukoliv hypotézu jako nepodložené pověry.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <08-16-11/1625:55>
@Sonia:
Ale no tak, čarodějko. Přece nebudeme narušovat pohostinnost tohoto místa malichernými spory. Nemám nic proti barovým šarvátkám, ale jestli se do toho pustíme teď a tady, budou umírat lidé a bude jich relativně dost. Ne, že by to Kálí nějak vadilo, ale jak se s tím srovnáš ty?
Quote from: OOC
Mahadéví: Intimidation(E) (18d6.hitsopen(5,6)=6) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3152215/)
Mimochodem si všímáš, jak se kolem Vás lidé snaží zabírat co nejmíň prostoru je možné...zejména po zjevení Najády.

Navíc mám dojem, že soudíš zbytečně zbrkle, tvému příteli se z mé strany nedostane žádné újmy, o tom tě mohu ujistit a mohu ti to dokonce slíbit. Co si o tom myslíš ty, brouku?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <08-18-11/1726:12>
Barbara  Skark


Loto, nevadilo by ti nechat nás tady se Skarkem na chvíli o samotě, viď. Můžeš se zatím podívat, jestli nenajdeš volný pokoj, kdybyste chtěli pokračovat víc v soukromí.
Lota zaváhá, ale víceméně chápavě (až poslušně) kývne a ztratí se v basovém dunění
Není moc obvyklé vidět tady Madagaskarské barvy.
říká s očima upřenýma na Skarkovo tetování.
Jak se daří na ostrově svobody?

Celkem pohoda, občas nějakej průser, ale většinou se to rychle vyřeší.

Mám docela dobrou představu o tom co na Madagaskaru znamená rychlé řešení...nechtěla bych se k tomu připlést.
No, že tě sem Lota přivedla, není úplně náhoda. Když mi Baracudy daly echo že do Cape přijela Madagaskarská pobřežní krysa, chytila jsem šanci za pačesy.
Pochop, není lehké přemluvit někoho aby vzal práci na tom všivém ostrově, tím spíš v jungli kde se to hemží kdovíčím.
Ale pro tebe by to nemusel být problém, pletu se?

Problém?? Neznám problémy :D

Znamenité.
Znáš to na jihu? Kolem Taolangara?

Jasně že znám. Taolangar je moje oblíbený město.

Netušila jsem že na Madagaskaru zbyly nějaký "města" :)

Tak to máte ale mezery v informacích. Přežilo tam několik měst a Taolangar je jedno z nich. Co ste si myslela, že tam všichni bydlej v jungli nebo zahrabaní v podzemí??

Neber to jako urážku, ale ... vážně?... Města? jako infrastruktura? MHD? Fungující kanalizace? Elektřina po celý den? Bezpečné ulice? Politikaření na radnici? Protidrogová brigáda? Ale notááák :D
"Protidrogovou brigádu" víceméně vyplivla pod stůl :)

No jasan. Tak třeba u nás ve městě. je tam několik obchodů kde se dá nakoupit,po ulicích se prohání vozidla nejrůznějšího druhu který vás sou schopný svístkus cesty. Kanály tam máme taky a když nepočítám zmutovaný ještěrky tak ulice sou poslední dobou bežpečnější než kdy dřív.
A protidrogovou brigádu?? Ta již není potřeba.

Společně se srdečně a dlouho zasmějete...

Ale zpátky k Taolangaru.
Je ti asi jasný, že tenhle podnik skýtá víc, než je na první pohled vidět. Jsem podnikatelka a musím držet tempo s ulicí, jestli mi rozumíš. Jinak lidi zůstanou na ulici a nepůjdou utrácet sem ke mně. Poslední dobou se ale tempo dost zpomalilo.
Interpol a tyhlety sračky, určitě u vás ve městě máte noviny a nějakej zpravodajskej kanál.

Noviny?? To jako ty kretény co se do všeho jen serou?? Tak to tam máme jen místního blázna, kterej je furt na síti a neustále všude kecá co se děje. Divím se že ho ještě někdo nevodprásk.

Chvíli na tebe kouká přes okraj sklenice, odhaduje tě pohledem...
pak jemně kývne a vzápětí je tady kočicka s podnosem a plnou sklenkou...

Dobře teda. Zdálo se nám nespravedlivý, mně a pár mejm kamarádům, aby si tempo diktovali jihoameričani.
Takže jsme se rozhodli pro riskantní investici a pokusili se dát dokopy vlastní vzorky
Madagaskar nám pro takovou operaci připadl jako poměrně vhodný, bezpečný prostředí, jestli mi rozumíš.
Samozřejmě investice nebyla žádná maličkost, a počítali jsme s velkým stupněm rizika, který se ale mohlo vrátit pokud by všechno klaplo poměrně rychlým tempem.
S čím jsme nepočítali, že celej náš podnik prostě zmizí...a zůstane po něm jenom infrasčervená stopa na okraji jedinýho satelitního snímku.
O bezpečnost celýho  projektu se starala parta špičkově cvičenejch a vybavenejch žoldáků od MET2000.


Přemýšlím. Sakra to mi něco říká.

jediný co jsme od nich zaznamenali byla žádost o autorizzaci autodestrukční sekvence
jinak ani pípnutí
Jestli se nepodařilo zvládnout situaci jim, možná by někdo, kdo se v oblasti vyzná, mohl být trochu úspěšnější
už chápeš kam mířím?

A ták vodtud vítr fouká.

než začneš přemýšlej, chci abys přemýšlel , jak jinak, v diamantech.
potřebujeme vědet co se stalo..
případně zachránit cokoliv je možné
a samozřejmě, dostat ty co jsou za to zodpovědní...
pokud je to možné...

Parta špičkově cvičenejch a vybavenejch?? Hahahaha vždyť nevydrželi ani 2 minuty.

těžko popsatelný výraz šoku a tisíce nevyřčenejch otázek v jedné setině sekundy ticha, na tebe zírá...

Takže Vy ste zodpovědná za tu bandu kreténů co dělala ve městě jen rozbroje a štvala jeden Gang proti druhýmu?? Párm mích přátel kvůli nim zařvalo.
Ale to už je za náma.
Teď je to místo sjednocený.

ehhh
Silnější než kdy předtím a připravený pro nový možnosti podnikání.

ehhh
ehhh
EHHH
NEVÍM JESTLI TI TO DOCHÁZÍ TY PARCHANTE ALE TADY NEJSI NA MADAGASKARU!!!!
trochu (dost) tě poprskala

Nevím co na Mě řvete, nikdy sem neřek že stím mám co do činění.

už jí zase došla slova...
TAK KDO


Někdo novej, kdo přišel do města.
Myslím že jen procházeli a trochu se při tom bavili.

??

Prej dovolená nebo co.
Jen by mě zajímalo kde ste na ty žoldáky dostala doporučení.  Takovou bandu žabařů sem snad ještě neviděl.

