NEWS

[Characters, Czech] Mlokoviny

  • 20 Replies
  • 19244 Views

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #15 on: <05-24-11/1745:22> »
Name: Sonia Henie
Alias:
Race: Human
Sex: Female
Nationality: German
Lifestyle: Street (Boat :-)
Karma Spent: xxx

Physical Description: Kost k nakousnuti, drobna (162 cm vysoka), rezave vlasy, modre oci, rada nosi batikovane obleceni, poslednich par mesicu batikovany chameleon suit. Posledni dobou je ponekud opalena az spalena (prece jen i s kvalitnimi opalovacimi kremy je to pihovata zrzka). Naposledy mela na sobe velmi hezke koktejlky, coz byla prijemna zmena po osobnim brneni a podobnem zapachajicim neobleceni.
Personality/background Hippiesacka co ma rada deepweed, matku zemi apodobne veci, rada by zalozila biozahradku a pestovala vlastni zeleninu. Bohuzel ji to nejak moc nevychazi. Pote co se vydala vytahnout ze sracek svoji kamaradku, producentku drog a spolustudentku Fehrizadu, dostala se do viru udalosti, ktere ji zanesly az na Madagaskar. Mezitim ovsem stihla byt malem zabita vlastnim vodnim elementalem a hlavne prosla peklem Altony. kterou ma nejspise na svedomi jeden doktor s flexibilnim pristupem k Hippokratove prisaze. V podstate nema predsudky vuci nikomu, ale nerada by se vyskytla v blizkosti jakekooliv budovy Seider-Kruppu, asi by ji nemuseli mit radi. Kdyz uz si myslela ze bude od vseho pokoj, v klidu dokoncila semestr na univerzite seminarmni praci o plisnich a odjela na dovolenou na Madagascar, byla "prekvapive" zatazena do dalsich velmi zajimavych udalosti.

Attributes

BodyAgilityReactionStrength
3331
CharismaIntuitionLogicWillpower
5355
EdgeEssenceMagicInitiative
3/3681/2

Positive Qualities
Magician
Mentor Spirit (Wise warrior +2 to combat spells, +2 to Detection spells,–1 die to all tests if acting dishonorably, until the character atones for her action.)
Negative Qualities
Gremlins 2
Allergy Gold Moderate
Addction Deepweed Moderate
Lifesaver

Active Skills
XXXXX Skill GroupXXXXX
Assensing2
Astral Combat2
Banishing2
Binding2
Dodge1
Etiquete2
Leadership2
Negotiation2
Con2
Banishing2
Binding2
Counterspelling2
Ritua Spellcasting2
Spellcasting3
Summoning3
Perception1
Knowledge Skills ( [Logic + Intuition] x 3 free points)
Biology6
Chemistry2
Antidotes2
Magic Backgroun2
Stret Drugs3
Club music3
Club Circuit3
Old Flatvids1
Language Skills
GermanN
English3
Japanese1




Spells
StunboltF/2-1
StunballF/2+1
Detect lifeF/2-0
Mind ProbeF/2+2
HealDmgDV-2
Increase ReflexesF/2+2
Increase Attribute (Logic)F/2-2
Mass Sense RemovallF/2+1
ArmorF/2+3
LevitateF/2-1

Gear (XXXXXĄ)
Counterspelling Focus (Rating 3)
Sustaining Focus (Rating 2)
Banishing Focus Formula (Rating 3)
Power Focus (Rating 2)
Summoning Focus (Rating 3)
+gear from madagascer, will add later

Vehicles
Dodge Scoot, modified for Troll in Altona, currently parked in altona.
HandlingAccelSpeedPilotBodyArmorSensorAvailabilityCost
XXXXXXXXXX/XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXĄ

Contacts
ContactC/L
Dude, kuzelkar, magician 2/1
Nadrzeny taxikar2/1
Drobek, technomancer 1/1
Volna vodni  Duchna co bydli blizko S/K1/1
Fehrizadaasi mrtva

Build Point totals:  XXXXX = XXXXX + XXXXX - XXXXX
« Last Edit: <05-24-11/1752:00> by Sheala »

Sheala

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 82
« Reply #16 on: <05-24-11/1747:00> »
Jinak asap doplnim karmu a gear a vyhazim ty XXXXX... uz nekolikrat mi to rozhodili gremlini :-)

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #17 on: <05-25-11/1018:59> »
No a sup do IC :) Panove uz si tam rozehravaj malou etudu...akorat to stihnes :)

