NEWS

[IC] Cape Town

  • 208 Replies
  • 67042 Views

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #195 on: <09-04-11/0954:49> »
@Jeremiah&Sonia: Mahadevi plynule přejde k normalni konverzaci a jakekoliv stopy napětí se ani nestihly projevit. Když si pomaloučku sedá, dá si pozor aby měl Jeremiah dobrý výhled na dokonalůou křivku jejího ňadra, jen lehce skrytého lehoučkou látkou. Opálená kůže a rýsující se bradavka jej donutí polknout žhavou slinu, a když se přinutí zvednout zrak a podívat se jí do očí, smyslný pohled zpod přivřených víček vyvolá náhlou potřebu sednout si a dát nohu přes nohu. Najáda, vše pozorujíce s opatrným odstupem, se poťouhle usměje a nachvíli jakoby byl ve vzduchu slyšet zvuk a cítit vůně chladných dešťových kapek dopadajících na rozpálený asfalt. Než aby to Jerrymu pomohlo, spíš je mu jasné, že mu není pomoci. Sonia hru sleduje se špatně skrývaným podrážděním, nicméně scéna skýtá jen standardní vzorec samčího chování, v přírodě tak obvyklého, že se až musí pousmát.
Takových míst je celá velká spousta. Nečekala bych, že někdo jako ty se bude pohybovat právě v takovém prostředí. Leda byses potřeboval schovat...co tě pronásleduje, drahý?
Mahadévin hlas ztratil na ostří, přešel do podmanivého tónu vyzývajícímu k tomu, aby se jí člověk otevřel, povolil stavidla utajiovaných vzpomínek a bolestí a svěřil se se svým trápením.
Vždyť víš, že sdílená bolest je poloviční. Třeba se ti uleví a budeš mít víc klidu popřemýšet o tom, co je potřeba udělat. Všechen ten stres, strach, bolest...člověk se motá v kruhu a těžko hledá cestu ven.

@Sonia: Pocit, že ti trochu ujíždí vlak se začíná prohlubovat a akorát začínáš hledat způsob, jak byses do konverzace zapojila, když si všimneš jak ti najáda ukazuje pohledem směrem k Baru...koneckonců, stále jsi s ní propojena, proto není problém vnímat její úhel pohledu...Jerry kráčí po ostří břitvy, ale v tomhle mu není pomoci...a barman právě nalil skleničku něčeho z archivu a postavil ji před prázné místo u baru s gestem internacionálně vyložitelným jako pozvání...

@Skark: hmmmmmmmmmmuuuuuaaaahhhhhhmmmmhhhmmmmmmmslurpAaaaaahhhAaaaaHHHH  :-*

@Axis:
Mr. Sandwise se na tebe podívá zkoumavým pohledem. Mluvím o Juanu Atzapoalcovi, ne o nějakém místě...i když masakr to asi byl taky. Byl zavražděn při podpisu mírové smlouvy v Yucatánské válce...ovšem okolnosti jeho smrti naznačují že ne vše je takové, jak vypadá, a i když to Azies asi nepřiznají, vypadá to, že Milý Juan Atzapoalco, nebo přinejmenší zjeden z lidí, s nimiž byl vo kontaktu, využil celou tuhle rošádu k otevření brány někam do horoucích pekel. Zastavil jej až BigD, za cenu své fyzické existence...aspoň tak se o tom povídá ve stínech. Překvapuje mne že muž vašeho potenciálu není o podobných věcech lépe informován...co Vás vůbec přivádi do Cape?

@Thor:
Smrad krve, vyvržených vnitřností, potu, mokré srsti, spáleného masa, adrenalinu, strachu, extáze z vítězství, zoufalství z očekávání posledního úderu...domov.
Projdeš kolem několika menších zápasišť, kde vidíš psy, kohouty...v téhle kultuře jsi vyrůstal, dokážeš ocenit techniku a trénink, když sleduješ, jak jeden z nich, jednooký, zjizvený vetereán kohoutích zápasů právě uštědřil smrtící  úder ozbrojeným spárem ničemu menšímu ne kokatrici.
Postupně odkládáš kabát a výzbroj, s neochvějnou jistotou, že pokud se stane všechno správně, ochotné ruce pomáhající ti od tvých věcí ti je stejně ochotně zase vrátí...
Těžká klec z nahrubo svařených ocelových tyčí, místy prohnutá, opálená, snad i se zbytky přiškvařeného masa. Občasné výboje tě ujistí, že minimálně některé z ocelových tyčí jsou pod proudem. Když seskočíš do písku, jsi už do půl těla nahý, osvětlení se odráží na chromu A emblému vypáleném do hrudi...a slyšíš jak za tebou zapadne těžká brána.
S očekáváním sleduješ bránu na druhé straně...dřív než cokoliv jiného, ozve se brutální zvířecí řev, který i rozbouřený dav donutí couvnout. Z ampliónů duní válečné bubny a vřískavý hlas promotéra a atmosféru dokresluje krvelačná odezva davu na každý jeho dotaz:

CHCETE KREV? CHCETE BOJ? CHCETE SMRT? !!! CHCETE VÍTĚZSTVÍ? V HLAVNÍ ARÉNĚ DNES VEČER, VYZYVATEL, PIRÁT VE SLUŽBÁCH KRÁLOVNY, TOR, OBÁVANÝ ZABIJÁK Z FILIPÍN. PROTI NĚMU, VY ZMRDI, PROTI NĚMU VÁŠ MILÁČEK KING KONG!!!!CHCETE BOJ? CHCETE SMRT? TAK TOHO SE DNES VEČER ROZHODNĚ DOČKÁTE. NEBUDEME DÁL ČEKAT. JEDEEEEEM!!!