??!!
ehhhh

Bejt váma tak zkusím tu partičku najmout. Vypadá jako docela zchopná.

S pohledem hladové šelmy která po měsíčním půstu konečně zvětřila maso

A ty víš kde bych je mohla najít?
trochu se k tobě nakloní, oči se jí lesknou, rozřířené nozdry...
máš pocit že tě zachvíli poslintá jestli jí neodpovíš...
nebo si tě možná kousek ukousne

Otočím se k baru chytnu skleničku do ruky a naráz ji vypiju. Možná vím možná nevím. Záleží co bude pak.

ještě chvíli se do Skarka vpíjí očima, ale když naráží na neprostupnou zeď mlčení, trochu se stáhne...

Je ti jasný, že se bavíme o bandě týpků zodpovědnejch za zmaření investice v řádu desítek milionů jenů...
těžko si dokážu představit aby nabídli, abych vůbec začala přemýšlet o tom, že jim neuřežu hlavy.
A jestli ne já, tak mí přátelé z KOnga téměř jistě.
odkud si myslíš že e tyhle diamanty berou...

Kouká na tebe, jak z úst lovíš kamínek kterej byl na dně tvého posledního drinku.
surovej, ale bez kazu...možná 10000 jenů


Chvíli na něj koukám  apoté ho položím na bar.
Měl sem pocit, že ste OBCHODNICE schopná se přenýst přez počáteční neúspěch a přez emoce a drapnout novou příležitost za pačesy.


Znovu ten zkoumavý pohled, pak se uvolní a trochu se opře...
O jakým obchodu přesně mluvíme...a neříkej, že v těch sračkách nemáš prsty
hádám bych tě mohla sstrčit do Dungeonu pod Minou a nechat tě tam na hraní hostům co maj exotický choutky i na tohle exotický místo.
Ale počítám že tví noví kamarádi by mi to tady mohli dost zpřeházet, jesstli jim stojíš za námahu...a vzhledem k tomu co dokázali na Madagaskaru, i když přesně nevím jak to provedli, nechci zbytečně šponovat riziko v už tak dost vysoké hře.


Tahle partička teď náhodou řídí tamto město. A celá akce, která tam proběhla nebyla namířená proti vám. Jen prostě žoldáci stáli v cestě.

Je ti jasný že MET má v záloze víc než pár žoldáků a nebude těžký zařídit aby to město prostě zmizelo z mapy...koncekonců je to madagaskar, tam se tyhle věci stávaj...
jen se nám prostě postavilo do cesty...
ale máš pravdu. v tom není žádnej zisk a pomsta je luxus který si mohou dovolit jen ti, kteří už nemají co ztratit.

Proč se pokoušet něco ničit když se to může využít tentokrát v celé parádě.
Celý město teď řídí jen jeden Gang a vůdcem kterej má nadání pro obchod.

Budu tuhle alternativu muset probrat se svými partnery.
Co kdybyses zatím věnoval Lotě a turistice, a já se ti ozvu...
buď ve vší slušnosti s obchodní nabídkou...nebo...

...nedokončí větu a zvedne se ze od baru. Kývne na rozloučenou, ani přátelsky, ani nasraně, spíš dost zamyšleně... a uvolní místo Lotě, která se vymotá z davu.

Otočím se zase na bar objednám si další pití a utřu si jemné kůpěje potu z čela.

Tak co kotě našla si volný místečko?? potřeboval bych teď vyčistit hlavu
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <08-22-11/1703:59>
Willpower(5) + Intimidation(-1) (4d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3158678/)
I přesto, že Mahádéví směřuje svoji hrozbu na Soniu, silně mne zamrazí a uplně si představím masakr, který by mohla zanechat mistryně více jak dvou šavlí. Usekané končetiny, spousty sečných ran, lázně krve.
Ruce mám instinktivně před tělem k obraně. Nic společného s uměním boje, čistě ze strachu. Zhluboka vydechnu.
“Ne, nebezpečí hrozí až teď. Radši si sedněme” rychle vyhrknu z sebe a dojde mi dech.
Otočím se Mahádéví “Mahádeví, nepředstavuješ bezprostřední nebezpečí” otáčím hlavu k Sonie a mezitím pokračuji v souvětí “měla si již lepší přiležitost a jistě lepší přiležitost i přijde, takže si můžeme klidně promluvit, v klidu.”
Směrem na Mahádeví “Omlouvám se za zbrklou reakci, posledních pár týdnů sme strávili v místech, která připomínala válečnou zónu. Nebyl čas poznávat kdo je přítel a kdo nepřítel, jen uniforma rozhodovala.”
Ukáži oběma rukama na místa na sedačce, kde předtím seděly.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <08-23-11/0240:03>
směrem k britovy o maskru v Juan Atz jsem slyšel, byli toho plný zprávy, ale locust je pro mě výraz neznámý, pokud nemluvýme o nějakém druhu kobylek, mohl by jste to trochu rozvístl?.
Btw opravdu si myslíte že by v Lagosu mohlo dojít k něčemu podobnýmu? Tempo je více či méně mimo hru, ale mám obavy, že sud s prachem jež lagos představuje by prolomení závoje z druhé strany mohl stačit. Zajímalo by mě kdo je ve hře, Ingbo A Joruba jsou spíš jen figurky než hráči. Je zdrějmé že Muaji a Lawfyr mají s polu rozehrátý nějaký part, těžko říct jeslti by zašli tak daleko. k židovyJeden můj kontakt se o dr. Abelevovi zminoval, prý šlo o dražbu nějakých artefaktů a co slyšel tak ho vypekla nějaká grupa placená z Drakovy závěti. jestli to byl nějakej kousek na kterej Dulkezan pamatoval tak to asi stálo za to. k britovy o bludném holandanovy jsem taky zaslechl ale byly to jen povídačky mezi námořníky, popravdě doufám že jsou to jen fámy. ale jak říká kolega  v dnešní době by nebylo dobré to rovnou odepsat jako fámu
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <08-24-11/1751:59>
Sonia:
Nejaky ton, lehke zaskripnuti nanohedvabi v hlase Mahadevi me presvedcil ze to mysli vazne... je zvykla poroucet, nejen manipulovat a prosazovat svoji vuli.
<a href="http://invisiblecastle.com/roller/view/3161935/">Willpower(5) + Intimidate (-1) (4d6.hits(5)=3)</a>
Ackoliv nechci, sklopim oci, "Jasny, chapu" snazim se aby byl v mym hlase drsnej ton... a nedari se mi. A v podstate sem asi chtela rict neco jinyho, ted spis koukam jak Mahadevi nenastvat, a honem vymejslim plan B.
"Prehanim a sem zbytecne zla. Jak rikal Jerry, byli jsme pred tim na dost drsnejch mistech, a mam z toho nervy nadranc. Postraumatickej tentononc,  tobe se urcite takove  veci nestavaji".
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <08-26-11/2049:24>
U baru pokynu na barmana
A prohodím
vodku a kde se dá zapsat do klece
Ume
 Usměje se 
dobře já jdu do toho a něco pořádného na život a na smrt
sráče zde ne zaměstnáváme
vychrli na mě
pokud nechceš byt na místě mrtvý tak to zařiď a jestli ne dojdu jsi pro tebe spět
zazubím se  na něj a panáka nechám stát
pote se  pomalu prodírám  davem k brané do klece kde už o mě ví
malej plesatej slizoun v obleku řekne
je jen jediný pravidlo žádny střelný zbraně
a zavře zamnou
vtom se rozezni reproduktory a slizounuv hlas spustí
myli hoste máme zde dnes cizince jez jsi odvážil vstoupit
je až příliš sebevědomý a chce bojovat o svůj život nechť je mu dopřáno sazky uzavírejte u svých hostesek
na což zazni gong