Dejff

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 70
« Reply #18 on: <05-25-11/2007:19> »
Name: Anoxius Noster
Alias: Axis
Race: Elf
Sex: male
Nationality: zoroasterian (peršan)
Lifestyle: Middle in seattle
Physical Description: na araba celkem vysoký černovlasý elf s mírnou nadváhou. Pokud není třeba mít na sobě medium military armour, tak většinou obléká modrou v arabském stylu. Viditelně nosí poněkud obstarožní colt .45 manhunter. Kouří, skoro pořád.
Personality/background matka- jedna z otcova harému. Otec- celkem úspěšný arabský podnikatel, ale hlavně člen zoroasterianské rady starších magů. Dětství strávil v rodiném sidle v Iránu, v deseti dostal od otce manhuntra, aby mohl chránit rodnné jméno, tradici a čest žen našeho domu. Během puberty se u něj projevil magický talent a teologické problémy s islámem řešené .45, tak na přání otce vycestoval do seattlu získat vzdělání, doktorát z religionistiky však dosud nedokončil a byl vtažen stíny Seattlu. Od té doby zažil fakt „zajímavý časy“, nejenom v běžné realitě. Poslední dobou je vídán na palubě lodi pochybné pověsti,jež se dosti často plaví pod portorikánskou pirátskou vlajkou, v okolí madagaskaru a Lagosu.
  Nejčastější odpověď na otázky „co tady děláš? A proč tě to zajímá?“ je „ jsem tady na dovolené a jsem prostě zvědavej“ Jeho nejčastější otázka: „nemáš cigo?“           

Attributes

BodyAgilityReactionStrength
4432
CharismaIntuitionLogicWillpower
3446
EdgeMagic/ResonanceEssenceInitiative
3667

Positive Qualities
XXXXX
Negative Qualities
addiction nicotine moderate,weirdness magnet, kuriosity, bard´s tongue

Active Skills
sorcery Skill Group5
conjuring Skill Group3
influence Skill Group3
gymnastic2
assensing3
pistols(semi-automatic)2(4)
perception2
enchanting2
Knowledge Skills ( [Logic + Intuition] x 3 free points)
magical background3
religion(zoroastrianism) 3(5)
spell desing 2
hystory2
Language Skills
persianN
english3
sperethiel2
Arabic3
Turkish2
Hebrew3
greek1
romania2


Weapondamane/apNotes
Colt .45 manhunter5/-1sinlencer, smart. moji, laser sight
(tm)TMP sandler4gas ventil.mkII, smart. mkII
LD 120 4keramická,hidden holster
yamaha pulsar -/half



Spells/


kontrol mind(F/2)+2
Fireball(F/2)+5
knockout(F/2)-3
dream(F/2)-1
levitation(F/2)+1
compell truth(F/2)-1
mob mood(F/2)+2
kontrol action(F/2)
increase reflexes(F/2)+2
heal(DV)-2
stunball(F/2)+1
stunbolt(F/2)-1

Gear (399000Ą)
flare set50Ą
1x termit flare?? Ą
1xwhite P flare?? Ą
Summoning focus I15000Ą
banishing focus II10000Ą
sustaining focus* V50000Ą
assaing kit500Ą
enchanting shop50000Ą
10x red orchid??? Ą
comlink hermes icon5000Ą
comlink farlight caliban**8000Ą
2x antidote VI300Ą
mědlit VI600Ą
tres chic armour arabic suit 6/415000Ą
medium military combat armour 14/1235000Ą
helma k MMCA 2/230000Ą
2x power focus I*25000Ą
2xemp granate100Ą
katsuja tree???Ą
magical fetish13000Ą
zlatý cibule, hodinky???Ą


Contacts
ContactC/L
Aris labrov Staršina knene-kavkaz3/4
disinger-seattle2/3
teolog zoroasterian-seattle2/3
street saman Elvise Prasleyho3/5
parde´d oro puta,hougan-sattle4/3
Philips Martinez,šermiř-seattle2/1
13.letej technomancer(jeho otec)3/6
Numeen zást. barona tajgu-madag.2/3
Wicanka-seattle 3/2
Eva Morales- portorico5/1
mrkáček šiko, deker- seattle3/2
Clara, rnnerka face - sattle3/4
Divuna Divunicus baronka taigu-mad.3/3
izaiáš knihovník -káhira 1/3
kirké UI- Portoriko [atlan. o-án)/td]
5/3
“Dveřník“hac. Mezi světy- madagas. 6/2
Oni Agedoke, kral joruba- lagosXXXXX
kamúl, zoroast. Safe place- baku3/3
Nayad UI –madag.
“the innocent“ Dobilly pilot –lagos.