Hydraulika vystřelí vrata na druhé straně do výšky a ty se díváš, jak se v temnotě rozsvěcují dva rudé body...do arány vstupuje obr z hlubin pralesů někde v pekle. Lidoop, něco kolem čtyř a půl metr na výšku, bez stopy inteligence ve zvířecí mordě, polovina lebky zářící čistý titan, ostruha na pravačce o velikosti dlouhého meče, levačka sršící elektrickými výboji. Je ti jasné, že Cape Town není městem vyhlášeným pro špičkovou biotechnologii jenom tak, ale ve kterým tanku vyrostla tahle svině to bys sand ani nechtěl vědět. třicetimetrová aréna ti najednou přijde malá, a pak se ta obrovská bestie dá do pohybu:

INIT(19) (19d6.hits(5)=8)=27

Vypadá to že preferuje přímočarý boj, skloní hlavů, světlo se zaleskne na dvou inplantovaných titanových rozích, země se zatřese několika rychlými skoky a najednou je u tebe a snaží se tě nabrat brutálním bodyčekem...

Agi(6)+Close Combat(4)+Charge(2) (12d6.hits(5)=0)
(a nevypadá to úplně dobře takhle z první :o )
« Last Edit: <09-04-11/1006:28> by Sichr »

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #196 on: <09-05-11/0535:28> »
@SICHR
pouziji techniku odhozeni v obrane co umim  ;D
http://invisiblecastle.com/roller/view/3176605/ (agiliti 4)+(close combat 7) (11d6.hits.(5)= 2)
odhozeni     http://invisiblecastle.com/roller/view/3176972/  (sila15)+(close combat 7) +(2)(24d6.hits.(5)= 10)
« Last Edit: <09-05-11/1504:58> by TOM »

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #197 on: <09-05-11/0642:16> »
STR(8)+BBZ(4) (12d6.hits(5)=4)

Quote from: ooc
Tor: kriticky uspech

Tor do posledni chvile nehnute ceka, mirne rozkroceny, uvolneny postoj, nepritomny vyraz. King Kong jej uz uz nabira na rohy...no je pravda, ze tohle je ten Tor, ktery kdysi dokazal prehodit pres hlavu letici auto.
Bleskovy uchop, mirny odsun leve nohy vzad, zhoupnuti v kolenou, švih celym trupem kolem osy a navrat do vychozi pozice.
KingKong překoná letem vzduchem nějakých šest sedm metrů. Letěl by dál...ale je tam ta železná mříž(DV6+6=12).
Opičí pohyb, jak se na poslední chvíli snaží zabránit nejhoršimu:
Body(9/12)+Gym(3) (15d6.hits(5)=5)
KingKong(7/13)

Do nárazu, který zatřásl celou konstrukcí, se ozvalo několikerá zachrčení a výkřiky bolesti, jak KingKongova čepel projela mezi mřížemi a zasáhle několik neopatrných diváků, kteří chtěli mít zážitek takříkajíc z první ruky.
Ocelové tyče a svařené kolejnice se vyboulily, vydržely, ne tak několik KingKongových těžkých, titanem vyztužených kostí.
Nejhorší byl ovšem zápach přiškvařeného masa a srsti, které zůstaly na několika ocelových prutech klece...očividně pod proudem (8S(e))
Body(9/12) (12d6.hits(5)=4)

KingKong(6/10S, 7/13P)

Body(9)+Willpower(3) (12d6.hits(5)=7)
Přesto opičákovy svaly odolaly elektrické křeči. Dopadne ztěžka na všecky čtyři, od tlamy mu kape kvavá pěna, dere se mu zuřivý výkřik, když tu náhle se jeho výraz úplně vytratí a z řevu vyjde jen vyhasínající zabublání...

2.IP
Nevypadá to, že by chtěl znova zaútočit...
Jen zírá a pomalu Tora obchází....
« Last Edit: <09-05-11/1603:55> by Sichr »

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #198 on: <09-06-11/0042:20> »
skocim po tom zvireti bodce vileti z rukou a  prudce svihnu k jeho hrudi
http://invisiblecastle.com/roller/view/3177631/ Agi(4)+Close Combat(7)+dosah(1) 12d6.hits(5)=7)
poskozeni na bodce (sila/2+2)+(boj.umeni +1)=11P

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #199 on: <09-06-11/1251:24> »
Response(5)+Melee Defense(4)-Zraneni(-2-2)+Edge(2) (7d6.hitsopen(5,6)=1)

Hmmm. Looks like GLITCH :)

11P+6 čistejch úspěchů = 17P

Body(9/12)+Edge(1) (13d6.hitsopen(5,6)=3)

Opičák se na poslední chvíli přikrčil, jakoby se chtěl pod úderem sehnout.
Tor pohyb zaznamenal, na první pohled ale odhadl, že to opičák nemůže stihnout. Měnit dráhu čepele nemělo cenu, jen trochu víc natáhl ruku...

ostří lidoopa vzalo pěkně čistě, těsně nad klíční kostí. Z obrovského zejícího otvortryská karmínový oblou a barví vše kolem do ruda. Tělo pomalu klesá na kolena, hlava opisuje sestupnou křivku...je po boji...