http://invisiblecastle.com/roller/view/3164969/ inic-8d6 hits.(4)=12 2pas. 8)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <09-04-11/0954:49>
@Jeremiah&Sonia: Mahadevi plynule přejde k normalni konverzaci a jakekoliv stopy napětí se ani nestihly projevit. Když si pomaloučku sedá, dá si pozor aby měl Jeremiah dobrý výhled na dokonalůou křivku jejího ňadra, jen lehce skrytého lehoučkou látkou. Opálená kůže a rýsující se bradavka jej donutí polknout žhavou slinu, a když se přinutí zvednout zrak a podívat se jí do očí, smyslný pohled zpod přivřených víček vyvolá náhlou potřebu sednout si a dát nohu přes nohu. Najáda, vše pozorujíce s opatrným odstupem, se poťouhle usměje a nachvíli jakoby byl ve vzduchu slyšet zvuk a cítit vůně chladných dešťových kapek dopadajících na rozpálený asfalt. Než aby to Jerrymu pomohlo, spíš je mu jasné, že mu není pomoci. Sonia hru sleduje se špatně skrývaným podrážděním, nicméně scéna skýtá jen standardní vzorec samčího chování, v přírodě tak obvyklého, že se až musí pousmát.
Takových míst je celá velká spousta. Nečekala bych, že někdo jako ty se bude pohybovat právě v takovém prostředí. Leda byses potřeboval schovat...co tě pronásleduje, drahý?
Mahadévin hlas ztratil na ostří, přešel do podmanivého tónu vyzývajícímu k tomu, aby se jí člověk otevřel, povolil stavidla utajiovaných vzpomínek a bolestí a svěřil se se svým trápením.
Vždyť víš, že sdílená bolest je poloviční. Třeba se ti uleví a budeš mít víc klidu popřemýšet o tom, co je potřeba udělat. Všechen ten stres, strach, bolest...člověk se motá v kruhu a těžko hledá cestu ven.

@Sonia: Pocit, že ti trochu ujíždí vlak se začíná prohlubovat a akorát začínáš hledat způsob, jak byses do konverzace zapojila, když si všimneš jak ti najáda ukazuje pohledem směrem k Baru...koneckonců, stále jsi s ní propojena, proto není problém vnímat její úhel pohledu...Jerry kráčí po ostří břitvy, ale v tomhle mu není pomoci...a barman právě nalil skleničku něčeho z archivu a postavil ji před prázné místo u baru s gestem internacionálně vyložitelným jako pozvání...

@Skark: hmmmmmmmmmmuuuuuaaaahhhhhhmmmmhhhmmmmmmmslurpAaaaaahhhAaaaaHHHH  :-*

@Axis:
Mr. Sandwise se na tebe podívá zkoumavým pohledem. Mluvím o Juanu Atzapoalcovi, ne o nějakém místě...i když masakr to asi byl taky. Byl zavražděn při podpisu mírové smlouvy v Yucatánské válce...ovšem okolnosti jeho smrti naznačují že ne vše je takové, jak vypadá, a i když to Azies asi nepřiznají, vypadá to, že Milý Juan Atzapoalco, nebo přinejmenší zjeden z lidí, s nimiž byl vo kontaktu, využil celou tuhle rošádu k otevření brány někam do horoucích pekel. Zastavil jej až BigD, za cenu své fyzické existence...aspoň tak se o tom povídá ve stínech. Překvapuje mne že muž vašeho potenciálu není o podobných věcech lépe informován...co Vás vůbec přivádi do Cape?

@Thor:
Smrad krve, vyvržených vnitřností, potu, mokré srsti, spáleného masa, adrenalinu, strachu, extáze z vítězství, zoufalství z očekávání posledního úderu...domov.
Projdeš kolem několika menších zápasišť, kde vidíš psy, kohouty...v téhle kultuře jsi vyrůstal, dokážeš ocenit techniku a trénink, když sleduješ, jak jeden z nich, jednooký, zjizvený vetereán kohoutích zápasů právě uštědřil smrtící  úder ozbrojeným spárem ničemu menšímu ne kokatrici.
Postupně odkládáš kabát a výzbroj, s neochvějnou jistotou, že pokud se stane všechno správně, ochotné ruce pomáhající ti od tvých věcí ti je stejně ochotně zase vrátí...
Těžká klec z nahrubo svařených ocelových tyčí, místy prohnutá, opálená, snad i se zbytky přiškvařeného masa. Občasné výboje tě ujistí, že minimálně některé z ocelových tyčí jsou pod proudem. Když seskočíš do písku, jsi už do půl těla nahý, osvětlení se odráží na chromu A emblému vypáleném do hrudi...a slyšíš jak za tebou zapadne těžká brána.
S očekáváním sleduješ bránu na druhé straně...dřív než cokoliv jiného, ozve se brutální zvířecí řev, který i rozbouřený dav donutí couvnout. Z ampliónů duní válečné bubny a vřískavý hlas promotéra a atmosféru dokresluje krvelačná odezva davu na každý jeho dotaz:

CHCETE KREV? CHCETE BOJ? CHCETE SMRT? !!! CHCETE VÍTĚZSTVÍ? V HLAVNÍ ARÉNĚ DNES VEČER, VYZYVATEL, PIRÁT VE SLUŽBÁCH KRÁLOVNY, TOR, OBÁVANÝ ZABIJÁK Z FILIPÍN. PROTI NĚMU, VY ZMRDI, PROTI NĚMU VÁŠ MILÁČEK KING KONG!!!!CHCETE BOJ? CHCETE SMRT? TAK TOHO SE DNES VEČER ROZHODNĚ DOČKÁTE. NEBUDEME DÁL ČEKAT. JEDEEEEEM!!!

