Shadowrun Play > Play-by-Post Non-English

[IC] Cape Town

<< < (3/42) > >>

Sheala:
Jsem ve svy kajute a spim. Najednou me do oci prasti skvirou prosvitajici africke slunce, takovy probuzeni bych nikomu neprala.
Rozcuchana  se vyhrabu z kajuty, v jedny ruce hreben, v druhe opalovaci krem. Scheisse. Doufam ze sem neprosvihla nejakej vecirek. Kam presne se jede?
(co si vzit za obleceni? Bude tam k dostani deepweed, stara laska nerezavi) Neco nakoupit by taky neskodilo.

Dejff:

To už jsi se ode mě odstěhovala? škoda, zrovna jsem si žačínal zvykat, že mi někdo občas vyvětrá a vysype popelníky  :)

" Chcete ve městě řešit nějakou místní bokovku, nebo jdem jenom na pivo, nasát místní klima?"   

Ivo:
Axis: Mno doktor mi slíbil, že mi helfne s výběrem nemocnice kvůli Attention Coprocessor, ať neskončím v podobné jako na Madagaskaru a poté chce něco někde řešit a pak zapadnem do první pořádné hospy a uděláme chlastačku. Takže pokud něco máš něco mezi tím, třeba sehnat roční zásobu cigár, tak to spojíme. Sonia: Šmarjá ženská, prostě se vohákni a zapadnem někam hned co vyřešíme pár maličkostí. Team: Může se někdo postarat o mapu nebo navigaci? Nerad bych pak vožralej bloudil po městě.
MMJ: O víkendu jsem taky v tahu. Další post až v neděli.

salwinion:

--- Quote from: OOC --- jedu na výkend pryč, ale jestli bude signál budu ragovat. Teď jsem v práci post odšlu commlinkem z vlaku.
--- End quote ---

Sheala:
Ivo: V cajku, sem pripravena vyrazit

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version