Při zranení drona obvykle polovina zranění, díky glitchi celá palba:
6S
Willpower(6)+Charisma(6)+Natural Hardening(2) (14d6.hits(5)=4)
KingKong:
Stun: 2/11

3. IP
Firewall zaregistroval naposlední chvíli průlom: Varování. Zaregistrován vetřelec. Aktivujte obranná opatření:

Hacking(5)+Exploit(7) / Thresshold:6 (12d6.hits(5)=4, 12d6.hits(5)=5, 12d6.hits(5)=3, 12d6.hits(5)=7)

Firewall(6)+Analyze(6) (Thresshold=5, po druhé akci nemá cenu řešit) (12d6.hits(5)=1, 12d6.hits(5)=5)

4. IP
Hacking(5)+Spoof(6)+VR(2) -příkaz vyžaduje Admin Account(6) (7d6.hits(5)=2)

Quote from: OOC
Tome, Hážeš si System+Firewall. Snaží se na tebe zaútočit tvou vlastní rukou. Břitem přímo do oka ;)

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #200 on: <09-06-11/1329:16> »
pardon Mr. Sndwisse evidentně si pletu dva různý různý incidenty, ale moje informace poslední dobou nejsou nejčerstvější, byl jsem hodně dlouho na dovolené a už mi pomalu začínala chybět civilizace, to současně odpovídá na vaši otázku co dělám v Cape, vracím se z náročné dovolené. Proto jsem taky vyhledal tuto společnost abych doplnil mezery v informacích a zjistil co se stalo během toho .... co jsem se kochal krásamy probuzeného světa. Mohl by jste mi tochu rozvíst o co šlo?   

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #201 on: <09-07-11/0057:07> »
http://invisiblecastle.com/roller/view/3178724/ (System 6)+(Firewall+6) 12d6 hits.(5)=3   :-\
IC  z hodnocenim 6 jse automaticky spusti pri tom kdyz firewall zahlasi pokus o prunik? ???
« Last Edit: <09-07-11/0536:32> by TOM »

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #202 on: <09-14-11/1740:03> »
Charisma(3) + Defaulting(-1) + Intoxicated(-1) (1d6.hits(5)=1) marná snaha odolat krásce
Je to nebezpečná hra. Je to spirit. Krásná svůdná. Neměl bych. Tak něžná. Ten její dotek, celý se třesu. Ne, nebude nebezpečná, úžasná svůdná bohyně. Spirit; nebezpečí. Aaaaa tak krásná, k čertu s nebezpečím. Ty křivky. Neměl bych; ale prostě nemám jiné možnosti, musím. Ano musím, jiná možnost není. Tak krásná, a stejně nemám jinou možnost, ano.
Celý se třesu, sedím vedle Mahádeví, tisku pevně nohu přes nohu. Konečně se zmůžu ke slovu “Začalo to v africké džungli. Byli jsme …. Ne musím začít ještě dřív. Byl jsem členem … ." Jerry se otřese, když mu mráz přeběhne po zádech " Ne asi budu muset začít úplně od začátku. Je to dlouhý příběh.”
“To nevadí zlato, ráda si ho poslechnu celý.” konečky prstů přejede Jerrymu po tváři.

“Byl jsem ještě malý kluk. Rodiče se dobře oblékli a šli si povyrazit do města. Otec John mne hlídal. Byl jsem už v posteli, když se vrátili. Vstal jsem a běžel je přivítat.” Jerrymu vyhrknou slzy do očí “To bylo naposled, kdy jsem viděl svoji mámu.”

“Svěř se drahý, uleví se ti.”

“Máma nevypadala dobře, byla pobledlá. Táta mne hned poslal spát. Když vešel Otec John do místnosti, celý zbledl, chytl mne za ruku a táh mne od mé mámy.” Jerrymu už stékají slzy po tváři z pod zavřených výček.

Mezitím co Jerry chvíli mlčí “To je mi líto. Už je dobře zlato, vypusť tu bolest z sebe, nedus to v sobě.” Mahádeví hladí Jerryho po vlasech.

“Ani nevím jak dlouho. Byl jsem zavřený v pokoji. Ze zdola se ozývaly máminy bolestivé výkřiky.” Jerry se otřese jak mu mráz zatančí na zádech “Pak přestaly. Otec John, který hlídal abych zůstal v pokoji, otevřel dveře a já mu proklouzl pod rukou, běžel rychle za mámou.” Další slzy a odmlka. “Viděl jsem tátu, potřísněného krví. Otec John mne chytl a zatáhl zpět do pokoje.” Další slzy a další odmlka. “Máma umřela strašlivou nemocí.”