Hydraulika vystřelí vrata na druhé straně do výšky a ty se díváš, jak se v temnotě rozsvěcují dva rudé body...do arány vstupuje obr z hlubin pralesů někde v pekle. Lidoop, něco kolem čtyř a půl metr na výšku, bez stopy inteligence ve zvířecí mordě, polovina lebky zářící čistý titan, ostruha na pravačce o velikosti dlouhého meče, levačka sršící elektrickými výboji. Je ti jasné, že Cape Town není městem vyhlášeným pro špičkovou biotechnologii jenom tak, ale ve kterým tanku vyrostla tahle svině to bys sand ani nechtěl vědět. třicetimetrová aréna ti najednou přijde malá, a pak se ta obrovská bestie dá do pohybu:

INIT(19) (19d6.hits(5)=8)=27 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3175132/)

Vypadá to že preferuje přímočarý boj, skloní hlavů, světlo se zaleskne na dvou inplantovaných titanových rozích, země se zatřese několika rychlými skoky a najednou je u tebe a snaží se tě nabrat brutálním bodyčekem...

Agi(6)+Close Combat(4)+Charge(2) (12d6.hits(5)=0) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3175143/)
(a nevypadá to úplně dobře takhle z první :o )
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <09-05-11/0535:28>
@SICHR
pouziji techniku odhozeni v obrane co umim  ;D
http://invisiblecastle.com/roller/view/3176605/ (agiliti 4)+(close combat 7) (11d6.hits.(5)= 2)
odhozeni     http://invisiblecastle.com/roller/view/3176972/  (sila15)+(close combat 7) +(2)(24d6.hits.(5)= 10)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <09-05-11/0642:16>
STR(8)+BBZ(4) (12d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3176973/)

Quote from: ooc
Tor: kriticky uspech

Tor do posledni chvile nehnute ceka, mirne rozkroceny, uvolneny postoj, nepritomny vyraz. King Kong jej uz uz nabira na rohy...no je pravda, ze tohle je ten Tor, ktery kdysi dokazal prehodit pres hlavu letici auto.
Bleskovy uchop, mirny odsun leve nohy vzad, zhoupnuti v kolenou, švih celym trupem kolem osy a navrat do vychozi pozice.
KingKong překoná letem vzduchem nějakých šest sedm metrů. Letěl by dál...ale je tam ta železná mříž(DV6+6=12).
Opičí pohyb, jak se na poslední chvíli snaží zabránit nejhoršimu:
Body(9/12)+Gym(3) (15d6.hits(5)=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177015/)
KingKong(7/13)

Do nárazu, který zatřásl celou konstrukcí, se ozvalo několikerá zachrčení a výkřiky bolesti, jak KingKongova čepel projela mezi mřížemi a zasáhle několik neopatrných diváků, kteří chtěli mít zážitek takříkajíc z první ruky.
Ocelové tyče a svařené kolejnice se vyboulily, vydržely, ne tak několik KingKongových těžkých, titanem vyztužených kostí.
Nejhorší byl ovšem zápach přiškvařeného masa a srsti, které zůstaly na několika ocelových prutech klece...očividně pod proudem (8S(e))
Body(9/12) (12d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177033/)

KingKong(6/10S, 7/13P)

Body(9)+Willpower(3) (12d6.hits(5)=7) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177035/)
Přesto opičákovy svaly odolaly elektrické křeči. Dopadne ztěžka na všecky čtyři, od tlamy mu kape kvavá pěna, dere se mu zuřivý výkřik, když tu náhle se jeho výraz úplně vytratí a z řevu vyjde jen vyhasínající zabublání...

2.IP
Nevypadá to, že by chtěl znova zaútočit...
Jen zírá a pomalu Tora obchází....
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <09-06-11/0042:20>
skocim po tom zvireti bodce vileti z rukou a  prudce svihnu k jeho hrudi
http://invisiblecastle.com/roller/view/3177631/ Agi(4)+Close Combat(7)+dosah(1) 12d6.hits(5)=7)
poskozeni na bodce (sila/2+2)+(boj.umeni +1)=11P
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <09-06-11/1251:24>
Response(5)+Melee Defense(4)-Zraneni(-2-2)+Edge(2) (7d6.hitsopen(5,6)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177936/)

Hmmm. Looks like GLITCH :)

11P+6 čistejch úspěchů = 17P

Body(9/12)+Edge(1) (13d6.hitsopen(5,6)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177939/)

Opičák se na poslední chvíli přikrčil, jakoby se chtěl pod úderem sehnout.
Tor pohyb zaznamenal, na první pohled ale odhadl, že to opičák nemůže stihnout. Měnit dráhu čepele nemělo cenu, jen trochu víc natáhl ruku...

ostří lidoopa vzalo pěkně čistě, těsně nad klíční kostí. Z obrovského zejícího otvortryská karmínový oblou a barví vše kolem do ruda. Tělo pomalu klesá na kolena, hlava opisuje sestupnou křivku...je po boji...

Při zranení drona obvykle polovina zranění, díky glitchi celá palba:
6S
Willpower(6)+Charisma(6)+Natural Hardening(2) (14d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177941/)
KingKong:
Stun: 2/11

3. IP
Firewall zaregistroval naposlední chvíli průlom: Varování. Zaregistrován vetřelec. Aktivujte obranná opatření:

Hacking(5)+Exploit(7) / Thresshold:6 (12d6.hits(5)=4, 12d6.hits(5)=5, 12d6.hits(5)=3, 12d6.hits(5)=7) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177067/)

Firewall(6)+Analyze(6) (Thresshold=5, po druhé akci nemá cenu řešit) (12d6.hits(5)=1, 12d6.hits(5)=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177070/)

4. IP
Hacking(5)+Spoof(6)+VR(2) -příkaz vyžaduje Admin Account(6) (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3177946/)

Quote from: OOC
Tome, Hážeš si System+Firewall. Snaží se na tebe zaútočit tvou vlastní rukou. Břitem přímo do oka ;)
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Dejff on <09-06-11/1329:16>
pardon Mr. Sndwisse evidentně si pletu dva různý různý incidenty, ale moje informace poslední dobou nejsou nejčerstvější, byl jsem hodně dlouho na dovolené a už mi pomalu začínala chybět civilizace, to současně odpovídá na vaši otázku co dělám v Cape, vracím se z náročné dovolené. Proto jsem taky vyhledal tuto společnost abych doplnil mezery v informacích a zjistil co se stalo během toho .... co jsem se kochal krásamy probuzeného světa. Mohl by jste mi tochu rozvíst o co šlo?   
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: TOM on <09-07-11/0057:07>
http://invisiblecastle.com/roller/view/3178724/ (System 6)+(Firewall+6) 12d6 hits.(5)=3   :-\
IC  z hodnocenim 6 jse automaticky spusti pri tom kdyz firewall zahlasi pokus o prunik? ???
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <09-14-11/1740:03>
Charisma(3) + Defaulting(-1) + Intoxicated(-1) (1d6.hits(5)=1) marná snaha odolat krásce (http://invisiblecastle.com/roller/view/3175276/)
Je to nebezpečná hra. Je to spirit. Krásná svůdná. Neměl bych. Tak něžná. Ten její dotek, celý se třesu. Ne, nebude nebezpečná, úžasná svůdná bohyně. Spirit; nebezpečí. Aaaaa tak krásná, k čertu s nebezpečím. Ty křivky. Neměl bych; ale prostě nemám jiné možnosti, musím. Ano musím, jiná možnost není. Tak krásná, a stejně nemám jinou možnost, ano.
Celý se třesu, sedím vedle Mahádeví, tisku pevně nohu přes nohu. Konečně se zmůžu ke slovu “Začalo to v africké džungli. Byli jsme …. Ne musím začít ještě dřív. Byl jsem členem … ." Jerry se otřese, když mu mráz přeběhne po zádech " Ne asi budu muset začít úplně od začátku. Je to dlouhý příběh.”
“To nevadí zlato, ráda si ho poslechnu celý.” konečky prstů přejede Jerrymu po tváři.

