NEWS

[OOC]Cape Town

  • 279 Replies
  • 81769 Views

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #240 on: <11-15-11/0252:32> »
na rangers si taky pamatuju sice ne moc přesně, ale co si matně vzpomínám je to nějaká spupina ne přímo z Archangelska co hlídaj hranice zony, co  jsi o nich mluvil pochopil bych to jao další frakci kromě pašeráků a lovců   

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #241 on: <11-15-11/0506:16> »
halucinace z Jet Lagu...

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #242 on: <11-15-11/0514:12> »
Já zase měl za to, že jsou to právě ti lovci lidí z Archandělska. Ten Jet Lag je brutální.
The Ramblers je název který jsem našel v materiálech a to mne napadlo že by mohlo být výslovnosti podobné Rangers.

Jinak jsem si už konečně přečet SMS, termíny mohu oba.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #243 on: <11-15-11/0527:23> »
 mě se spíš zdálo že je to další frakce, nebo něco jako ultras od těch lovců skupina uvnitř skupiny, ale to už bylo skoro ráno a ne všechno co jsem z mloka dostal davalo smysl a ne všechno co dávalo smysl jsem si zapamatoval. Fakt hustej jet lag :D 

TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #244 on: <11-15-11/1405:13> »
no ja mysim ze povecine vime kulovi co jse delo  ;D ;D ;D

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #245 on: <11-15-11/1545:04> »
jn pomatuju si toho spousty ale jestli se to opravdu tak stalo to už těžko říct toho vína bylo fakt moc
btw skyrim vypada fakt hustě a charaktery jsou správně syrový na nordskej sever, žádnej přteplenej hezounskej elf ale zjizvenej pokerovanej týpek co tak vypadá jako zmrd od pohledu. no nic jdu pařit

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #246 on: <11-15-11/1713:08> »
Nic, jdu zkusit sepsat co si pamatuji.

Jane volala Axisovy, že by měla práci a chce to probrat v Seattle. Po konzultaci u snídaně sme se rozhodli, že Thor, Skark, Sonia a Jerry poletí balistikou nalehko na meeting.
Skark zajistil fake SIM za 20 000 kus pro každého s hodnocením 5. Slíbil flašku tomu kdo to dělal a kdo to stihl v tak výborném čase.
Letěli sme přez Singapur, kde Axis zistil, že se nesmí kouřít. Jet Lag nás dostal. Cesta stála 5000.
V Seattle byl zhořelí safehouse a Skark nemohl zbit řidiče taxiku aby se s ním domluvil, neb tam žádný nebyl. Krom toho se vyměnila instituce, která se stará o bezpečnost za nějaký Aztech cosi.
Jane nás obeznámila, že díky Mapě je schopná lokalizovat Sekstant ale není to prdel a stojí ji to hodně sil. Vypadala trošku jako mi v neděli ráno. Domluva padla na 11 000 pro každého s tím, že Jane platí náklady na dopravu.
Sekstant má mít runnerka mágyně Sonora. Ta již byla jednou napadena, kdy ztratila 1 člena týmu. Prý jen díky chybě toho člena. Jane zdůraznila, že Sonora může být zahnaná do rohu a dobrovolně odevzdat prokletý Sekstant. Sekstant je prokletý. Jane popírá nějakou spojitost s předchozím útokem na Sonoru, ale neřekla od kud má tu informaci.
Sonora se má nacházet v Chicagu. Po nakoupeni polární výbavy a nějakých drobností sme se přesunuli do Chicaga. Je tam -20 stupňů. V Cape bylo +37. Zrovna končí sněhová bouře a závěje jsou 1.5 - 2m sněhu.
Chicago je mrtvé město. Ubytovali jsme se v hotelu 5 a 1/5, chytili recepčního pod krkem a vytáhli z něj nějaké informace. Tady jsem byl trochu duchem nepřítomen, takže nevím tak uplně co sme vytáhli z něj a co nám Jane řekla. Nabídl Skarkovy že nás provede, když ten se nechá nachipovat. Týpek byl mimo, jen loutka řízena z matrixu.
Kousek od hotelu se nám podařilo vypůjčit sněžné skůtry, nepamatuji za kolik a vyrazili jsme do Archandělska. Sonoru tam viděli a byl tam vylepen plakát, že je na ní odměna 40 000. Já jsem tam byl vylepen taky. Údajně Sonoře nepomohli a ta odešla neví se kam. Krom lovců lidí v Archandělsku máme ještě jméno hospody kde se dá setkat s pašeráky.