Quote from: OOC
Má to mít ještě další zhruba 4 části, ale nevím kdy to napíšu, už se to dost táhne. Takže alespoň zatím co mám. A co vím, tak Sonia se do toho chce ještě montovat :).
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #203 on: <09-16-11/0744:19> »
Sonia:
uz toho zacinam mit celkem dost, pomyslim si neco ze kdo chce kam, pomozme mu tam, a necham ty dva se otlapkavat a odkracim k baru. V zapeti se usadim na volnou zidli, tam kde ten barman nalil neco prevratne vonaveho a snad i organickeho a posadim se.
"To je pro me?" Spis nez otazka je to konstatovani faktu. Proste, voni to jako vino, a ne nejaky chemky  ci soja. Barman taky nevypada zrovna k zahozeni, ale jasny ze on proste musi.  A mimochodem, je mozny ze ta Mahadevi je tady celkem vitanej host, a nove prichozi ji/possesuje jen vyjimecne a ja jim tu vlastne kazim reputaci. A to si rikam ta hodna. Kazdopadne nebude spatny kdyz otestuju situaci a zaroven se omluvim.
"Mno mam z tyhle situace pocit ze to neni jen tak ze me tady zves, asi mi chces domluvit kvuli Mahadevi, nemusis se bat, jsem s tim tak nejak srovnana".

etiquette na barmana etiquette(2)+charisma (5) (7d6.hits(5)=2)
Vino ovonim a ochutnam, je dobry, neni to zadny ryzlink tak suchy az se z nej prasi, ale nejspis nejaky Grauburgunder. Za tohle po me bude neco chtit...

« Last Edit: <09-22-11/1659:04> by Sheala »

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #204 on: <10-24-11/1848:08> »
“To je mi strašně líto.” Mahádeví obejme Jerryho. Tiskne ho k sobě, hladí ve vlasech. “Už je dobře, už je to dobré.”

@Sheala: Melancholická hudba pozvolna přejde do více neutrálního ambientu. Barman lehce přikývne, nevíš komu, zastaví tě gestem ruky, vytáhne nějaké flašky z pod pultu, dvě lahve, a třetí si podá z baru. Tři lahvé, první bílá s zeleným obsahem, plave v tom směs různých zelených listů. Weed poznáš v té změti hned. Druhá s výrazným oranžovým odstínem. Třetí, z baru, obsahuje zakalený bílý mok. Do skleničky na whisky nalije z weedové láhve, voní to po weed. Na to opatrně nalije oranžovou přez lžičku. Oranžová pomalu sestupuje zelenou a vytváří zajímavou mapu. Navrch nalije tenoučkou vrstvu té bílé. Celé to voní weedem, pomerančem a ořechy. Hosteska to odnese a barman jen co sklidí láhve se ti zase začne věnovat.

“Omlouvám se, zatěžovat tě takovými to věcmi. Promiň že jsem o tom mluvit Mahádeví.” Jerry zvedne hlavu a podívá se Mahádeví do očí.

“Ale zlato, já ti chci pomoct. Netřeba se omlouvat, ráda si to doposlechnu a pomůžu ti s tvým břemenem.” Úsměv a mrknutí oka. Jak ona umí mrknout …. “Můžeš pokračovat brouku. Svěř se, chci být tvou oporou.”

“Opravdu? Určitě se najdou … zajímavější věci, které by ti udělali … radost, namísto poslouchání příběhu člověka, jehož život skončil.” Jerry se kousl do jazyka. K čertu, zatraceně, co to říkám, takhle uteče. “Chtěl jsem říct, člověk který teď žije nový život a minulost je minulostí. Určitě je celá řada věcí, které můžeme dělat a jsou pro nás oba příjemnější.”

“Myslíš …” Mahádeví si olízne konečkem jazyka horní ret. Jerry přikývne aniž by si toho vůbec všiml. Čeho si všiml určitě, tak opět pevně tiskne nohu přes nohu. “Neboj, ale napřed bych si to opravdu ráda poslechla celé brouku.”

Jerry se nadechne, u oka se mu začne dělat další slza “často se mi po mámě stýskalo. Otec si se mnou hodně hrál. On a hodně dětí mi pomáhali na chvilku na mámu zapomenout. Možná tomu chtěla Boží Prozřetelnost že otec byl z řádu Piaristů. Řád, který se zaměřuje na výchovu dětí a šíření zbožnosti. Téměř všude kde jsme byli, byla spousta dětí s kterými jsem si mohl hrát. Ale i přes to vše, hrůza která se stala, se stále vrací.” Jerry se otřese a po kratší odmlce pokračuje “Byli jsme v Peralta de la Sal, Španělsko, když otec dostal od Otce Johna spěšnou depeši. Zpráva naléhala na otce aby přijel pomoci. Otec jen málo kdy někam odjel beze mne. Ale na tuto cestu mne nechtěl vzít sebou. To bylo poprvé, kdy se mi ho podařilo obměkčit a vzal mne sebou, i když on sám nechtěl. Otec chtěl jet okamžitě, bohužel v České Republice zrovna panovala dopravní stávka. Čeští odboráři protestovali proti odchodu do důchodu až v 75 letech. Otec tak získal den, kdy se mne pokusil přemluvit abych zůstal v Peralta de la Sal. Ale já jsem chtěl domů, do své vlasti. Lidé tam chtěli pomoct a otec tam letěl. Narodil jsem se v Česku. Má máma umřela v Česku.” Jerry se zase otřese “Otec nemá Česko rád.”

