NEWS

[OOC]Cape Town

  • 279 Replies
  • 79470 Views

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #15 on: <06-14-11/1825:19> »
grrrr :)
zitra v nemecku

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #16 on: <06-16-11/1452:02> »
Mloku věci máš doma v garáži :D
Characters: [CZ]Skark

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #17 on: <06-16-11/1454:56> »
dokonale. sorry za lag ale jsem v deutschlandu a vcera jsme dojeli v11 vecer po 6 hodinach neplanovane pauzy ve fronte na dalnici
dneska jsem kaput, tak zitra po navratu domu posunu vpred...nebo jestli se vzbudim trochu tak dnes/zitra v noci cus

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #18 on: <06-19-11/1111:18> »
Mloku PLS začni fungovat!!
Characters: [CZ]Skark

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #19 on: <06-19-11/1117:58> »
Hele ja funguju perfektne...jen nemam kapacitu byt na trech mistech zaraz  >:( Od ctvrtka vecera jsem ted poprve zapnul pocitac u bratra v pokoji. Navrchu mam vymalovano a mel bych ten bordel zacit uklizet misto datleni do PC...atd. Takze az postnu, bude postnuty. Driv ne a nicim to neuspechame. sorry.

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #20 on: <06-19-11/1206:39> »
ok ok , jet no čekání je k zblázněníííí   :o ueeeeehaaaa  :o
Characters: [CZ]Skark

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #21 on: <06-19-11/1509:58> »
I když mlok nemá tolik času, kolik by si přál, můžeme mi něco dělat. Dá se vymýšlet plán B, dá se domyslet a domluvit se na detailech plánu A. Pak je tu věc, co se bude dělat po vyřízení této věci. Jestli vzít nějaký další kšeft, atd ....
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #22 on: <06-19-11/1651:10> »
Salwinion : O tom sem tak trošku přemýšlel a Mlok mi (snad) tak trošku nahrál. Sice bych k tomu plánu potřeboval Miagiho jako vůdce gangu, ale budu to asi muset zvládnout  bez něj. De o to pokusit se navázat kontakty tady v Kapským městě, začít využívat základny na Madagaskaru (máme přece pod palcem celý město a přistávací dráhu) a vydělávat pořádný prachy. Můžem buď vyrábět drogy, se stát novým černým trhem, dokem pro opravu lodí, nebo prodávat třeba léky. Můžem do toho zapojit i trpaslíky výměnou za pomoc při opravě podzemního města. To už je jedno. Každopádně je kolem toho spousta práce, peněz a mrtvol a budem muset brát nejspíš i bokovky :D
Mlok: chcu se zeptat. Můžu použít Knowledge Skill: Gang ID  i tady v Cape Townu na ty týpky u auta?? Nebo to platí jen na Madagaskaru??
« Last Edit: <06-19-11/1707:20> by Ivo »
Characters: [CZ]Skark

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #23 on: <06-19-11/1720:11> »
vynikající knowledge presne pro tuhle prilezitost :)

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #24 on: <06-20-11/0439:58> »
Sorry, jak se nám to trošku protáhlo, zapoměl jsem že tam ta výzva byla.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #25 on: <06-20-11/0442:11> »
Sorry, jak se nám to trošku protáhlo, zapoměl jsem že tam ta výzva byla.
Ah. Ono to bylo v tom posledním postu. Sám jsem mimo  ;D. To dopadne.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #26 on: <06-20-11/0538:21> »
IVO ver ze plan oc tu nastinils tak stim giagi souhlasi uz planujem neco takoviho dlouho  ;D a pokud ti jde o prachy tak ty budou a asi solidni jen co potkame mou chlebodarkini ;D.a do drog jdu tes ale hlavne jsme teli pasovat zbrane a techniku od trpasliku do civilizace protoze ju nevistopujes zadny cisla zadny zaznamy o kde vznikla  ;) takze pujdem do toho 8)

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #27 on: <06-20-11/1516:54> »
Takže na to všechno budem potřebovat: 1. Sehnat několik kontaktů - odběratele drog, zbraní a jiného  - dodavatele potřebných věcí, lidí a technologií. 2. nabídnout trpaslíkům spolupráci při opravě a rozvoji Dwarf Townu - samozřejmě podle jejich pravidel - a domluvit obchody s technologií mezi námi animi.
3. Dát do kupy naše město Taolagnar na Madagaskaru tzn: opravit doky pro příjezd lodí (včetně pirátských) a dodat do nich vybavení na opravy a udržbu. Vyčistit několik bloků kolem doků od havěti a nežádoucího magckého pozadí. Sestavit pevné velení a hierarchii. Zajistit dodržování našich pravidel - vyzbrojení a proškolení členů gangu a zajistit místo magicky a technologicky. Dát do kopy přistávací dráhu +  zprovoznit řídící věž. Vytvořit cestu mezi Taolagnarem a Dwarf Townem. Otevřít nemocnici pro plastické operace a instalace wearu a několik ubytoven hospod a jiné zábavní prvky. Pořádně zesílit obranu města proti možným vetřelcům. Dále rozšiřovat město a jeho vliv na okolí 4. Udržet město stůj co stůj v našich rukou.
Lidi co potřebujem: Inženýra co nám naplánuje opravy a rozvoj, technomancery, šamany nebo mágy, pracovní sílu - jak pro Dwarf Town tak i pro nás, šikovnýho účetního co se vyzná.
Přidejte další na co si vzpomenete.
Characters: [CZ]Skark

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #28 on: <06-20-11/1519:52> »
hmmm to zni jako strategickej plan. Ke konkretnim polozkam budu schopen dodat konkretni ceny, at mate prehled kolik runu to bude trvat :)

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #29 on: <06-20-11/1523:37> »
no to je tak na několik let :D
Characters: [CZ]Skark