Polární výbava a drobnosti stáli 9 600.
Já měl za to, že Rangers jsou lovci lidí z Archndělska, ale je možný že šlo o The Ramblers, což je nějaký gang v oblasti a od kterých bychom mohli mít ty sněžné skůtry.

Giagy a Kouřil jsou na cestě privátním letounem, který tuším stál 120 000 na pronajmutí a vezou výbavu.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #247 on: <11-16-11/0647:12> »
Chicago je mrtvé město. Ubytovali jsme se v hotelu 5 a 1/5, chytili recepčního pod krkem a vytáhli z něj nějaké informace. Tady jsem byl trochu duchem nepřítomen, takže nevím tak uplně co sme vytáhli z něj a co nám Jane řekla. Nabídl Skarkovy že nás provede, když ten se nechá nachipovat. Týpek byl mimo, jen loutka řízena z matrixu.

OMG WTF??? to sem si navaril docela, musim se zeptat iva jak to dopadlo :)

Ivo

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 86
  • Hasa Diga Eebowai
« Reply #248 on: <11-16-11/1331:14> »
Načipovat sem se samozdřejmě nenechal (i přes to že na mě mířily 2 těžký kulomety - asi mám nějakej odpor k čipům :) )
Jen tak mimochodem, jsme stále v Chicagu? nebo zpět v Cape Townu kde nás náhle přepadl místní gang a jen tak tak sme přežily? Po téhle Mlokově hlášce sem to už nedal psychicky a rači odešel. Tak si nejsem úplně jistej na čem sme :D
Characters: [CZ]Skark

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #249 on: <11-16-11/1359:05> »
Btw Ivo máš někde napsaný ten seznam co se nakupovalo za výbavu a v jakém množství?

No v Chicagu sme ještě naštívili nějaký gang, který kupudivu neměl žádné vybavení do zimy, pilot byl nesvuj, když na něj mířili. Nějaký chlápek s velkou zlatou píčou. Pilot nechtěl přistát ani za ni :D.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #250 on: <11-16-11/1731:47> »
Načipovat sem se samozdřejmě nenechal (i přes to že na mě mířily 2 těžký kulomety - asi mám nějakej odpor k čipům :) )
Jen tak mimochodem, jsme stále v Chicagu? nebo zpět v Cape Townu kde nás náhle přepadl místní gang a jen tak tak sme přežily? Po téhle Mlokově hlášce sem to už nedal psychicky a rači odešel. Tak si nejsem úplně jistej na čem sme :D

Promin, ja si rikal jestli nejses trochu nasranej, a koukam, ze mozna i trochu vic. Priste se polepsim ;) BTW save status jsem shrnul v te SMS co jsem posilal...zbytek si zkusim povzpominat ale asi bude jednodussi kdyz na to VSICHNI zapomenem... mozna krome toho loutkovyho barmana, ale to sem nepatri...

salwinion

  • *
  • Chummer
  • **
  • Posts: 113
« Reply #251 on: <11-22-11/0654:59> »
Jestli jsem to správně pobral, tak Ivo může až 10.12. nebo 17.12. Dejff 17.12. už nemůže. Já mohu oba termíny.
Characters: [Czech]Jeremiah
speech commlink

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #252 on: <11-22-11/0758:51> »
Vypadá to na 10.12. Pošklu SMS, málem jsem zapomněl.

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #253 on: <11-23-11/1659:04> »
: mloku&spol: ad dalsi termin SR: desatyho prosince jsem na party czech this future v tousteru v Praze, bohuze 16- az 18 prosince jsem v berline. Uvitala bych nekdy kolem 3.12, ale jest to dobre chapu tak to nemuzou ostatni. Proste, vsecky dobry veci se vzdycky kryji :(
(psala sem to do skypu, but no avail :(

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #254 on: <11-24-11/0352:57> »
tak toho 3. by to taky šlo sice trošku  natěsno, ale problém by v tom nebyl. 10. je v poho, mám krátkej tejden tzn. pá,so, ne volno, tak už se těším jak se nám podaří poskládat střípky paměti, co se vlastně stalo a co byl vinej jet lag  ;)