“Dětský nesmysl a praštěnost. Šílené plány plné výmyslů a snů. Chtít jet do své vlasti pomáhat odborářům, pošetilost a teď to vůbec nechápu jak mne to mohlo vůbec napadnout.”

”Následující den ráno jsme odletěli. Bylo to trochu divné, protože stávky měli ještě probíhat. Až v Rakouském městě Vídeň, když jsem se ptal otce jestli se v Čechách mluví Německy jsem se dozvěděl že jsme přistáli v Rakousku. Po krátké zastávce u otcova přítele, otec zapůjčil auto a netrvalo dlouho než jsme dojeli do Mikulova.”

"Mikulov podobně jako další města, kde Piaristé sídlili, byl pod nějakou skalou. V případě Mikulova to byl Svatý Kopeček. Nedivil bych se, kdyby v Cape Town byla škola vedená Piaristy. Krajina byla otevřená, lehce zvlněná a pokrytá vinicemi. V dálce se tyčily kovové věže, továrny Saeder-Krupp. Dva světy vedle sebe.”

"Ubytovali jsme se v Piaristickém klášteře. Zde na nás již čekal Otec John. Otec mne poslal si hrát s místními dětmi, ale já jsem tvrdošíně chtěl být u toho, když budou řešit problémy, problémy mé vlasti. Jak já musel být prostoduchý. Otec mne ujišťoval že mne to nebude bavit a ani zajímat a měl pravdu. Otec nepřijel řešit důchody a ani stávku, celou dobu se bavili o vínu a výrobních postupech vína. O pravidlech a řeholi a pečetích. To co přijel řešit byla výroba vína. Saeder-Krupp vlastnil některé vinné tratě a měl smlouvu s židovskou obcí, která se o tratě starala a pěstovala víno. Saeder-Krupp tlačil na výrobní postupy a chtěl je zefektivnit technikou, která ale pro kašrut víno byly nepřijatelné. Atmosféra byla napjatá, židé měli starou smlouvu, která jim zajišťovala možnost pěstovat a zpracovávat víno tradičním způsobem, Saeder-Krupp nebyl spokojený s zastaralou smlouvou, která omezovala jeho možnosti.”


Quote from: ooc
Chtěl jsem napsat celý Mikulov najednou, ale nějak se to protahuje. Promyšlený je už dopředu a to co jsem si potřeboval rozmotat rozmotané už mám, tak doufám že zbytek 2. části z 4 částí bude následovat brzo.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #205 on: <10-25-11/0116:11> »
To je úžasné. Tvůj otec nejspíš brutálně zabil tvou matku, když začala jevit známky goblinizace, a ty jej tak obdivuješ. Lidská mysl je podivuhodná, tak složitá, a přitom tak naivní a zranitelná, vytvářející si tisíce lží, jen aby se udržela pohromadě...jsem zvědavá jak bude ten příběh pokračovat. Víno může jen těžko vysvětlit jak ses ocitl tady, Mahadéví udělá rukou neurčité gesto zahrnující snad celou Jižní Afriku a větší část Indického oceánu, s duší tak rozbitou a plnou utrpení, s krví na rukách...ale vsadila bych se, že v tom všem zhraje obrovskou roli Tvůj otec, nemám pravdu?

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #206 on: <11-01-11/1030:52> »
dame incku
Máš Restricted alert vyhlášenej v uzlu proti intruderovi, IC jde automaticky do akce:
Iniciativa:
IC http://invisiblecastle.com/roller/view/3247129/ IC 15
Thor http://invisiblecastle.com/roller/view/3247128/ Thor: 11

 INIx2(10)+1 (11d6.hits(5)=2) init 13.
 (hodnoceni ic 6 blackhammer 5 )=11(hits5)=3
http://invisiblecastle.com/roller/view/3247136/

neco asitrosku zaskobrtlo v metrixu a ic jse uplne nepodarilo co melo :)

INI+1(6)+WILL(6) (12d6.hits(5)=3)

Vetřelec očividně překvapený pomalý útok IC odrazil jen s maximálním vypětím sil
Vzápětí jeho ikonu obklopila hustá síť datových vláken:

Tak ja v očekávání toho jak se vše sběhlo neuvěřitelně rychle ohromeně zírám ze největší lama tu budu já a začínám mít strach z toho co se blíží, každý tranzistorek v mém tele se chvěje strachy.

