NEWS

[IC] Cape Town

  • 208 Replies
  • 67053 Views

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #15 on: <05-29-11/1713:23> »
Když Doktor pěknou chvíli neodpovídá, říkám si, že se asi zase někde modlí a napojuju se na městskou síť. Objednávám u místní půjčovny vozítko minimálně pro 4 s úpravou pro Orca, navigací a autopilotem. Nechávám si ho dopravit před dok.
Team: Tak bando nasedat a vyrážíme. Dneska řídím já. Napsali ste si seznam co všecho chcete sehnat? Doktor:Jery, můžu ti říkat Jery že? Už si našel ňáký ty nemocnice kam se mrknem ,nebo ses na to vyprd a budem to řešit až na místě?
Ps: Mloku mohl by s nám na mapě ukázat šipku kde máme loď, kde sme už byli a kde sou ty souřadnice kam mě posílaly ty děcka?
« Last Edit: <05-29-11/1715:55> by Ivo »
Characters: [CZ]Skark

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #16 on: <05-30-11/0347:32> »
Ivo:No v prvé řadě potřebujem sehnat cigára a pak když nad tím tak přemejšlím koho všechno jsme stihli nasrat, tak by se nějaká false ID zbodla asi celýmu týmu, nejen doktorovi.   
Jerry:Všiml jsem si že se nám někdo zabydlel na ošetřovně, ale nepotkal jsem žádnou flašku za novýho člena posádky :)

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #17 on: <05-30-11/0405:41> »
Sehnat vozidlo i s ochotným řidičem na veřejně přístupném uzlu přístavní správy není nejmenší problém...samozřejmě bude vyžadovat průchod pasovou kontrolou při vstupu do města. Jak si s tím poradíte je na Vás.
Kromě toho je na uzlu oficiální turistický průvodce městem, který zmiňuje základní pravidla chování a zákony platné v Kapském městě a celé Azanii, administrativu, oficiální instituce typu univerzity, svatyně (oficiální), korporační a nákupní zóny, hotely (alespoň některé), policie, hasiči a nemocnice. Je tady ke stažení mapa města...a k ní i dohledatelné oficiální statistiky co se týče podnikání, zločinnosti, gramotnosti atp, chce to trochu browsit.
Quote from: ooc
podívám se doma jestli bude, a asi bude, použitelná mapa z google earthu, kdyžtak si ji doplníme některými lokalitami dle chuti.

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #18 on: <05-30-11/0625:06> »
Stáhnu si do comlinku mapu cape townu a před tím než nekam vyrazíme si dám ještě rychlou exkurzi z astrálu bych věděl jak moc to tady maj zajištený

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #19 on: <05-30-11/1638:30> »
Dejff:Jasny ze bydlim u tebe, tohle africky slunce dela nechutny veci s pameti. Kazdopadne jop, potrebujem pro vstup do mesta fake ID, mas nejaky kontakty na lidi co by nam s tim umeli pomoct?
Mlok: Bude prvni kontrola  HNED jak vylezem z lodi ?

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #20 on: <05-30-11/1711:29> »
Vycházím z lodi do doků a přicházím k autu. Chvíli koukám. Co to má bejt , já nechtěl řidiče, nechci žádnýho řidiče, řidič sem tu JÁ!!! Mě stačí autopilot, kterej nás pak odveze z5 až budem společensky unavení.(zlití jak hovada) Po chvíli se uklidňuju. Team: Tak co je bando, nebuďte poserové, pohyb, pohyb, nasedat, ať už sme na cestě. Nejak mi vysychá v krku.
Characters: [CZ]Skark

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #21 on: <05-30-11/2046:01> »
Commlink po restartování opět naběhnul.
@Team: Omlouvám se, nějaký drobný problém s technikou, už je to nejspíš v pořádku, jsem na cestě.
@Axis: Flašky alkoholu budou potřeba, dezinfekce, a bude lepší i vnitřní použití.
@Skark: Není slušné se chovat k lidem hrubě. Nerozumný člověk by nemusel nastavit druhou tvář.
Jdu ven, sebou si beru jen commlink a obyč hadry.

Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #22 on: <05-31-11/0221:06> »
pro jistotu ještě sjedu stránky interpolu jesltli nejsme příliž populární a vygooglim zatoupení seader krupu a aztechu v cape townu jestli by jsme si měli dávat noc velkej pozor. Zkusím z kontaktovat Evu Morales (možná přez Toma, ale ten se moc neangažuje)  jestli maj cape townu piráti nejakej kontakt na padělatele Id, příp někoho podmázlího u celníků kdo by se nechal podmáznout jestě víc.   

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #23 on: <05-31-11/0523:42> »
tak jak zajistime posadku a lod v pristavu jdu jse poptat zda by nebyla k sehnani ponorka mysto lodi  ;D a najit jsi kontakty na to ;)

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #24 on: <05-31-11/0812:23> »
tomzakotvení v přístavu bude chtít podplatit pobřežní stráž nebo jak si tady říkaj aby nešmejdily po lodi, už jen do své kajuty bych je nerad pouštěl natož tak do skladiště,

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #25 on: <05-31-11/1725:19> »
Je to tak. Thorův první a největší problém bude vypořádat se se čtveřicí ozbrojenců doprovázejích úředníka Přístavní správy...teda ještě jinak...bude se muset vypořádat s tím úředníkem...

Na konci mola, po kterém tahle partička přichází, je vidět přijíždějící dodávku, řřekli byste na tu dálku že je to starej dobre Rover 2062, v neutrální bílé barvě, off road podvozek, pohodlný interiér. Pronájem káry stojí 70Y/hodinu nebo paušál 1000Y na celej den.

Stránky Interpolu se dají prošmejdit dost těžko, kromě zabezpečených vtupních bodů jsou všude tiskové zprávy o úspěchu v boji proti distributorům Tempa a zpravodajství z AZ-AM války. Nicméně v sekci, která obvykle zajímá lovce lidí, hledáš Vaše xichty marně...vypadá to, že Saito splnil svůj slib a vyčistil bezpečnostní databázi ode všech zmínek o jedincích v týmu...
kromě pana doktora. Odměna na něj není nijak závratná, ale je tam. Navíc si je na fotce dost podobnej...

« Last Edit: <12-27-13/1407:07> by Sichr »

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #26 on: <06-01-11/0117:59> »
pujdujim tedy vstric vijednat co nejlepsi podminki  8) ale budu pripraven na to ze jse to muze zvrhnot jako vzdy ::)

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #27 on: <06-02-11/0833:51> »
Takže: Jednací část necháme na Tomovi, berme to jako metaforu, celá procedura se musí odehrát dřív než dostanete povolení ke vstupu do přístavu. Ale protože jsem říkal, že začínáte v přístavu, nic se nezmění, ačkoliv si tom bude muset trochu zavyjednávat a najít způsob jak se vyhnout všem možným kontrolám a prohlídkám
Pozemní tým: Axis, Jerry, Skark a Sonia tedy Roverem (samozřejmě že bez řidiče, jen autopilot ;)) vyrážejí do města.
Quote from: OOC
Mám konecne trochu volna, takze se pokusim dorobit mapu a označit lokace. Všichni povinně doinstalovat Google Earth :)
A přibyde geopolitický komentář ke kapskému městu a Azanii jako takové, ne všichni máte k dispozici 6WA předpokládám.

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #28 on: <06-02-11/1255:30> »
tak kontrolam jse skusime vyhnout jako rybarska lod, ukecat podplatit  ;) ale pokud to nepujde tak jse vlopu z par cleny posadky na pevninu najdu nekoho kdo dela u pobrezni straze a pak zacne jina hystorie 8)

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #29 on: <06-02-11/1300:28> »
Quote from: ooc
trpělivost, chvíli to zabere :)
[/ooc]
Dobře. Takže situace:
Loď kotví na hranici UWB radaru a bezpečnostních senzorů, a ty ses vypravil člunem na pobřeží zařídit pozvánku do doků. Pobřežní tým se svezl s tebou. Člun hlídá Tony, takovej trochu back up kdyby se dělo něco špatně.