“Byl jsem ještě malý kluk. Rodiče se dobře oblékli a šli si povyrazit do města. Otec John mne hlídal. Byl jsem už v posteli, když se vrátili. Vstal jsem a běžel je přivítat.” Jerrymu vyhrknou slzy do očí “To bylo naposled, kdy jsem viděl svoji mámu.”

“Svěř se drahý, uleví se ti.”

“Máma nevypadala dobře, byla pobledlá. Táta mne hned poslal spát. Když vešel Otec John do místnosti, celý zbledl, chytl mne za ruku a táh mne od mé mámy.” Jerrymu už stékají slzy po tváři z pod zavřených výček.

Mezitím co Jerry chvíli mlčí “To je mi líto. Už je dobře zlato, vypusť tu bolest z sebe, nedus to v sobě.” Mahádeví hladí Jerryho po vlasech.

“Ani nevím jak dlouho. Byl jsem zavřený v pokoji. Ze zdola se ozývaly máminy bolestivé výkřiky.” Jerry se otřese jak mu mráz zatančí na zádech “Pak přestaly. Otec John, který hlídal abych zůstal v pokoji, otevřel dveře a já mu proklouzl pod rukou, běžel rychle za mámou.” Další slzy a odmlka. “Viděl jsem tátu, potřísněného krví. Otec John mne chytl a zatáhl zpět do pokoje.” Další slzy a další odmlka. “Máma umřela strašlivou nemocí.”

Quote from: OOC
Má to mít ještě další zhruba 4 části, ale nevím kdy to napíšu, už se to dost táhne. Takže alespoň zatím co mám. A co vím, tak Sonia se do toho chce ještě montovat :).
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sheala on <09-16-11/0744:19>
Sonia:
uz toho zacinam mit celkem dost, pomyslim si neco ze kdo chce kam, pomozme mu tam, a necham ty dva se otlapkavat a odkracim k baru. V zapeti se usadim na volnou zidli, tam kde ten barman nalil neco prevratne vonaveho a snad i organickeho a posadim se.
"To je pro me?" Spis nez otazka je to konstatovani faktu. Proste, voni to jako vino, a ne nejaky chemky  ci soja. Barman taky nevypada zrovna k zahozeni, ale jasny ze on proste musi.  A mimochodem, je mozny ze ta Mahadevi je tady celkem vitanej host, a nove prichozi ji/possesuje jen vyjimecne a ja jim tu vlastne kazim reputaci. A to si rikam ta hodna. Kazdopadne nebude spatny kdyz otestuju situaci a zaroven se omluvim.
"Mno mam z tyhle situace pocit ze to neni jen tak ze me tady zves, asi mi chces domluvit kvuli Mahadevi, nemusis se bat, jsem s tim tak nejak srovnana".

etiquette na barmana etiquette(2)+charisma (5) (7d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3193624/)
Vino ovonim a ochutnam, je dobry, neni to zadny ryzlink tak suchy az se z nej prasi, ale nejspis nejaky Grauburgunder. Za tohle po me bude neco chtit...

Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <10-24-11/1848:08>
“To je mi strašně líto.” Mahádeví obejme Jerryho. Tiskne ho k sobě, hladí ve vlasech. “Už je dobře, už je to dobré.”

@Sheala: Melancholická hudba pozvolna přejde do více neutrálního ambientu. Barman lehce přikývne, nevíš komu, zastaví tě gestem ruky, vytáhne nějaké flašky z pod pultu, dvě lahve, a třetí si podá z baru. Tři lahvé, první bílá s zeleným obsahem, plave v tom směs různých zelených listů. Weed poznáš v té změti hned. Druhá s výrazným oranžovým odstínem. Třetí, z baru, obsahuje zakalený bílý mok. Do skleničky na whisky nalije z weedové láhve, voní to po weed. Na to opatrně nalije oranžovou přez lžičku. Oranžová pomalu sestupuje zelenou a vytváří zajímavou mapu. Navrch nalije tenoučkou vrstvu té bílé. Celé to voní weedem, pomerančem a ořechy. Hosteska to odnese a barman jen co sklidí láhve se ti zase začne věnovat.

“Omlouvám se, zatěžovat tě takovými to věcmi. Promiň že jsem o tom mluvit Mahádeví.” Jerry zvedne hlavu a podívá se Mahádeví do očí.

“Ale zlato, já ti chci pomoct. Netřeba se omlouvat, ráda si to doposlechnu a pomůžu ti s tvým břemenem.” Úsměv a mrknutí oka. Jak ona umí mrknout …. “Můžeš pokračovat brouku. Svěř se, chci být tvou oporou.”

“Opravdu? Určitě se najdou … zajímavější věci, které by ti udělali … radost, namísto poslouchání příběhu člověka, jehož život skončil.” Jerry se kousl do jazyka. K čertu, zatraceně, co to říkám, takhle uteče. “Chtěl jsem říct, člověk který teď žije nový život a minulost je minulostí. Určitě je celá řada věcí, které můžeme dělat a jsou pro nás oba příjemnější.”

“Myslíš …” Mahádeví si olízne konečkem jazyka horní ret. Jerry přikývne aniž by si toho vůbec všiml. Čeho si všiml určitě, tak opět pevně tiskne nohu přes nohu. “Neboj, ale napřed bych si to opravdu ráda poslechla celé brouku.”