 Compiling(6)+Resonance(6) (12d6.hits(5)=4)
 Sprite(6) (6d6.hits(5)=1)
 Fading: Will(6)+Resonance(6)/DV4 (12d6.hits(5)=1)
+3S=5S=-1 mod

http://invisiblecastle.com/roller/view/3247142/Cybercombat(3)+Blackhammer(5) 11hits(5)=4
 RESP(6)+WILL(6) (12d6.hits(5)=8)

 Fault sprite INIT: Resonance(6)x3 (18d6.hits(5)=6)

2.IP:
Sprite 24/IC 15/ Opooponent 13/ Thor 11
Sprite:
 Cybercombat(6)+Blackout(6) (12d6.hits(5)=6)
:O

T: Já půjdu do FullVR protože jakmile mě napadne ware jsem v prdeli
 14d6.hits(5)=2

T: A jdu do něj  :D pak někdy, teď obrana
4 cisty+6 Utocnej program = 10S ;)

Willpower(3)+biof(3) 6d6.hits(5)=3
;( to neni dobry
7S
-2 postih Thorovi

IC jde do něj 11d6.hits(5)=3 a pořád mu to nejde
Opoponent: RESP(6)+Will(6) (12d6.hits(5)=3)
Hacking(6)+Exploit(6) (12d6.hits(5)=5)
Snaží se ti Crashnout Biofeedback filter

GM: Svaci si te pekne teda

T: System+Firewall 12d6.hits(5)=6

GM: No kdyztak muzes byt klidny, IC bude bojovat dal i kdyz uz budes v panu ;)
Dokud ti nevypne commlink, nebo neshodí uzel.

T: Dum spiro, spero
combat(3)+blackhammer(5)+2-2 8d6.hits(5)=1
Útok brutální ale matrix mě nemá rád hází my pulsy pod nohy ;(

OOp:  RESP(6)+FIREWALL(6) (12d6.hits(5)=2)
GM: Ale jenom hodne tesne :D
T: :D to je v riti

3.IP:
Sprite:
S: Cybercombat(6)+Blackout(6) (12d6.hits(5)=1)
T: 12d6.hits(5)=3
IC: 12d6.hits(5)=3
OOP: RESP(6)+FW(6) (12d6.hits(5)=2)
au
7P
Will(6)+Char(6) (12d6.hits(5)=6)
Trollolo
1P

GM: OOPje chycenej a nemuze se ohlasit bez dumpshocku

OOp: Cybercombat(6)+Attack(6)-DMG(1) (11d6.hits(5)=5)
Útočí na ikonu IC, snaží se ho rozbít aby mohl eventuelně utýct
12d6.hits(5)=5
GM kua
T: ja uz jen tukam 6d6.hits(5)=2
OOp: RESP(6)+Firewall(6)-DMG(1)-Předchozí obrana(1) (10d6.hits(5)=3)

Iniciativa:
Fault sprite:
 RES(6)x3 (18d6.hits(5)=7)
OpoOponent:
 INTx2+1(11)-DMG(1) (10d6.hits(5)=4)
Thor 6d6.hits(5)=2
IC 12d6.hits(5)=2

Sprite: 25/ IC 14 / Op 14 / Thor 8
T: (sweat)
 CC(6)+BO(6) (12d6.hits(5)=5)
T: Na mě?
GM: jj
[T: 12d6.hits(5)=4 ja se bojim
8S
6d6.hits(5)=2
T: to nezní dobře
GM: sweet dreams
T: :P

GM: Odteď jede jenom IC, ty jsi v bezvědomí
Valil tě Blackoutem, aby si neponičil případný drahý ware :)
T: ............... tak sprosté byt nemužu
GM: :)
A teď...IC...má vyšší reakci

T: Ma ic edge?
GM: nee, ale spriti maj ;) a technomanceri
T:  To jsem nechtěl vědět ale teď dostaneš na prdel
T: 12d6.hits(5)=4
OOP: RE(6)+FW(6)-WND(1) (11d6.hits(5)=3)
hmm
7P
 WILL(6)+Char(6) (12d6.hits(5)=2)
+5P au

T: Potím se mocně

OOP: 6P / 5S

T: Tak ale už ten sprit by mohl jit papa

OOP: CC(6)+Attack(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=3)
OPO proti IC

T: au au au au au
12d6.hits(5)=1
8
IC: 12d6.hits(5)=3
-5/11

Sprite na svoji incku rozbíhá Attack (komplexní akce running program)

T: :O Takže můze mu IC nějak ublížit, zabránit tomu?
GM: : nee
Sejmout technomancera je jediná cesta
BlackHammer nejde použít na sprity, IC a agenty (proto nahrává attack) pak se uvidí, co sprite udělá ;)
Jestli to zvládneš...jinak
Chopshop ;)

tak IC se do něj zakousne jak hladovej vlk
IC: 12d6.hits(5)=3
tak prej ne
GM: počítej -1 DMG modifikátor
sorry
np
poslední je 2jka to nic nemění

GM: RE(6)+WILL(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=3)
GM: Vedle ;)
T: JJ je to zmetek odolne
GM: Hladovej vlk zustane hladovej

GM: Ale hajzlik se napapká:
T:  (rofl)to nedovolim

OOP CC(6)+ATT(6)-dmg(3) (9d6.hits(5)=5)
T: tak ukecals
IC: 11d6.hits(5)=3
GM: Nemáš korovku ;)
T: mám.
GM: au
IC si musi hodit rezistenci na poskozeni
Jde na ni 8
12d6.hits(5)=5
IC je na -8/11