TOM

  • *
  • Newb
  • *
  • Posts: 43
« Reply #19 on: <07-02-11/0921:53> »
TOR
 ;)
TOR se narodil na jednom krásným ostrůvku na Filipínách dvou normálním lidem jeho otec vyráběl rum z třtiny a jeho matka vlastnila malou zatuchlo hospodu kterou navštěvovali piráti a místní .
  Jeho snem bylo vypadnout stech to končin a v páleni rumu neviděl svou budoucnost natož v rybařeni kterým se živil od svých třinácti. Vice mu vyhovovali pouliční zápasy dalo se tam vydělat  a pověst a respekt rostli za první po řádné prachy jsi nechal implantovat břity a na rybolov a jinou činnost zapomínal a věnoval se zápasům. Což jeho rodiče neschvalovali a nadávali mu zato.
   Ovšem jeho schopnosti jsi všimla jedna krásná kapitánka jedné lodi a navrhla mu jestli pro ní nechce pracovat jako přistání výběrčí to mu bylo tak patnáct samozdřejme ze přikývnul a z velkým nadšením.
  Při prvním vyberu se vše odehrávalo v  pořádku dokud sem nenarazil na jednoho místního mastičkáře který odmítal zaplatit i přes pokusí vyjednávaní ,domlouváni a vyhrožovaní  stále odmítal  tuž jsem se jal činu ze mu úkazu jak žertuji já skočil jsem po něm v tu ránu jsem pocítil jak se mi ježili všechny chlupy na tele a zablesklo se projela mnou  bolest zrak se zakalil ale cítil jsem jak mé břity v tu chvíli vklouzávají do něčeho měkého a tepla a lepkavá tekutina se mi řine na ruce.
  Pochvíli co jsem se vzpamatoval jsem zjistil ze mastičkář chlap jak hora leží na zemi a s posledních sil chropti v údivu ze žiji.
  A to byl můj první zabyty v životě
kapitánka se o tom dozvěděla nebyla s toho potěšena ale presto mi na bydla připojeni do její posádky radosti jsem skákal do visky a když jsem od ni dostal SPAS 10 tak šťastnější dítě by jste neviděli .
   Pak jsem rok plaval sni nalodil loupil  přepadal učil se co a jak a z nadšením a vervou.
 sem okrádal zabíjel a mučil pro její slávu.
  Po roce jsme se vrátili spět do rodného přístavu kdež jsem navštívil hostinec své matky ve kterém se téhož večera změnil můj život.
 Při vstupu na večerní pitku naší posádky nás cekalo překvapeni v podobě konkurenční chásky pirátské ,strhla se neskutečná řež  kosi tel lítali lide umírali matka zemřela ze začátku otec chvíli po ni z místními já střílel jako život  broky trhali nepřátele na kusy a já cítil velkou nespoutanou divokost a nenávist jakou nikdy v životě .
V jednu chvíli  se stalo co se stát muselo a bylo nevyhnutelné došli náboje a já dostal několik zásahu cítil sem jak střeva se mi váli stela ale mé ruce pracovali v ladně zběsilosti a porcovali nepřátele .
Bohužel  kulky z AK-47 jsou poradně výkone urvali mi ruku ,jsem se zhroutil k zemi a ztratil se do snu z démony .
    Pote mam čas a vzpomínky zastřený vím ze jsem žil ale jak dlouho jsem byl na pokraji smrti nevím a ani nechci.
 Probral jsem se až v místnosti z luxusním lékařským vybavením z par cleny posádky z hostince koukal na sebe na mé nove kovové  tělo  a cítil jsem se silnější rychlejší LEPŠÍ .
 Poděj nám kapitánka vše vypověděla a já přísahal pomstu nepřátelům a přísahal věrnost kapitánce krvi a pohřbil rodiče ve své mysli se slibem ze vyhladím všechny kdo byli zodpovědní za jejich životy .
Od této přísahy netrpím  lítosti či soucitem k nepřátelům
HESLO TORA
Vezmu sebou co nejvíce nepřátel než odejdu do Valhaly

Sichr

  • *
  • Prime Runner
  • *****
  • Posts: 7202
  • TOTÁLNÍ FAŠÍRKA ZMRDI !!!
« Reply #20 on: <07-02-11/0926:50> »
"netrpím lístostí či soucitem..."

Nice