Shadowrun Play > Play-by-Post Non-English

[IC] Cape Town

(1/42) > >>

Sichr:
Loď kotví v suchém doku Kapského města, pracuje se na jejích oprvaách. Kapské město je výspou civilizace se vším všudy, bližší průzkum dozajista může odhalit celou řadu zajímavých detailů. Samozřejmě je zde možnost použít raketoplán a navštívit v podstatě kterékoliv místo planety.

Je 27. 3. 2073

Ve zprávách běží záběry z Bogoty, amazonská a aztlanská vláda se navzájem obviňují z genocidy, prosakují zprávy o rozsáhlém použití biologických a ekologických bojových prostředků. V Lagosu zuří nejhorší nepokoje za posledních deset let, v ulicích probíhá otevřená válka mezi kmeny Igbo a Yoruba (součástí zpravodajství je samozřejmě i sekundární kód, ve kterém jsou kontakty na žoldnéřská náborová centra)...Zbytek světa je v podstatě klidný, až na občasné razie proti distributorům Tempa a běžnou korporační politiku...
Pod povrchem se určitě něco děje, nicméně to ve zprávách nenajdete ;)

salwinion:
Mnoho lidí by uvítalo návrat do civilizace, ale Jeremiah se trápí. Poslední kontakt s civilizací byl důstojník Lone Star. Teď se má vrátit do civilizace, která ho nechce. Zasvětil svůj život pomáháni společnosti, která ho teď zřejmě odmítne. Ne, čas užírat se bude později.
Kirke, mohl bych tě poprosit o bezpečný přístup do sítě. A neznáš nějaký kontakt, který by mi mohl poskytnout Fake ID?
Tak se to začíná. Povzdech nad úskalími, které ho jistě v civilizované společnosti čekají.

Sichr:
Spojovací terminál Kirké je v podstatě jednou z ikon v uzlu vaší lodi. Už v tomto okamžiku zaznamenáš, že transkripce tvých požadavků se převádi pro tebe do sémanticky naprosto nesrozumitelného řetězce, a to ještě před zašifrováním. Přijetí požadavku na spojení je potvrzeno krátkým zvukem, připomínajícím zpěv mořského savce, v zápětí se na terminálu objevuje log:
Otevírám zabezpečený kanál. zadejte požadovaného adresáta:
..........

Ivo:
No nic, čas na lodi se táhne a tak se rozhodnu využít zdejšího města pro nákup nějakýho Waru. Zaloguju se do místní sítě a pokouším se vyhledat vhodnej obchoďák. Po chvíli to vzdávám - moc málo srozumitelnejch a barevnejch ikonek. Hele Kirke mohla bys pro mě najít v téhle díře místo kde bych sehnal slušnej  Attention Coprocessor a nějakej Gear. Prosím vyznač mi to na mapě VELKÝMA šipkama.

salwinion:
Ještě předtím, než Jeremiah pošle zprávu, spustí vyhledávání.
Vyhledávání:
[ 0 ] "Cape Town" "SINless"
[ 1 ] "Cape Town" "nošení zbraně"
[ 2 ] "Cape Town" levný ubytování

Pak začne zadávat:
Adresát: tým
Předmět: ubytování
Bude potřeba se ubytovat mimo loď kvůli její opravě?

Adresát: tým
Předmět: shadows
Zatím nemám žádné zkušenosti s exitencí mimo zákon v civilizované společnosti. Předpokládám, že budu potřebovat falešnou identifikaci, ale zatím nemám představu kde ji obstarat, poradil by mi prosím někdo z týmu? děkuji.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version