T: Hajzl jeden

GM 3IP. OOP jde do full defense
Sprite začíná Hackovat tvůj uzel pro admin práva aby mohl vyřadit korovou bombu ;)
S: RES(6)+Exploit(6) (12d6.hits(5)=6)
Uzel si haze System + Firewall a sprite potřebuje thresshold 12 pro admin účet

GM: a ty si hod nejdriv na ten hacking pokus? Tj. Systém + Firewall + 4 protože tě hackuje AcessID o kterým víš že tam nepatří

T: je to luzr url=http://invisiblecastle.com/roller/view/3247242/]16d6.hits(5)=3[/url]
GM: thresshold je 6 pro tebe. potrebujes ho dosahnou driv nez on tech 12ti

Summary:
Opoponent: -6P/ -3S, Sprite je v klidu, IC -8/11
hacking:
Sprite 6/12
Firewall: 3/6
IC jede

T: HURA 16d6.hits(5)=6
GM: moc se neraduj ;)
T: tak malinko hua
OOP: RESP(6)+FW(6)+Hacking(6)-DMG(3) (15d6.hits(5)=5)
full defense je swinstwo
nicmene:
7P
Will(6)+Chr(6)-DMG(3) (9d6.hits(5)=3)
OOP schytal: 4P
T: jo tak uz jsem jse lek ty jo
suma:
OOp: -10P/ -3S
OOp má tělo: 3 tzn. čtverců: 10

Kdybys byl při vědomí, viděl bys, jak v hledišti, pořádnej kus od arény, najednou par lidi vyděšeně vykřiklo a uskakují. Na sedátku sedí malej gnóm, kterej vypadá, že mu v hlavě bouchla fukušima. Mladá slečna si utírá z tváře kapky krve, který mu vystříkly z uší, krvavý slzy a tak.

Sprite:
RES(6)+Hacking(6) (12d6.hits(5)=2)
T: Firewall
16d6.hits(5)=6
T: a dobre mu tak :D

Sprite se taky snažil...můžeš si vybrat jestli chtěl
a) dokončit úkol a deaktivovat korovou bombu nebo
b) pomstit gnóma a odpálit korovou bombu. Vzhledem k běžícímu IC uzel vyhlásí další alert s náhodnou odezvou:
 Náhodná odezva alertu: (1d6=5)
T: hups
Random alert response:
1d6 roll response
1 Launch IC loaded with Track
2 Launch IC loaded with Attack
3 Launch IC loaded with Blackout or Black Hammer
4 Scramble Spider
5 Terminate Connection
6 Reboot Systém

Sprite se vrátil někam do hajzlu protože ho uzel vykopnul ;)
T: Já žiju?

GM:
 TY
Se probereš na stole o nějakejch 10 minut později
Ddo očí ti sviti malá baterečka a slyšíš rozplizlý hlasy
Máš jeden čtverec(jsi při vědomí):
T: Zasraná bolest hlavy co to bylo které hajzl to zas byl třepe se mi svět

GM: Okamžitě zabere OPO, takže vidíš za baterkou mladou kočenu, která se na tebe kouká s profesionálním zájmem
Jak vidí ze vnímáš, plácne ti na krk ooobrovksej patch, kterej z toho všeho udělá jenom takovej podivnej sen :)
Pomůže ti posadit se...okolo vidíš dalších pár kořenů co na tebe civí, vypadaj jako místní, a zvenku slyšíš staaaašnej rachot...ale straaaašnej

Doktorka pokyne pár orkům u dveří a ti přiskočí a popadnou tě pod rameny. Jelikoz jsi z toho celej zblblej a navíc sjetej ať už tě naprala čímkoli, neublížíš jim, jenom břity poslechnou nějakej podvědoměj povel a vyjedou z pouzder, ostruha na pravé ruce udělá díru do toho plechovýho stolu cos na něm doteď ležel
Pomůžou ti vstát a vedou tě někam tunelem do zářivejch světel a STAAARAAAšlivýho kraválu...
Vynoříte se do arény. tělo obropice leží, kde spadlo, nad ním je na traverzách pověšenej gnóm. zapoměli vypnout elektriku, takže už je docela propečenej
Pomalu si rozpomínáš cože..kdeže...a když k tobě borec s mikrákem, co burcuje davy, kopne uťatou gorilí palici, už jsi doma
Odstrčíš oba orky narazíš lebku na ostruhu a podáš si ji nahoru (nejseš si jistej, jestli bys ustál zohnutí...a navíc to vypadá, že se před nikým neskláníš :) )
Zvedneš ji na hlavu a s triumfálním řevem obcházíš okolo arény.