Jerry se nadechne, u oka se mu začne dělat další slza “často se mi po mámě stýskalo. Otec si se mnou hodně hrál. On a hodně dětí mi pomáhali na chvilku na mámu zapomenout. Možná tomu chtěla Boží Prozřetelnost že otec byl z řádu Piaristů. Řád, který se zaměřuje na výchovu dětí a šíření zbožnosti. Téměř všude kde jsme byli, byla spousta dětí s kterými jsem si mohl hrát. Ale i přes to vše, hrůza která se stala, se stále vrací.” Jerry se otřese a po kratší odmlce pokračuje “Byli jsme v Peralta de la Sal, Španělsko, když otec dostal od Otce Johna spěšnou depeši. Zpráva naléhala na otce aby přijel pomoci. Otec jen málo kdy někam odjel beze mne. Ale na tuto cestu mne nechtěl vzít sebou. To bylo poprvé, kdy se mi ho podařilo obměkčit a vzal mne sebou, i když on sám nechtěl. Otec chtěl jet okamžitě, bohužel v České Republice zrovna panovala dopravní stávka. Čeští odboráři protestovali proti odchodu do důchodu až v 75 letech. Otec tak získal den, kdy se mne pokusil přemluvit abych zůstal v Peralta de la Sal. Ale já jsem chtěl domů, do své vlasti. Lidé tam chtěli pomoct a otec tam letěl. Narodil jsem se v Česku. Má máma umřela v Česku.” Jerry se zase otřese “Otec nemá Česko rád.”

“Dětský nesmysl a praštěnost. Šílené plány plné výmyslů a snů. Chtít jet do své vlasti pomáhat odborářům, pošetilost a teď to vůbec nechápu jak mne to mohlo vůbec napadnout.”

”Následující den ráno jsme odletěli. Bylo to trochu divné, protože stávky měli ještě probíhat. Až v Rakouském městě Vídeň, když jsem se ptal otce jestli se v Čechách mluví Německy jsem se dozvěděl že jsme přistáli v Rakousku. Po krátké zastávce u otcova přítele, otec zapůjčil auto a netrvalo dlouho než jsme dojeli do Mikulova.”

"Mikulov podobně jako další města, kde Piaristé sídlili, byl pod nějakou skalou. V případě Mikulova to byl Svatý Kopeček. Nedivil bych se, kdyby v Cape Town byla škola vedená Piaristy. Krajina byla otevřená, lehce zvlněná a pokrytá vinicemi. V dálce se tyčily kovové věže, továrny Saeder-Krupp. Dva světy vedle sebe.”

"Ubytovali jsme se v Piaristickém klášteře. Zde na nás již čekal Otec John. Otec mne poslal si hrát s místními dětmi, ale já jsem tvrdošíně chtěl být u toho, když budou řešit problémy, problémy mé vlasti. Jak já musel být prostoduchý. Otec mne ujišťoval že mne to nebude bavit a ani zajímat a měl pravdu. Otec nepřijel řešit důchody a ani stávku, celou dobu se bavili o vínu a výrobních postupech vína. O pravidlech a řeholi a pečetích. To co přijel řešit byla výroba vína. Saeder-Krupp vlastnil některé vinné tratě a měl smlouvu s židovskou obcí, která se o tratě starala a pěstovala víno. Saeder-Krupp tlačil na výrobní postupy a chtěl je zefektivnit technikou, která ale pro kašrut víno byly nepřijatelné. Atmosféra byla napjatá, židé měli starou smlouvu, která jim zajišťovala možnost pěstovat a zpracovávat víno tradičním způsobem, Saeder-Krupp nebyl spokojený s zastaralou smlouvou, která omezovala jeho možnosti.”

Quote from: ooc
Chtěl jsem napsat celý Mikulov najednou, ale nějak se to protahuje. Promyšlený je už dopředu a to co jsem si potřeboval rozmotat rozmotané už mám, tak doufám že zbytek 2. části z 4 částí bude následovat brzo.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <10-25-11/0116:11>
To je úžasné. Tvůj otec nejspíš brutálně zabil tvou matku, když začala jevit známky goblinizace, a ty jej tak obdivuješ. Lidská mysl je podivuhodná, tak složitá, a přitom tak naivní a zranitelná, vytvářející si tisíce lží, jen aby se udržela pohromadě...jsem zvědavá jak bude ten příběh pokračovat. Víno může jen těžko vysvětlit jak ses ocitl tady, Mahadéví udělá rukou neurčité gesto zahrnující snad celou Jižní Afriku a větší část Indického oceánu,  s duší tak rozbitou a plnou utrpení, s krví na rukách...ale vsadila bych se, že v tom všem zhraje obrovskou roli Tvůj otec, nemám pravdu?
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Sichr on <11-01-11/1030:52>
dame incku
Máš Restricted alert vyhlášenej v uzlu proti intruderovi, IC jde automaticky do akce:
Iniciativa:
IC http://invisiblecastle.com/roller/view/3247129/ IC 15
Thor http://invisiblecastle.com/roller/view/3247128/ Thor: 11

 INIx2(10)+1 (11d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247134/) init 13.
 (hodnoceni ic 6 blackhammer 5 )=11(hits5)=3
http://invisiblecastle.com/roller/view/3247136/

neco asitrosku zaskobrtlo v metrixu a ic jse uplne nepodarilo co melo :)

INI+1(6)+WILL(6) (12d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247138/)

Vetřelec očividně překvapený pomalý útok IC odrazil jen s maximálním vypětím sil
Vzápětí jeho ikonu obklopila hustá síť datových vláken:

Tak ja v očekávání toho jak se vše sběhlo neuvěřitelně rychle ohromeně zírám ze největší lama tu budu já a začínám mít strach z toho co se blíží, každý tranzistorek v mém tele se chvěje strachy.

 Compiling(6)+Resonance(6) (12d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247139/)
 Sprite(6) (6d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247140/)
 Fading: Will(6)+Resonance(6)/DV4 (12d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247141/)
+3S=5S=-1 mod

http://invisiblecastle.com/roller/view/3247142/Cybercombat(3)+Blackhammer(5) 11hits(5)=4
 RESP(6)+WILL(6) (12d6.hits(5)=8) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247146/)

 Fault sprite INIT: Resonance(6)x3 (18d6.hits(5)=6) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247149/)

2.IP:
Sprite 24/IC 15/ Opooponent 13/ Thor 11
Sprite:
 Cybercombat(6)+Blackout(6) (12d6.hits(5)=6) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247151/)
:O

T: Já půjdu do FullVR protože jakmile mě napadne ware jsem v prdeli
 14d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247162/)

T: A jdu do něj  :D pak někdy, teď obrana
4 cisty+6 Utocnej program = 10S ;)

Willpower(3)+biof(3) 6d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247165/)
;( to neni dobry
7S
-2 postih Thorovi

IC jde do něj 11d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247167/) a pořád mu to nejde
Opoponent: RESP(6)+Will(6) (12d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247168/)
Hacking(6)+Exploit(6) (12d6.hits(5)=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247169/)
Snaží se ti Crashnout Biofeedback filter

GM: Svaci si te pekne teda

T: System+Firewall 12d6.hits(5)=6 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247170/)

GM: No kdyztak muzes byt klidny, IC bude bojovat dal i kdyz uz budes v panu ;)
Dokud ti nevypne commlink, nebo neshodí uzel.