T: :D to je uplne presný vyjádření pak tu hlavu hodím do davu

GM: Obecenstvo šílí, traverzy netraverzy, a do písku arény lítají bankovky, kusy zlata, diamanty.
T: ;)
a děkuju všem svatejm, že žiju

GM: S bravurou fotbalového brankáře prohodíš hlavu mřížema, kolem místa dopadu trofeje okamžitě propuká krvavá bitka

Říkám si ze takový blbý nápady mět, kam na to chodím
a zeptám se sportovně na soupeře

Týpek s mikrofonem: Je poznat, že královna si vždycky bere jen to nejlepší!!!
T: Tak sráče neberem.

Velka chláma a skandování tvýho jména i Juanity

„Co se soupeře týče, nevím, toho skrčka jsem si nikdy nevšiml. Měli jsme za to, že ta opice bojuje sama za sebe, že zdrhla z nějakejch experimentálních laboratoří"

Ještě chvilku hecuješ dav, pak přes tebe přehodí zdobenej plášť a z gorilího těla sundají velkej trofejní pás
Když ti ho předává, povídá majitel...hm...aspoň ho nebudem muset moc zkracovat.
Pak už se tě ujme ta mladá doktorka a odvádí tě zpátky do boxů
Tam tě položí na odpočívadlo...tentokrát už žádnej plech...a když z ní sklouzne ten bílej plášť slyšíš ji říkat...Nejen královny chtějí to nejlepší...
Čertví co za koktejl ti namíchala na bolení hlavy, ale na tělesné funkce to nemá vůůůbec žádnej vliv
jenom se to prostě nechce odejít...zatím.
« Last Edit: <11-01-11/1453:23> by Sichr »

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #207 on: <11-11-11/2214:58> »
Chvíli Jerry zaraženě ani nedýchá. “NE, to není pravda!” už dlouho nic v něm nevzbudilo takový výbuch vzteku. “Tak to vůbec není!” hlasité vydechnutí, upuštění páry. “Otec by nikdy, NIKDY, …”. Výdech, nádech, výdech “omlouvám se, nechtěl jsem zvýšit hlas, nemyslela jsi to tak.”

Delší dobu se nic neděje, Jerry je ponořen do sebe. Mahádeví ho trpělivě pozoruje.

Jerry začne pomalu s obtížemi “Otec John a události v Mikulově mne nasměrovali na to kým jsem dnes.” a pozvolna zrychluje na normální tempo mluvi. “Saeder-Krupp poslal svého právníka aby pracoval na případu přímo na místě. Krom právníka, poslali i žoldáky, kteří jej měli napadnout tak, aby to vypadalo jako od místních. Saeder-Krupp chtěl mít důvod poslat víc svých bezpečnostních složek na místo. Stalo se jak rabín chtěl, žoldáci napadli právníka, ale díky otci a Otci Johnovy neměli možnost dokončit svoji práci. Právníka dopravili do klášteřa našeho řádu. Otec John, který se zasvětil jak bohu, tak medicíně udělal co uměl aby dal právníka dohromady. V té době sem nesnes pohled na krev, připomínalo mi to ...”  “... když byl právník zdráv, prohrál spor o smlouvu a to ještě tak špatně, že místní obci nebyla půda jen propujčena, ale stala se jejich vlastnictvím. Po té právník chtěl si se mnou promluvit, poděkoval a já pochopil, že smyslem života může být lidem pomáhat od bolesti a nemocí. To mne nasměrovalo k medicíně.”

Jerry sklopí hlavu, pokrči obočí, zatne pěst, mráz po zádech “Vina za smrt moji matky mi dala povinnost touto cestou jít. Kdyby tehdy nemusel Otec John mne hlídat, nemuselo se to stát.”
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #208 on: <06-19-12/1506:29> »
Místo pobytu: Letovisko The Mountain , Orange country Los Angeles.
To byly ale pekelný 4 dny. Ještě sem teď zmrzlej, bolí mě celej ork a furt se mi chce chrápat z toho časovýho posunu. Mám pár novejch otvorů v těle a pěkně hnusnou jizvu přes cely záda.
Začalo to nevině, jako obyčejná pohodová prácička, takový rychlý, snadno vydělaný prachy.

Ráno probuzení v náručí sladké Loty. Bliká mi příchozí zpráva. Prej "Vstávej máme práci".

O 24hod. později sedím v letadle přistávajícím v Seatlu. Parta vyráží na domluvenou zchůzku. Rychlá pohodová sledovačka s příplatkem za menší zimu, Max pár hodin - pfff. Zmatenej nákup teplejch spodků a už zase do letadla. Cílová stanice Chicago.

Sněží, fouká jak sfiňa, zima jak cyp. Ubytování v pohodovým hotelu na okraji města (žádný krysy, na záchodě noviny - luxus, jen ten vrchní je nějakej divnej.) . Rychlej průzkum okolí. První pátračka. Výsledek  - nic. "Poptejte se hlouběji ve městě" - na přezdržku. Nasedáme na pronajatý sněžný skůtry. Je mi záhadou kde sehnaly jeden pro Thora - rolba. Všude plno toho bílího svinstva. Mrzne mi xicht sem unavenej a ještě k tomu se doktůrek vyseká a utopí svoje vozítko v řece. Tomu taky něco svěřit do rukou. Cosi je nedaleko. Akce! .......         
« Last Edit: <06-21-12/1502:17> by Ivo »
Characters: [CZ]Skark