T: Dum spiro, spero
combat(3)+blackhammer(5)+2-2 8d6.hits(5)=1 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247173/)
Útok brutální ale matrix mě nemá rád hází my pulsy pod nohy ;(

OOp:  RESP(6)+FIREWALL(6) (12d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247175/)
GM: Ale jenom hodne tesne :D
T: :D to je v riti

3.IP:
Sprite:
S: Cybercombat(6)+Blackout(6) (12d6.hits(5)=1) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247178/)
T: 12d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247179/)
IC: 12d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247181/)
OOP: RESP(6)+FW(6) (12d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247183/)
au
7P
Will(6)+Char(6) (12d6.hits(5)=6) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247184/)
Trollolo
1P

GM: OOPje chycenej a nemuze se ohlasit bez dumpshocku

OOp: Cybercombat(6)+Attack(6)-DMG(1) (11d6.hits(5)=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247185/)
Útočí na ikonu IC, snaží se ho rozbít aby mohl eventuelně utýct
12d6.hits(5)=5 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247186/)
GM kua
T: ja uz jen tukam 6d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247187/)
OOp: RESP(6)+Firewall(6)-DMG(1)-Předchozí obrana(1) (10d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247188/)

Iniciativa:
Fault sprite:
 RES(6)x3 (18d6.hits(5)=7) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247190/)
OpoOponent:
 INTx2+1(11)-DMG(1) (10d6.hits(5)=4) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247193/)
Thor 6d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247194/)
IC 12d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247195/)

Sprite: 25/ IC 14 / Op 14 / Thor 8
T: (sweat)
 CC(6)+BO(6) (12d6.hits(5)=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247196/)
T: Na mě?
GM: jj
[T: 12d6.hits(5)=4 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247197/) ja se bojim
8S
6d6.hits(5)=2 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247199/)
T: to nezní dobře
GM: sweet dreams
T: :P

GM: Odteď jede jenom IC, ty jsi v bezvědomí
Valil tě Blackoutem, aby si neponičil případný drahý ware :)
T: ............... tak sprosté byt nemužu
GM: :)
A teď...IC...má vyšší reakci

T: Ma ic edge?
GM: nee, ale spriti maj ;) a technomanceri
T:  To jsem nechtěl vědět ale teď dostaneš na prdel
T: 12d6.hits(5)=4 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247202/)
OOP: RE(6)+FW(6)-WND(1) (11d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247205/)
hmm
7P
 WILL(6)+Char(6) (12d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247209/)
+5P au

T: Potím se mocně

OOP: 6P / 5S

T: Tak ale už ten sprit by mohl jit papa

OOP: CC(6)+Attack(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247211/)
OPO proti IC

T: au au au au au
12d6.hits(5)=1 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247213/)
8
IC: 12d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247215/)
-5/11

Sprite na svoji incku rozbíhá Attack (komplexní akce running program)

T: :O Takže můze mu IC nějak ublížit, zabránit tomu?
GM: : nee
Sejmout technomancera je jediná cesta
BlackHammer nejde použít na sprity, IC a agenty (proto nahrává attack) pak se uvidí, co sprite udělá ;)
Jestli to zvládneš...jinak
Chopshop ;)

tak IC se do něj zakousne jak hladovej vlk
IC: 12d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247220/)
tak prej ne
GM: počítej -1 DMG modifikátor
sorry
np
poslední je 2jka to nic nemění

GM: RE(6)+WILL(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247216/)
GM: Vedle ;)
T: JJ je to zmetek odolne
GM: Hladovej vlk zustane hladovej

GM: Ale hajzlik se napapká:
T:  (rofl)to nedovolim

OOP CC(6)+ATT(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247222/)
T: tak ukecals
IC: 11d6.hits(5)=3 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247223/)
GM: Nemáš korovku ;)
T: mám.
GM: au
IC si musi hodit rezistenci na poskozeni
Jde na ni 8
12d6.hits(5)=5 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247233/)
IC je na -8/11

T: Hajzl jeden

GM 3IP. OOP jde do full defense
Sprite začíná Hackovat tvůj uzel pro admin práva aby mohl vyřadit korovou bombu ;)
S: RES(6)+Exploit(6) (12d6.hits(5)=6) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247228/)
Uzel si haze System + Firewall a sprite potřebuje thresshold 12 pro admin účet

GM: a ty si hod nejdriv na ten hacking pokus? Tj. Systém + Firewall + 4 protože tě hackuje AcessID o kterým víš že tam nepatří

T: je to luzr url=http://invisiblecastle.com/roller/view/3247242/]16d6.hits(5)=3[/url]
GM: thresshold je 6 pro tebe. potrebujes ho dosahnou driv nez on tech 12ti

Summary:
Opoponent: -6P/ -3S, Sprite je v klidu, IC -8/11
hacking:
Sprite 6/12
Firewall: 3/6
IC jede

T: HURA 16d6.hits(5)=6 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247246/)
GM: moc se neraduj ;)
T: tak malinko hua
OOP: RESP(6)+FW(6)+Hacking(6)-DMG(3) (15d6.hits(5)=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247248/)
full defense je swinstwo
nicmene:
7P
Will(6)+Chr(6)-DMG(3) (9d6.hits(5)=3) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247251/)
OOP schytal: 4P
T: jo tak uz jsem jse lek ty jo
suma:
OOp: -10P/ -3S
OOp má tělo: 3 tzn. čtverců: 10

Kdybys byl při vědomí, viděl bys, jak v hledišti, pořádnej kus od arény, najednou par lidi vyděšeně vykřiklo a uskakují. Na sedátku sedí malej gnóm, kterej vypadá, že mu v hlavě bouchla fukušima. Mladá slečna si utírá z tváře kapky krve, který mu vystříkly z uší, krvavý slzy a tak.

Sprite:
RES(6)+Hacking(6) (12d6.hits(5)=2) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247254/)
T: Firewall
16d6.hits(5)=6 (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247261/)
T: a dobre mu tak :D

Sprite se taky snažil...můžeš si vybrat jestli chtěl
a) dokončit úkol a deaktivovat korovou bombu nebo
b) pomstit gnóma a odpálit korovou bombu. Vzhledem k běžícímu IC uzel vyhlásí další alert s náhodnou odezvou:
 Náhodná odezva alertu: (1d6=5) (http://invisiblecastle.com/roller/view/3247264/)
T: hups
Random alert response:
1d6 roll response
1 Launch IC loaded with Track
2 Launch IC loaded with Attack
3 Launch IC loaded with Blackout or Black Hammer
4 Scramble Spider
5 Terminate Connection
6 Reboot Systém

Sprite se vrátil někam do hajzlu protože ho uzel vykopnul ;)
T: Já žiju?

GM:
 TY
Se probereš na stole o nějakejch 10 minut později
Ddo očí ti sviti malá baterečka a slyšíš rozplizlý hlasy
Máš jeden čtverec(jsi při vědomí):
T: Zasraná bolest hlavy co to bylo které hajzl to zas byl třepe se mi svět

GM: Okamžitě zabere OPO, takže vidíš za baterkou mladou kočenu, která se na tebe kouká s profesionálním zájmem
Jak vidí ze vnímáš, plácne ti na krk ooobrovksej patch, kterej z toho všeho udělá jenom takovej podivnej sen :)
Pomůže ti posadit se...okolo vidíš dalších pár kořenů co na tebe civí, vypadaj jako místní, a zvenku slyšíš staaaašnej rachot...ale straaaašnej

Doktorka pokyne pár orkům u dveří a ti přiskočí a popadnou tě pod rameny. Jelikoz jsi z toho celej zblblej a navíc sjetej ať už tě naprala čímkoli, neublížíš jim, jenom břity poslechnou nějakej podvědoměj povel a vyjedou z pouzder, ostruha na pravé ruce udělá díru do toho plechovýho stolu cos na něm doteď ležel
Pomůžou ti vstát a vedou tě někam tunelem do zářivejch světel a STAAARAAAšlivýho kraválu...
Vynoříte se do arény. tělo obropice leží, kde spadlo, nad ním je na traverzách pověšenej gnóm. zapoměli vypnout elektriku, takže už je docela propečenej
Pomalu si rozpomínáš cože..kdeže...a když k tobě borec s mikrákem, co burcuje davy, kopne uťatou gorilí palici, už jsi doma
Odstrčíš oba orky narazíš lebku na ostruhu a podáš si ji nahoru (nejseš si jistej, jestli bys ustál zohnutí...a navíc to vypadá, že se před nikým neskláníš :) )
Zvedneš ji na hlavu a s triumfálním řevem obcházíš okolo arény.

T: :D to je uplne presný vyjádření pak tu hlavu hodím do davu

GM: Obecenstvo šílí, traverzy netraverzy, a do písku arény lítají bankovky, kusy zlata, diamanty.
T: ;)
a děkuju všem svatejm, že žiju

GM: S bravurou fotbalového brankáře prohodíš hlavu mřížema, kolem místa dopadu trofeje okamžitě propuká krvavá bitka

Říkám si ze takový blbý nápady mět, kam na to chodím
a zeptám se sportovně na soupeře

Týpek s mikrofonem: Je poznat, že královna si vždycky bere jen to nejlepší!!!
T: Tak sráče neberem.

Velka chláma a skandování tvýho jména i Juanity

„Co se soupeře týče, nevím, toho skrčka jsem si nikdy nevšiml. Měli jsme za to, že ta opice bojuje sama za sebe, že zdrhla z nějakejch experimentálních laboratoří"

Ještě chvilku hecuješ dav, pak přes tebe přehodí zdobenej plášť a z gorilího těla sundají velkej trofejní pás
Když ti ho předává, povídá majitel...hm...aspoň ho nebudem muset moc zkracovat.
Pak už se tě ujme ta mladá doktorka a odvádí tě zpátky do boxů
Tam tě položí na odpočívadlo...tentokrát už žádnej plech...a když z ní sklouzne ten bílej plášť slyšíš ji říkat...Nejen královny chtějí to nejlepší...
Čertví co za koktejl ti namíchala na bolení hlavy, ale na tělesné funkce to nemá vůůůbec žádnej vliv
jenom se to prostě nechce odejít...zatím.
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: salwinion on <11-11-11/2214:58>
Chvíli Jerry zaraženě ani nedýchá. “NE, to není pravda!” už dlouho nic v něm nevzbudilo takový výbuch vzteku. “Tak to vůbec není!” hlasité vydechnutí, upuštění páry. “Otec by nikdy, NIKDY, …”. Výdech, nádech, výdech “omlouvám se, nechtěl jsem zvýšit hlas, nemyslela jsi to tak.”

Delší dobu se nic neděje, Jerry je ponořen do sebe. Mahádeví ho trpělivě pozoruje.

Jerry začne pomalu s obtížemi “Otec John a události v Mikulově mne nasměrovali na to kým jsem dnes.” a pozvolna zrychluje na normální tempo mluvi. “Saeder-Krupp poslal svého právníka aby pracoval na případu přímo na místě. Krom právníka, poslali i žoldáky, kteří jej měli napadnout tak, aby to vypadalo jako od místních. Saeder-Krupp chtěl mít důvod poslat víc svých bezpečnostních složek na místo. Stalo se jak rabín chtěl, žoldáci napadli právníka, ale díky otci a Otci Johnovy neměli možnost dokončit svoji práci. Právníka dopravili do klášteřa našeho řádu. Otec John, který se zasvětil jak bohu, tak medicíně udělal co uměl aby dal právníka dohromady. V té době sem nesnes pohled na krev, připomínalo mi to ...”  “... když byl právník zdráv, prohrál spor o smlouvu a to ještě tak špatně, že místní obci nebyla půda jen propujčena, ale stala se jejich vlastnictvím. Po té právník chtěl si se mnou promluvit, poděkoval a já pochopil, že smyslem života může být lidem pomáhat od bolesti a nemocí. To mne nasměrovalo k medicíně.”

Jerry sklopí hlavu, pokrči obočí, zatne pěst, mráz po zádech “Vina za smrt moji matky mi dala povinnost touto cestou jít. Kdyby tehdy nemusel Otec John mne hlídat, nemuselo se to stát.”
Title: Re: [IC] Cape Town
Post by: Ivo on <06-19-12/1506:29>
Místo pobytu: Letovisko The Mountain , Orange country Los Angeles.
To byly ale pekelný 4 dny. Ještě sem teď zmrzlej, bolí mě celej ork a furt se mi chce chrápat z toho časovýho posunu. Mám pár novejch otvorů v těle a pěkně hnusnou jizvu přes cely záda.
Začalo to nevině, jako obyčejná pohodová prácička, takový rychlý, snadno vydělaný prachy.

Ráno probuzení v náručí sladké Loty. Bliká mi příchozí zpráva. Prej "Vstávej máme práci".

O 24hod. později sedím v letadle přistávajícím v Seatlu. Parta vyráží na domluvenou zchůzku. Rychlá pohodová sledovačka s příplatkem za menší zimu, Max pár hodin - pfff. Zmatenej nákup teplejch spodků a už zase do letadla. Cílová stanice Chicago.

Sněží, fouká jak sfiňa, zima jak cyp. Ubytování v pohodovým hotelu na okraji města (žádný krysy, na záchodě noviny - luxus, jen ten vrchní je nějakej divnej.) . Rychlej průzkum okolí. První pátračka. Výsledek  - nic. "Poptejte se hlouběji ve městě" - na přezdržku. Nasedáme na pronajatý sněžný skůtry. Je mi záhadou kde sehnaly jeden pro Thora - rolba. Všude plno toho bílího svinstva. Mrzne mi xicht sem unavenej a ještě k tomu se doktůrek vyseká a utopí svoje vozítko v řece. Tomu taky něco svěřit do rukou. Cosi je nedaleko. Akce! .......